bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nah fizettem ma bet365-re és megtettem az első fogadásokat.
És azt szeretném kérdezni hogy megtudom valahol nézni a fogadási történetet? hogy mire fogadtam eddig és be-e jött-e.
És ha igen hol?
Előre is köszönöm a választ
Üdv:atleticofan

Szia! Kattints a "történetek" pontra és utána adja magát minden!! Sok nyereményt!! :ok:

Én három hete náluk játszom, és csak pozitívat tudok mondani róluk! Óriási az élő fogadási kínálat, néha még feleslegesen nagy is, nehéz eligazodni  :D A chates ügyfélszolgálatot is jó dolognak tartom. Illetve van még egy dolog, amivel belopták magukat a szívembe: pár napja megtettem, hogy ki lesz a következő brit Munkáspárti elnök, de én hülye az összes pénzem rátettem, és kb. két hónap mire eredménye lett volna a dolognak... írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy van-e mód a tét visszafizetésére, mert a súgóban erről nem írnak semmit. Gondoltam az jön a válaszban, hogy hány százalékát kapom csak vissza a pénzemnek, ehelyett másnap hiánytalanul ott volt a pénz a számlámon  :) Igaz más irodákkal kapcsolatban még nincs tapasztalatom, de én csak ajánlani tudom őket.

Sziasztok! Ha bet365-röl kérek MB-re kifizetést az mennyi idö alatt érkezik meg?? Köszi a segitséget! :ok:

Igaz én még nem kértem Moneybookersre kifizetést, de a bet365 súgója azt írja, hogy max. 24 óra.

Napközben néhány óra, szóval elég gyorsak.  :great:

Lenne egy kérdésem.Tegnap pókereztem és ma kaptam egy 500€-ós tokent és a verseny ma lesz.Ezt a tokent csak ma tudom felhasználni vagy bármikor?Előre is köszönöm annak aki válaszol

hali
attol mert testverem mar beregisztralt ide es egy hazba lakunk, en regiszralhatok sajat adataimmal azonos ip cimen?
nem all modomba pokerezni csak fogadni akarok
valaszotokat elore koszonom

Idézetet írta: Gbeci Dátum május 21, 2010, 01:35:16
hali
attol mert testverem mar beregisztralt ide es egy hazba lakunk, en regiszralhatok sajat adataimmal azonos ip cimen?
nem all modomba pokerezni csak fogadni akarok
valaszotokat elore koszonom
igen csak a bónuszt nem használhatjátok fel mindketten (elméletileg)

Idézetet írta: YubelYohan Dátum május 19, 2010, 16:18:00
Lenne egy kérdésem.Tegnap pókereztem és ma kaptam egy 500€-ós tokent és a verseny ma lesz.Ezt a tokent csak ma tudom felhasználni vagy bármikor?Előre is köszönöm annak aki válaszol

elvileg arra az egy versenyre érvényes (nézd meg a képet) - ha ilyet kaptál...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 21, 2010, 01:48:29
igen csak a bónuszt nem használhatjátok fel mindketten (elméletileg)

és gyakorlatilag?
tesom 1500 forintot rakott fel bonusz 1500
en meg 15000at szeretnek ami azert nem mindegy :(

Idézetet írta: Gbeci Dátum május 21, 2010, 23:44:52
és gyakorlatilag?
tesom 1500 forintot rakott fel bonusz 1500
en meg 15000at szeretnek ami azert nem mindegy :(


nem tudom, kérdezd meg őket chaten, sztem símán engedélyezni fogják, de ha lebuktok utólag visszavonhatják a bónuszt és lekorlátozhatnak vagy befagyasztják a számlád

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy Beten a spotfogadási számlárol átszeretném rakni a pénzem egy részét és hogy mekkora a min amit áttudok rakni a játékokra? és ha meguntam akkor vissza-e tudom rakni vagy kell-e hozzá vmi?
elöre is köszönöm

Szerint bármennyit áttehetsz, legalábbis nekem pokerre engedett akármennyit ha jól emlékszek. Vissza is tudod rakni ugyanúgy, csak a jelszót kell megadd.

Sziasztok!
Még ujj vagyok ebben a netes fogadásban ezért szeretném a segitségeteket kérni bet365-re.Szeretnék banki átutalással utalni és ott olvastam egy olyat hogy csak 150USD felett ez a min tényleG?:O mert nem szeretnék annyit utalni