bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem lehet hogy azert nem enged befizetni mert tobbet akarnal betenni mint a napi/heti limit?
Amugy az uj accountokkal masokat sodorhatunk bajba egy esetleges ellenorzes soran nem? Mert az o szamlajukra megy a love.

Ahogy nézem az app store-t, nem talál már se bet365-t se unibetet, se betfairt, pedig legutóbbit két napja töltöttem le annak ellenére, hogy elérhetetlen az oldal.
Szóval valakik jelenleg valamit tevékenykednek.

Idézetet írta: butyi Dátum május 05, 2016, 09:37:52
minden 'európai' fogadóiroda szemfényvesztés, nem kell ezen csodálkozni annyira
ábécé sorrendben a bet365-től kezdve az unibeten át a winmastersig.

csak az a megoldás, hogy új accountokat nyit náluk az ember.
bár lehetséges, hogy erről nem szabad itt beszélni..  :D :o


Ha ez van, akkor hol érdemes fogadni ami megbízható? Nekem live kéne.

#5478 május 05, 2016, 14:57:15, butyi
hasonló kínálattal rendelkező nincs, úgyhogy ügyeskedés(csalás) nélkül picit meg van lőve az ember..
minden másra ott van viszont pl. a pinnacle.. vagy az exchange oldalak

Idézetet írta: Irtis Dátum május 04, 2016, 17:12:06
Ne töröld, az csak gyanút kelthetne, csak ne használd.

Valakinek vmi info az újabb tiltás elkerülésére , alternatív címek???
köszönet előre is!

Pár oldalt vissza lapozva találtam egyet.

Idézetet írta: Elenordougles Dátum május 05, 2016, 14:03:02

Ha ez van, akkor hol érdemes fogadni ami megbízható? Nekem live kéne.
egy kis adalék a témához, pont ma született a hozzászólás:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3536.msg619205.html#msg619205

Idézetet írta: apbase Dátum május 05, 2016, 20:38:14
Valakinek vmi info az újabb tiltás elkerülésére , alternatív címek???
köszönet előre is!

Működő cím

Sziasztok!

Eddig OTP-s mastercard és Raiffeisen-s mastercard típusú kártyákkal fizettem be, de bankváltás miatt most K&H-s mastercard kártyám van.

Befizetni nem enged a következő indokkal: "Sajnos a bet365 hatáskörén kívülálló okok miatt, az ilyen típusú kártyák nem használhatóak online fogadóirodáknál történő befizetésekhez." + Tiltott kártya vásárlás üzenettel kapok sms-t a sikertelen tranzakcióról.

Valakinek van valamilyen megoldása?

Ha a K&H-val felveszem a kapcsolatot, akkor tudják engedélyezni?

Köszönöm.

Nem fogja engedni! Én abaqoost (virtuális pénztárca) használok. Ingyenes, és azonnali  :beerchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum május 09, 2016, 09:27:20
Nem fogja engedni! Én abaqoost (virtuális pénztárca) használok. Ingyenes, és azonnali  :beerchug:

Rohadt jó.. De az miért van, hogy másik 2 bank engedi, a KH meg nem?   :-\ :D

#5486 május 09, 2016, 10:28:41, firgabácsi
Idézetet írta: Bazs Dátum május 09, 2016, 09:36:28
Rohadt jó.. De az miért van, hogy másik 2 bank engedi, a KH meg nem?   :-\ :D

Egyes bankok nem engednek befizetni online fogadóirodákhoz, ne is hívd őket vagy ilyesmi, fölösleges. Nyiss egy Skrill vagy Neteller számlát, nem egy nagy bonyolultság, fizess be rá, utána igényelj egy kártyát ( mindkettőnél lehet ) és onnantól minden meg van oldva. Ha nyersz csak utalod a nyereményedet Skrillre ( vagy Netellerre ) és a hozzárendelt kártyával ki tudsz venni pénzt vagy tudsz fizetni  a kártyával mindenhol. Ezzel a bankot nagyjából ki is lőtted.
Ha komolyabban akarsz fogadással foglalkozni úgyis előbb-utóbb sor kerülne erre K&H ide vagy oda.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 09, 2016, 10:03:53
Egyes bankok nem engednek befizetni online fogadóirodákhoz, ne is hívd őket vagy ilyesmi, fölösleges. Nyiss egy Skrill vagy Neteller számlát, nem egy nagy bonyolultság, fizess be rá, utána igényelj egy kártyát ( mindkettőnél lehet ) és onnantól minden meg van oldva. Ha nyersz csak utalod a nyereményedet Skrillre ( vagy Netellerre ) és a hozzárendelt kártyával ki tudsz venni pénzt vagy tudsz fizetni  a kártyával mindenhol. Ezzel a bankot nagyjából ki is lőtted.
Ha komolyabban akarsz fogadással foglalkozni úgyis előbb-utóbb sor kerülne erre K&H ide vagy oda.

Csak ne a K&H-s kártyával fizessen be skrillre, mert akkor ugyanott van...

Egyébként a skrill közbeiktatása és a skrilles kártyahasználat nem olcsó megoldás, akinek alacsony a profitja, annak még kevésbé éri meg, így amikor lehet, inkább ki kell kerülni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 09, 2016, 17:50:13
Csak ne a K&H-s kártyával fizessen be skrillre, mert akkor ugyanott van...

Egyébként a skrill közbeiktatása és a skrilles kártyahasználat nem olcsó megoldás, akinek alacsony a profitja, annak még kevésbé éri meg, így amikor lehet, inkább ki kell kerülni.

Szerintem vásárolni vele ok, pénzt felvenni nem mert magas a pénzfelvétel díja.

Másnál sem jönnek be az élő fogadások?  Több linken is próbálkoztam,több böngészővel,de mindegyiken rossz,akármire megyek az élő fogadásnál,rögtön a fogadásaimra megy. Programra rámegy,de se esemény nézet,multi nézet,összesített,nem jön be. Mi lehet a baj?