bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem most belépni nem enged kb. egy órája,de kedden is volt vele gebasz de az nem tartott soká.Lassan kezdek bepöcceni,ha továbbra is baszakodni fog a gumiszobát meg kell hogy látogassam.

Idézetet írta: Suugger Dátum június 11, 2015, 16:43:49
Engem most belépni nem enged kb. egy órája,de kedden is volt vele gebasz de az nem tartott soká.Lassan kezdek bepöcceni,ha továbbra is baszakodni fog a gumiszobát meg kell hogy látogassam.

Ahogy ezt beírtam egyből beengedett,korábban kellett volna írnom. :)

#4727 június 12, 2015, 13:24:10, BvB_09
Ezek akkora balfaszok, hogy az már fáj. Érvénytelenítik a nyertes fogadásom, mondván, hogy előbb volt a gól, mint a fogadás. Aha, de az utána lévő fogadásokat is törölték (egyelőre), mert ellenőrzik az eredményeket. Ha élőben lehet fogadni a mérkőzésre, és az eredményt is tudják, akkor mit ellenőriznek? Ráadásul a nyereményt is hozzácsaptam a téthez, úgyhogy sikeresen mínuszba vágta a számlám.

Most meg egy tuti vesztes fogadásomat tették be nyertesnek, ahová ráadásul még 2 gól is kellett volna. Beszarok  :bash:

Alakul ez  :D Mostmár minden fogadásom törölve van, és -2 500 Ft a számla. Egy meccsen még előfordulhat, de 2 egymást követő meccsen? Finoman fogalmazva is csökken a színvonal...

orosz 3. osztály? nekem ezeknél szarakodnak

#4729 június 12, 2015, 13:46:56, BvB_09
Idézetet írta: bryan_65 Dátum június 12, 2015, 13:23:07
orosz 3. osztály? nekem ezeknél szarakodnak

Igen. De nem is értem, hogy min.

Megjelent a fogadás a felvehető most opciónál, úgyhogy felvettem a nyereményt, vár a fene tovább  :)

Azt még leírom, hogy már minden fogadásom ki van értékelve "helyesen". Valóban 7 perccel korábban esett a gól, javított a bet. Csak azt nem értem, hogy miért kell ilyenkor az adott ország szinte összes mérkőzésének eredményét vizsgálni és össze-vissza törölni, majd a vesztes fogadásokat betenni nyertesnek, hogy utána újra töröljék.

Nálam továbbra is fűgöbben van ez: Dussh Enisey v Yenisey-M Krasnoyarsk
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line)) (0-0) Felett 1.0,1.5

Előbb meg Modbury Jets v Campbelltown City meccsen 85. perc környékén kiírta gól aztán semmi.. lol

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 12, 2015, 13:09:24
Ezek akkora balfaszok, hogy az már fáj. Érvénytelenítik a nyertes fogadásom, mondván, hogy előbb volt a gól, mint a fogadás. Aha, de az utána lévő fogadásokat is törölték (egyelőre), mert ellenőrzik az eredményeket. Ha élőben lehet fogadni a mérkőzésre, és az eredményt is tudják, akkor mit ellenőriznek? Ráadásul a nyereményt is hozzácsaptam a téthez, úgyhogy sikeresen mínuszba vágta a számlám.

Most meg egy tuti vesztes fogadásomat tették be nyertesnek, ahová ráadásul még 2 gól is kellett volna. Beszarok  :bash:

Alakul ez  :D Mostmár minden fogadásom törölve van, és -2 500 Ft a számla. Egy meccsen még előfordulhat, de 2 egymást követő meccsen? Finoman fogalmazva is csökken a színvonal...


Néha előfordul. Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy ott is emberek dolgoznak, hibáznak. És mivel pénz forog kockán, nem pedig gyufaszál, ezért még jó hogy javítják az egyértelmű tévedésüket. Ha időben beírták volna a gólt nem tudtál volna rá fogadni, szóval nem lett volna nyereséged, ergo evidens hogy törlik.
Szerintem lehetnétek kicsit elnézőbbek, ha már ausztrál sokadik ligára fogadtok. Bezzeg ha nem lenne a kínálatban, az lenne a bajotok.

#4732 június 12, 2015, 14:51:39, bryan_65
Nekem nincs különösebb bajom velük. Csak bosszantott, örültem, hogy gól aztán mégsem. :D Mondjuk azt nem értem mi tart eddig a fenti meccsnél jóval a gólok előtt fogadtam. És azt hiszem 1-2 volt félidőnél az állás.

#4733 június 12, 2015, 15:19:51, bendehal
Baromira nincs felnőve a nyomogatós rendszer ehhez az élőfogadási kinálathoz.
Alapvetően ez a gond, bet365 pedig tudja hogy tré amit kinál de hát ez kell a népnek.

Mondjuk belevarnék a lasztiba egy jeladót (antenna nélkülit persze) Plussz kiraknék a pályára 6-8 érzékelőt.
De ez nem ilyen egyszerű mert senki nem nézné jó szemel.

Engem inkább az zavart, hogy olyan meccseket tettek be nyertesnek, aminek köze nem volt hozzá, majd aztán törölgették meg vonogatták a pénzt. Az, hogy korábban volt gól természetesen elfogadható számomra (később javították is), szimplán azt nem értem, hogy azokat a fogadásokat minek vizsgálják, ami egyértelműen bejött, vagy éppenséggel elment. Szerintem is messze a legjobb iroda, nekem például a kedvencem.

Idézetet írta: bendehal Dátum június 12, 2015, 15:38:32
Mondjuk belevarnék a lasztiba egy jeladót (antenna nélkülit persze) Plussz kiraknék a pályára 6-8 érzékelőt.
De ez nem ilyen egyszerű mert senki nem nézné jó szemel.

A sporit is teleaggathatnád jeladóval, mivel egyébként sem az számít, hogy hol jár a labda, hanem hogy mit lát a játékvezető.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 12, 2015, 19:56:55
A sporit is teleaggathatnád jeladóval, mivel egyébként sem az számít, hogy hol jár a labda, hanem hogy mit lát a játékvezető.  :)
Mondjuk ott is lenne egy 10mp késletetés.  :P

Jeladók meg antennák...  :o Hát hogyne meg még videotechnika is, bíróra nincs is szükség pár éven belül a játékosokat is robotok váltanák, na azt már nem a technika nem fogja tönkretenni ezt a csodálatos sportot.  :bash:

#4739 június 13, 2015, 05:53:20, dynand
Guatemala - Bermuda focimeccs, meccs előtt 1.18 Guatemalára, 22. percben már 1.95 (miközben majdnem végig Guatemala támad) ez wtf...
45. percben meg 1.28, az állás még mindig 0-0  ???
Na kezd tisztulni a kép, eddig 3, tehát három szabályos gólt vettek el Guatemalától  :ok: