bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ha ezt elmagyarázod nekik, szerintem nem.


Sziasztok. Bankkártyás befizetés után skrillel is fizettem be a bet számlámra, kiutaláskor írták, hogy az összeget felosztják a két kifizetési mód között. Viszont én skrillre szeretném az egészet. Ezt le lehet velük beszélni valahogy?

Ma hajnalban tettem 1.42-es szorzón a CSKA Moszkva első félidei győzelmét az Oddsportal felületéről, még akkor sem szerepelt az az iroda közvetlen kínálatában, de még mindig nincs ott, a függőben lévő fogadások között tehát szerepel egy fogadásom, amely az iroda kínálatában nem szerepel. Őrület.

Fogadtam lóversenyre és nyertem. Én 6.00 oddson fogadtam a lóra de az iroda azt irja legjobb szorzók érvényesek az adott futamra. Majd vissza helyezi a kezdeti oddsra ami 4.50 és azon értékeli ki. Anyáád hát ha legjobb odds akkor a 6.00 mióta kisebb mint 4.50? Nah mindegy chaten azt irták 48 orán belül irásban értesítenek hát kiváncsi leszek mi lesz az indok.

A lóversenyek nem véletlenül pool fogadások?

Aki elmondja nekem, hogyan lehet megnyitni egy adott mérkőzéshez tartozó eseménylistát vendégem egy virtuális sörre.

Ha a mérkőzésre, ha a számra kattintok akkor sem jön be...

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum március 21, 2015, 09:39:00
Aki elmondja nekem, hogyan lehet megnyitni egy adott mérkőzéshez tartozó eseménylistát vendégem egy virtuális sörre.

Ha a mérkőzésre, ha a számra kattintok akkor sem jön be...

Nekem mindkét esetben megnyitja.

Most már nálam is helyreállt.  :beerchug:

Ma töltöttem fel pénzt az oldalra, s gondoltam benézek az ajánlataim közé s egy ref:S013 referencia kódú ajánlatot találtam. Írtam livechatnek hogy ez miféle bónusz, s azt mondta hogy egy 100%-os befizetési bónusz pont mint a számlanyitási bónusz, ugyanolyan forgatási követelményekkel, köszöntem szépen aktiváltam. Másnak is ott volt ez az ajánlat?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 21, 2015, 18:44:32
Ma töltöttem fel pénzt az oldalra, s gondoltam benézek az ajánlataim közé s egy ref:S013 referencia kódú ajánlatot találtam. Írtam livechatnek hogy ez miféle bónusz, s azt mondta hogy egy 100%-os befizetési bónusz pont mint a számlanyitási bónusz, ugyanolyan forgatási követelményekkel, köszöntem szépen aktiváltam. Másnak is ott volt ez az ajánlat?

Én nem kaptam, és 15 ezerig 100% mint a számlanyitási?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum március 21, 2015, 18:56:44
Én nem kaptam, és 15 ezerig 100% mint a számlanyitási?
nem tudom mennyi a maximum befizetés amit még megdupláz, nem is kérdeztem rá, én 50 RON-t fizettem be...

keresem, de nem találom..
kaptam tegnap 1500 bónuszt
még este csináltam belőle 6900-at, tettem én mindenre, élő és nem élő fogadásokra

most az lenne a kérdésem, hogy most akkor mit kell megforgatni, miről van szó, az 1500-at háromszor, vagy azt amit ebből az 1500-ból kihozok, mert nem volt bankom, ami bent van most az mind ebből a bónuszból adódik

ha egy 15-ig sikerülne felvinni, kipattintanám, de még mindig nem kivehető belőle egy forint sem és ilyen kora reggel alig 9 óra alvás után még nehézkes a nap, és nem találom a beten a bónuszhoz való tájékoztatót a részletes feltételeivel

3x1500ft
1.5 odds felett amugy ki írja hogy ki veheteőe, meg a bónuszoknál is látod hogy állsz.

Nekem is tegnap adtak 1500 forintos bónuszt.Elkezdtem játszani, kábé fogadtam már vagy 15 ezer értékben és az egyenlegem 4700-nál volt.Megnéztem, hogy áll a bónusz kiforgatása, azt írta, hogy még csak 2100-at pörgettem át.Ráírok a chatre, úgy fél óra alatt be is kerültem.Írom a problémát, erre a csávó azt írja, hogy a hendikepes fogadások nem számítanak bele a forgatásba.Persze, hogy kosár, meg röpi hendit játszottam többnyire.Mire átforgattam maradt 1600 forint, aztán meg persze semmi. Szíjjanak le, eddig nem így volt.