bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


sziasztok!

a napokban kaptam egy levelet amiben azt írták, hogy a számlám ellenőrzése után nem leszek jogosult a következő ajánlatokra és promóciókra. ( Channel 4/1 ajánlat, Kiemelt verseny ajánlat, Sky Dogs 2/1 ajánlat, Ausztrál Feature Meeting ajánlat, Garantált legjobb nyereményszorzó, Verseny érték ajánlatok, Ausztrál futball gyűjtő bónusz, 0:0 - pénzvisszafizetés, Európai labdarúgás bónusz, Parlay bónusz, Európai kosárlabda bónusz és Tenisz gyűjtő bónusz. Ön nem jogosult a bet365 egyéb termékein kínált akciókra és ajánlatokra.) írtam nekik chaten, a szokásos mellészélés, a kérdések mellett való elbeszélés és nem árulják el, hogy miért döntöttek így. csak azt hajtogatják, hogy így döntöttek... mondom azt tudom, az okára lennék kíváncsi. erre az volt a válasz, hogy azért lett ez a helyzet, mert született egy döntés.... majd adtak egy email címet amit a gmail nem ismer fel, mondván ilyen cím nincs... :bash:

nagy nyereményem egyáltalán nem volt, az utóbbi időben nem is nagyon játszottam. a számlaadatokat az ő kérésükre frissítettem, mert a régi kártya lejárt. most van függőben egy számla hozzáférési kérésük, hogy azonosítsam magam, de azt még nem tettem meg, mert nem értem miért kérik, amikor a regisztrációnál egyből kérték, azóta nem változott semmi és kifizetés sem volt... "Licenc feltételeinknek megfelelően, azonosítanunk kell életkorát és személyazonosságát. " mindent tudnak amit kell, amit eddig is megadtam... eddig sokáig nem volt semmi baj, most meg igen? amit még nem értek, hogy ha vmi nem tetszik nekik, akkor nem tiltanak ki teljesen?? vmi nem stimmel, bónuszt nem adunk de azért játsszál nyugodtan???

a megvonás a kockázatmentes élőfogadásra is vonatkozik?? mert a felsoroltakból kb egyiket sem ismerem...

előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 01, 2016, 22:30:15
sziasztok!

a napokban kaptam egy levelet amiben azt írták, hogy a számlám ellenőrzése után nem leszek jogosult a következő ajánlatokra és promóciókra. ( Channel 4/1 ajánlat, Kiemelt verseny ajánlat, Sky Dogs 2/1 ajánlat, Ausztrál Feature Meeting ajánlat, Garantált legjobb nyereményszorzó, Verseny érték ajánlatok, Ausztrál futball gyűjtő bónusz, 0:0 - pénzvisszafizetés, Európai labdarúgás bónusz, Parlay bónusz, Európai kosárlabda bónusz és Tenisz gyűjtő bónusz. Ön nem jogosult a bet365 egyéb termékein kínált akciókra és ajánlatokra.) írtam nekik chaten, a szokásos mellészélés, a kérdések mellett való elbeszélés és nem árulják el, hogy miért döntöttek így. csak azt hajtogatják, hogy így döntöttek... mondom azt tudom, az okára lennék kíváncsi. erre az volt a válasz, hogy azért lett ez a helyzet, mert született egy döntés.... majd adtak egy email címet amit a gmail nem ismer fel, mondván ilyen cím nincs... :bash:

nagy nyereményem egyáltalán nem volt, az utóbbi időben nem is nagyon játszottam. a számlaadatokat az ő kérésükre frissítettem, mert a régi kártya lejárt. most van függőben egy számla hozzáférési kérésük, hogy azonosítsam magam, de azt még nem tettem meg, mert nem értem miért kérik, amikor a regisztrációnál egyből kérték, azóta nem változott semmi és kifizetés sem volt... "Licenc feltételeinknek megfelelően, azonosítanunk kell életkorát és személyazonosságát. " mindent tudnak amit kell, amit eddig is megadtam... eddig sokáig nem volt semmi baj, most meg igen? amit még nem értek, hogy ha vmi nem tetszik nekik, akkor nem tiltanak ki teljesen?? vmi nem stimmel, bónuszt nem adunk de azért játsszál nyugodtan???

a megvonás a kockázatmentes élőfogadásra is vonatkozik?? mert a felsoroltakból kb egyiket sem ismerem...

előre is köszi a segítséget!

Valószínűleg arra gyanakodnak, hogy több számlán használod ki a bónuszaikat (vagy profin játszod ki azokat), ezért kizártak az akciókból, jó eséllyel ezzel összefüggésben kérték az ismételt azonosítást is.

Hehe ...nagyapámat is kizárták  mindenféle bónuszból
pedig csak surebetezett :D

#5688 szeptember 02, 2016, 15:51:14, hilles
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 01, 2016, 23:18:02
Valószínűleg arra gyanakodnak, hogy több számlán használod ki a bónuszaikat (vagy profin játszod ki azokat), ezért kizártak az akciókból, jó eséllyel ezzel összefüggésben kérték az ismételt azonosítást is.

köszi a segítséget! semmi okoskodás nincs, a több számla szóba sem jön. nem is jöhet, nem is értem, hogy ha mkitől elkérik az iratait regisztráció után, akkor 1 db érvényes irattal hogy lehetne regisztrálni többször? ott nem írja ki a rendszer, hogy ez az irat már "foglalt", azaz használatban van, mint a legegyszerűbb email regisztrációknál?? értelemszerűen név helyett okiratszámra fókuszálva. névegyezés lehet ( a rengeteg felhasználó között) de személyi szám mkinek csak 1 van...  ???

a kockázatmentes élő fogadáson valóban nyertem párszor, de gondolom nem csak én... ráadásul ott ők (!) adják meg az összeghatárt: 3000 Ft-ban maximáljuk  a feltehető tétet ( EB-n 8e volt) de aki nyer azt kitiltjuk? nem fér bele nekik 3e Ft veszteség vagy mi van?? ;D ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 02, 2016, 10:29:50
Hehe ...nagyapámat is kizárták  mindenféle bónuszból
pedig csak surebetezett :D

és ezért elvették tőle a bónuszokat többek között a gyűjtő fogadás bónuszt is?  ;D ;D logikus... aki ezt csinálja azt nyilván érdekli a bónusz...

Azt látják hogy milyen név tartozik ahhoz a skrill számlához amiről befizetek? Nem csak az email címet láthatják?

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 02, 2016, 21:03:16
Azt látják hogy milyen név tartozik ahhoz a skrill számlához amiről befizetek? Nem csak az email címet láthatják?
Látják.

Idézetet írta: ereghard Dátum szeptember 02, 2016, 21:03:16
Azt látják hogy milyen név tartozik ahhoz a skrill számlához amiről befizetek? Nem csak az email címet láthatják?

Ha valakinek küldsz Skrillen pénzt, akkor látszik a neved is amivel regisztrálva vagy. pl. [email protected]ól kapsz 10€-t, de mellette írja például, hogy Nagy István.

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 01, 2016, 22:30:15
sziasztok!

a napokban kaptam egy levelet amiben azt írták, hogy a számlám ellenőrzése után nem leszek jogosult a következő ajánlatokra és promóciókra. ( Channel 4/1 ajánlat, Kiemelt verseny ajánlat, Sky Dogs 2/1 ajánlat, Ausztrál Feature Meeting ajánlat, Garantált legjobb nyereményszorzó, Verseny érték ajánlatok, Ausztrál futball gyűjtő bónusz, 0:0 - pénzvisszafizetés, Európai labdarúgás bónusz, Parlay bónusz, Európai kosárlabda bónusz és Tenisz gyűjtő bónusz. Ön nem jogosult a bet365 egyéb termékein kínált akciókra és ajánlatokra.) írtam nekik chaten, a szokásos mellészélés, a kérdések mellett való elbeszélés és nem árulják el, hogy miért döntöttek így. csak azt hajtogatják, hogy így döntöttek... mondom azt tudom, az okára lennék kíváncsi. erre az volt a válasz, hogy azért lett ez a helyzet, mert született egy döntés.... majd adtak egy email címet amit a gmail nem ismer fel, mondván ilyen cím nincs... :bash:

nagy nyereményem egyáltalán nem volt, az utóbbi időben nem is nagyon játszottam. a számlaadatokat az ő kérésükre frissítettem, mert a régi kártya lejárt. most van függőben egy számla hozzáférési kérésük, hogy azonosítsam magam, de azt még nem tettem meg, mert nem értem miért kérik, amikor a regisztrációnál egyből kérték, azóta nem változott semmi és kifizetés sem volt... "Licenc feltételeinknek megfelelően, azonosítanunk kell életkorát és személyazonosságát. " mindent tudnak amit kell, amit eddig is megadtam... eddig sokáig nem volt semmi baj, most meg igen? amit még nem értek, hogy ha vmi nem tetszik nekik, akkor nem tiltanak ki teljesen?? vmi nem stimmel, bónuszt nem adunk de azért játsszál nyugodtan???

a megvonás a kockázatmentes élőfogadásra is vonatkozik?? mert a felsoroltakból kb egyiket sem ismerem...

előre is köszi a segítséget!

Nyilván megvan az okuk, hogy miért zárnak ki a bónuszokból.

Biztosan nem játszol több számlával? Soha nem tetted?
Mondjuk testvér/anyuka/apuka/nagymama nevével?

Nem kell, hogy bizonyítva legyen a multizás, elég nekik a gyanú. Ahhoz meg szerintem az is elég lehet, ha az arbitrázsok és/vagy a bónuszos játékok aránya túl magas a többi fogadáshoz képest. Biztosan vannak szempontok, amelyeket automatikusan figyelnek, különösen az újabb számláknál.

A netellernél, mikor a thegreek irodához fizettem be, kiderült, hogy még a netellernél megadott lakcímemet is látják (zavarta őket, hogy különbözik a két cím, pedig csak egy költözés után egyszerűen a pénztárcánál nem frissítettem), ez a skrillnél illetve más irodáknál is előfordulhat, a fene se tudja, milyen adatokat továbbítanak rólunk.

Azt is el tudom képzelni, hogy egy ilyen lakcím eltérés is kiválthatja az irodából, hogy újra azonosítást kérjen, anélkül, hogy az okát jelezné.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 03, 2016, 12:03:37
Nyilván megvan az okuk, hogy miért zárnak ki a bónuszokból.

Biztosan nem játszol több számlával? Soha nem tetted?
Mondjuk testvér/anyuka/apuka/nagymama nevével?


én nem játszom és nem is játszottam soha több számlával ez biztos! testvéremnek is van fiókja, de semmi okoskodás nem volt, az élő ajánlatoknál sem. sőt vmikor ugyanazt raktuk tehát ha csalni akartunk volna akkor mondjuk 1x és 2-t rakunk vagy Undert és Overt, hogy teljesen lefedjük az eseményt és biztos nyerjünk. szóval nekik ez a megjátszott meccsekből látniuk kell... 2 külön gép, 2 külön account, 2 külön bankszámla, 2 külön azonosító okirat, így miért ne lehetne játszani? azon ő játszik, ezen meg én, ennyi. szóval hiába van 2 fiók, szó sincs arról, hogy én az ő nevében játszok! ( még a jelszót se tudom!  :) )

amit még nem értek, hogy csak 1 levelet küldtek (mi alapján döntik el, hogy kinek?) de a legnagyobb kérdőjel, az időzítés, miért most? több mint 5 évig nem volt semmi baj ezzel! nem hiszem, hogy eddig nem néztek át semmit! sőt ezt már regisztrációnál kellett volna látniuk. 5 évig minden ment a saját maga útján, külön tippeket játszunk ráadásul csak a kockázatmentes élőfogadással szoktunk játszani, más bónuszt nem is játszottunk  aztán meg most jön ez a levél.... kezdő/befizető bónusz, gyűjtőbónusz forgasd meg és akkor kiveheted és társai szóba sem jönnek. ráadásul nem értem, mert ha van 2 külön név, 2 külön igazolvány de mindkettőnek uaz a számla lenne megadva akkor azt mondom gyanús. de nem tudom hova ez a felhajtás a bónuszokkal kapcsolatban amikor ez 1 korlátolt valami ahol az ő szabályaik szerint játszunk... pár ezer forintokról van szó, befizetési bónusz 15e, élő fogadás 3e stb. ezek után ők azt hiszik, hogy csináltatok 2 bankszámlát, 2 accountot és hátulról irányítok mindent mint a Keresztapa csak azért, hogy ha minden jól megy és sikerül (!) eltalálni/megforgatni akkor beljebb legyek pár ezer forinttal?? ;D :D

szóval ők több, mint 5 évig karba tett kézzel nézték volna, ahogy mi összejátszva minden bónuszt pofátlanul  kijátszunk és ezzel súlyos pénzektől szabadítjuk meg őket? nem hiszem


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2016, 12:34:18
Nem kell, hogy bizonyítva legyen a multizás, elég nekik a gyanú. Ahhoz meg szerintem az is elég lehet, ha az arbitrázsok és/vagy a bónuszos játékok aránya túl magas a többi fogadáshoz képest. Biztosan vannak szempontok, amelyeket automatikusan figyelnek, különösen az újabb számláknál.

A netellernél, mikor a thegreek irodához fizettem be, kiderült, hogy még a netellernél megadott lakcímemet is látják (zavarta őket, hogy különbözik a két cím, pedig csak egy költözés után egyszerűen a pénztárcánál nem frissítettem), ez a skrillnél illetve más irodáknál is előfordulhat, a fene se tudja, milyen adatokat továbbítanak rólunk.

Azt is el tudom képzelni, hogy egy ilyen lakcím eltérés is kiválthatja az irodából, hogy újra azonosítást kérjen, anélkül, hogy az okát jelezné.



hát pont ez az!!! a bónuszfogadások magas aránya: az nálunk elenyésző, tehát világosan látszik, hogy szó sincs erről. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány élőfogadás ajánlat volt. 3 az EB-n meg pár a BL-ben, legyen az is kb 3. az összesen 6 fogadás, tehát 6/az összes többi... ha bónuszokra mennék akkor egyik bónusz fogadás érné a másikat, minden lehetőséget lehívnék, nagyon aktív lenne az account de nem erről van szó és ezt ők is látják! a letiltott bónuszokat nem hogy nem ismerem, hanem még soha nem is játszottam arra a sportra ahol ezek vannak és a gyűjtőfogadásokat sem szeretem. amit meg egyedüliként játszom, azt a legegyszerűbb leellenőrizni! a leírtak pedig tesóm accountjára is igazak!

Tesód számláján is fel vannak függesztve a bónuszok?

Gondolom azt tudod, hogy egy háztartás = egy bónusz. Tehát ha egy fedél alatt laktok, hiába volt külön gép, mert az IP-cím az egyezik.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 03, 2016, 13:29:49
Tesód számláján is fel vannak függesztve a bónuszok?

Gondolom azt tudod, hogy egy háztartás = egy bónusz. Tehát ha egy fedél alatt laktok, hiába volt külön gép, mert az IP-cím az egyezik.

csak az övén. de a szabállyal sem értek egyet ettől a példától függetlenül. ha nincs összejátszás akkor miért ne lehetne mkinek esélye bónuszt játszani? csak azért mert már van 1 a családban? így könnyebb összejátszani? ha vki nagyon akar akkor meg tudja oldani családtag nélkül is...

rendben oké elvileg ez a szabály, de azt még mindig nem világos, hogy miért vártak eddig? 5 évbe telik a saját szabályuk betartása?

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 01, 2016, 22:30:15
a napokban kaptam egy levelet amiben azt írták, hogy a számlám ellenőrzése után nem leszek jogosult a következő ajánlatokra és promóciókra.

Ebből lett az mostanra, hogy a tesód van valójában kizárva a bónuszokból, aki annyira különálló személy, hogy te reklamálsz helyette itt is.   ;)
Szerintem inkább örülj(etek), hogy ez csak mostanra lett probléma az irodánál!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 04, 2016, 17:18:58
Ebből lett az mostanra, hogy a tesód van valójában kizárva a bónuszokból, aki annyira különálló személy, hogy te reklamálsz helyette itt is.   ;)
Szerintem inkább örülj(etek), hogy ez csak mostanra lett probléma az irodánál!

Ő használja azt is... Tudod.. Csak belekeveredett..

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 04, 2016, 16:21:06
csak az övén. de a szabállyal sem értek egyet ettől a példától függetlenül. ha nincs összejátszás akkor miért ne lehetne mkinek esélye bónuszt játszani? csak azért mert már van 1 a családban? így könnyebb összejátszani? ha vki nagyon akar akkor meg tudja oldani családtag nélkül is...

rendben oké elvileg ez a szabály, de azt még mindig nem világos, hogy miért vártak eddig? 5 évbe telik a saját szabályuk betartása?

Attól mert nem értesz egyet a szabály az szabály marad, s mindenkire vonatkozik. Ahogy írták a többiek, örvendj, hogy nem korábban derült ki.  :ok: