bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A cash out továbbra is problémás a tenisz meccseknél. Néha egyszerűen nem érhető el, nem kínálják föl. Sokszor jeleztem már nekik ezt a live chaten, de nem történt változás. Most írtam emailt, hátha azt komolyan veszik, de nem. Húsvét hétfőn fél órán belül válaszoltak, de csak egy semmitmondót, láthatóan szerintük a probléma nem is létezik, és így meg sem próbálnak javítani rajta.  :noway: Érthetetlen.

Íme a válasz:

Dear XXX,

Thank you for your email.

I would first of all like to provide you with some general information of possible reasons why you have not have been able to cash out online. The following factors may apply:

- Market suspensions;
- Price changes;
- Unsupported market;
- Market unavailable;
- Not covered in-play;
- Cash out removed.

The information listed above are the main reasons why the cash out facility may be unavailable online and why you may find a cash out value will be offered at a certain point of an event, and then suddenly, no cash out value will be offered resulting in this not appearing under the 'Bets I Can Cash Out' section and only appearing in the 'Unsettled Bets' section.

I would also like to note that the cash out facility is a discretionary service and bet365 cannot guarantee that this will be available at all points of an event and can be removed at any point by our Traders.

We do advise that bets should be placed for the win and not to Cash Out, whilst this facility has been implemented to improve the betting experience for our customers, it is fundamentally an addition to the betting service that we provide and as such the availability of this function does not retract the commitment that you make when placing and confirming a bet on your account.

If you are unable to Cash Out a bet in the future, I would advise you to contact us via the telephone or live chat so we can look into it at the time the issue is occurring and advise if there is a reason for you being unable to cash out bets while they are still in-play, or look into any such request prior to a result being confirmed.


If you have any further queries, we may ask you to confirm your four-digit security number. If you are unable to recall your four-digit security number, go to Services in the top right corner of our website, click on Help, select FAQ - My Account and refer to What if I forget my four-digit security number.

We look forward to hearing from you. Our team are available 24 hours a day by Live Chat, via email [email protected] freephone 08000 288 365 or alternatively call 01782 684757 and we will be pleased to assist you.

Kind regards,

Simon C
The bet365 Team

Hehe, persze, nem jó a cash out, hívd fel őket (mondjuk nem csoda hogy azt írják előbb, gyorsabb mint a live chat  :D). Nemcsak a cash outtal van baj, a héten nem egyszer belefutottam olyan meccsekbe ahol van stream is, láthatóan semmi gond nincs, de fel van függesztve minden. Nagyon szomorú hogy piacvezetőként nem igazán érdeklik az ilyenek. Egyszerűen az ember többet vár el egy piacvezetőtől. Pl. Coralon nem fogad az ember live, mert nem sok van, unibeten egy év mire elfogadja, de ezt tudjuk, ismerjük, elfogadjuk. 

Főleg azért nem értem ezt a nemtörődömséget, mert az élő fogadás ennek az irodának a fő erénye. Meccs előtti fogadásban van alternatíva, de élőzni tényleg itt lenne a legjobb, ha nem lennének egyre gyakrabban ezek a hibák.

I would also like to note that the cash out facility is a discretionary service and bet365 cannot guarantee that this will be available at all points of an event and can be removed at any point by our Traders.


Ez a mondat a lényeg. Vagy elfogadjátok ezt vagy nem és akkor menjetek máshova.Amúgy mondjuk 2 éve nem is volt cashout, nem is értem hogy tudtatok nélküle fogadni.. és ha nincs cashout, fogadjatok vissza. Ugyanaz, mivel az oddsokból matekozzák ki az összeget, és ha ugyanakkora nyereményig fogadtok vissza, ugyanott vagytok.

Ez a cashout csak egy plusz, ami legalább annyiszor csökkenti a veszteséget mint a nyereséget.
(legalább annyi győztes tippnél cashout-oltam már mint vesztesnél.. ugyanott lennék nélküle is)
A tenisznél jóval gyorsabban változhatnak az esélyek mint mondjuk fociban, ezért igen nehéz dolga van az adott bukinak hogy mikor és mennyit cashoutolhatsz(ha én lennék a vezér ott tenisznél nem is kinálnék ilyen lehetőséget, mert igen gáz következmények is lehetnek, nagyon könnyű még focinál is benézni).
Ez az én véleményem. Nagyon sokat élőzöm(szinte csak azt), tényleg nem érdemes a cashoutra hagyatkozni.
Viszont ha éppen elérhető, és már nincs miért kockáztatni, akkor használom.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 06, 2015, 10:29:30
I would also like to note that the cash out facility is a discretionary service and bet365 cannot guarantee that this will be available at all points of an event and can be removed at any point by our Traders.


Ez a mondat a lényeg. Vagy elfogadjátok ezt vagy nem és akkor menjetek máshova.Amúgy mondjuk 2 éve nem is volt cashout, nem is értem hogy tudtatok nélküle fogadni.. és ha nincs cashout, fogadjatok vissza. Ugyanaz, mivel az oddsokból matekozzák ki az összeget, és ha ugyanakkora nyereményig fogadtok vissza, ugyanott vagytok.

A cash out nem szükséges, csak jó ha van. De ha már van, minek kell levenni olykor? Piacvezető iroda, ergo nem így kéne ennek működnie. Ez olyan mintha bemennél az ósanba, vennél akciós mosógépet. De elfogyott, megváltozott az ára, vagy csak nincs, és mutatják neked a vevőszolgálaton az apróbetűst részt. Felháborító, nemde?
Viszont messze nem a cash out a legnagyobb baj. Hanem hogy eseményeket függesztenek fel, mostmár folyamatosan. Megy a stream, semmi gond, de nem lehet tenni semmire, nemhogy CO nincs. Nem ezt szoktuk meg. Valahogy rá kéne őket bírni hogy változtassanak ezeken, ahogy régen is volt. Mert jelenleg szerintem a WH live része jobb, és megbízhatóbb (nem feltétlen a cash outra gondolok), csak a bet365 felület hiányzik.

#4611 április 06, 2015, 11:19:30, Irtis
Idézetet írta: laudrup Dátum április 06, 2015, 10:45:48
A tenisznél jóval gyorsabban változhatnak az esélyek mint mondjuk fociban, ezért igen nehéz dolga van az adott bukinak hogy mikor és mennyit cashoutolhatsz(ha én lennék a vezér ott tenisznél nem is kinálnék ilyen lehetőséget, mert igen gáz következmények is lehetnek, nagyon könnyű még focinál is benézni).

A cash out csak egy kényelmi szolgáltatás, az oddsokból számolják ki az értékét automatikusan. A bukinak nem jelent extra kockázatot. Ha kínál fogadást a rendes piacon, akkor nem értem miért nem tud kínálni cash outot. Az rendben van, hogy a gyors változások miatt néha felfüggesztik a piacot, és ezzel a cash outot is. Az a baj, amikor a piac megy, de nincs cash out.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 06, 2015, 10:29:30
I would also like to note that the cash out facility is a discretionary service and bet365 cannot guarantee that this will be available at all points of an event and can be removed at any point by our Traders.


Ez a mondat a lényeg. Vagy elfogadjátok ezt vagy nem és akkor menjetek máshova.Amúgy mondjuk 2 éve nem is volt cashout, nem is értem hogy tudtatok nélküle fogadni.. és ha nincs cashout, fogadjatok vissza. Ugyanaz, mivel az oddsokból matekozzák ki az összeget, és ha ugyanakkora nyereményig fogadtok vissza, ugyanott vagytok.

Azért nem tudom elfogadni, mert a Bet365-nek nem kerülne semmibe a cash out garantálása, csak egy kis odafigyelésbe. Máshova meg nem akarok menni, mert itt a legjobb az élő fogadás.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 06, 2015, 10:29:30
és ha nincs cashout, fogadjatok vissza. Ugyanaz, mivel az oddsokból matekozzák ki az összeget, és ha ugyanakkora nyereményig fogadtok vissza, ugyanott vagytok.

Ezzel én is így voltam, viszont: nincs mindig az élő piacon pont az a fogadási lehetőség, ami az alaptipp ellenkezője, mert a rendszer nem csak a szorzók, hanem a határok változását is figyeli. Meg képzeljük el, hogy van valami 4/6-os kombinációnk egy időben futó élő eseményekre és nagyon jól áll minden, igen nehéz lenne egyszerre ennyi meccsen biztosítgatni.

Én meg azt nem értem, hogy már van focira, kosárra, röpire, teniszre stb. ergo mindenre cash out, de kézire még mindig nincs. Pedig igény biztos lenne rá.

Korongra sincs, ami azért elég népszerű sokfelé, nem úgy, mint a kézi.

Hello
Amióta megszületett a szerencsejáték törvény azóta nem fizettem be semelyik külföldi oldalra.
Kérdésem az lenne, hogy a nagy kedvencem a bet365-re biztonságos-e így befizetnem, illetve ott tartanom az esetleges nyereményem.
Segítségeteket köszönöm


Idézetet írta: Stewie Dátum április 06, 2015, 18:15:46
Hello
Amióta megszületett a szerencsejáték törvény azóta nem fizettem be semelyik külföldi oldalra.
Kérdésem az lenne, hogy a nagy kedvencem a bet365-re biztonságos-e így befizetnem, illetve ott tartanom az esetleges nyereményem.
Segítségeteket köszönöm

Nincsen semmi probléma minden működik,teljes nyugalommal ajánlom.

Ma délelőtt mintha a játékosnak kedvezően alakult volna a CO funkció, remélem nem kapok utólagosan majd levonást.