bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


És ot hol tudom elerni?:)

Idézetet írta: buszkec Dátum július 06, 2015, 18:51:10
Üdv. Érdeklödnék hogy bet 365 kifizetésnél kell e a nyereményből adózni illetve ha kell akkor van e kis kapu. Millios lenne a kifizetés.

Természetesen adózni kell, minden nyeremény után. Kiskapuk meg mindig vannak (pl. nem hozod be direkt a pénzt az országba).


Idézetet írta: buszkec Dátum július 06, 2015, 20:34:54
Es skrillen át?

Igényelsz hozzá egy Mastercard kártyát, s automatákból felveheted a pénzt, úgy hogy nem érint belföldi bankot, bankszámlát.

Ha nagyobb összegről van szó, akkor meg Neteller, hisz ott nagyobb a napi limit (750€/nap).

Egyébként olvasd a fórumot, mert rengeteg hasznos infót találsz.  :ok:

Idézetet írta: buszkec Dátum július 06, 2015, 18:51:10
Üdv. Érdeklödnék hogy bet 365 kifizetésnél kell e a nyereményből adózni illetve ha kell akkor van e kis kapu. Millios lenne a kifizetés.

Szerintem forgasd még egy kicsit, hátha megduplázod!  :laugh:

Koszonom az infokat!


Forgatom mar egy ideje :)

Már megint csúcsminőségű a szolgáltatás, eddig csak a fogadásokat dobta ki, most már a bejelentkezésnél lefagy.... :bash:

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 09, 2015, 16:54:16
Már megint csúcsminőségű a szolgáltatás, eddig csak a fogadásokat dobta ki, most már a bejelentkezésnél lefagy.... :bash:

nálam is lassan tölt be mostanában...főleg bejelentkezésnél

Akkor én is: mobilon az élő fogadás oldal szokatlanul sokáig tölt, illetve gépen már nem tudok meccset nézni 0.20ft-tal a számlámon(mobilon igen).

Köszönöm, hogy elmondhattam.  :cya:

Véletlenül nem zenmatet használtok? Nekem ha be van nyomva ugyanez van, ha kinyomom és alternativ címre megyek minden rendben van.

#4797 július 09, 2015, 21:50:18, BvB_09
Mobilon van (elég sokszor), hogy akármire megyek, csak akkor hozza be az adott mérkőzést, ha folyamatosan frissítem az oldalt. A mérkőzések ideje össze-vissza ugrál. Érdekesség, hogy Windows Phone és Android telefonon is fennáll a probléma.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 09, 2015, 21:42:05
Mobilon van (elég sokszor), hogy akármire megyek, csak akkor hozza be az adott mérkőzést, ha folyamatosan frissítem az oldalt. A mérkőzések ideje össze-vissza ugrál. Érdekes, hogy Windows Phone és Android telefonon is fennáll a probléma.

Ugyanez(android). Egy hete még nem volt ilyen.  :-\

Mi az oka annak hogy összevissza variálják a kifizetést a B365-nél ?
A múltkor itt örömködtem, hogy eltörölték a limitet, most meg szomorúan látom, hogy 14k. :o
Ezt dinamikusan változtatják, vagy csak úgy spontán jön náluk ?
Vagy netán baj, hogy ez a hónapban már a harmadik kifizetésem !? :great: