bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Hát kiváncsi leszek mi lesz ebből, vmi tájékoztatást adhatna azért a Bet365 is, gondolom ők is tudnak már az esetről. Ha ezt meglépi a kormányunk, onnantól kezdve nincs értelme ott játszani. Beutalni nem tudsz, bónuszokra így aztán nem vagy jogosult, a kifizetés meg még kérdéses. Egyébkent nem tudom honnan vették ezt a paypalas sz*rsagot is, úgy tudom a paypal ilyen szerencsejátékos ügyletekben nincs is benne. Legalább is beten biztos  hogy nincs ilyen lehetőség. Amúgy köszi az infót, előrébb nem vagyok vele, de azért hátrébb se.  ;)  :)

A másik meg, miért fizetne ki a Bet365 is, ha beutalni meg semmit nem utalsz. Ők sem hülyék, szerintem előbb utóbb kifogják tiltani a magyarokat. De ne így legyen, mert én nem akarok átmenni arra a szottyos tippmixpróra  :bash:

Nem fognak kitiltani ne aggódj. Eddig sem tették ezután sem fogják.
Plusz ők váltig állítják hogy legálisan működnek az EUban vagyis Magyarországon. Nem véletlenül csinálnak újra és újra alternatív oldalakat

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 04, 2016, 22:45:06
Nem fognak kitiltani ne aggódj. Eddig sem tették ezután sem fogják.
Plusz ők váltig állítják hogy legálisan működnek az EUban vagyis Magyarországon. Nem véletlenül csinálnak újra és újra alternatív oldalakat

szerintem minden ilyen intézkedés után sorvad a magyar tábor, ami -feltételezem- már így sem lehet valami hatalmas. Lehet lesz az a szint, ami után már nem éri meg nekik erőforrásokat pazarolni erre a piacra (pár magyar alkalmazottat azért csak el kell tartani jelenleg).

Oké, akkor kivárok. Úgyis megtudom előbb-utóbb mi lesz ebből az egészből. Azért igyekszem már nem beutalni, csak ki. Kevesebb legyen a nyom meg én is jobban járok úgy. :D Köszi az infókat. Sziasztok!  ;)

Idézetet írta: Schleck Dátum október 04, 2016, 22:53:52
szerintem minden ilyen intézkedés után sorvad a magyar tábor, ami -feltételezem- már így sem lehet valami hatalmas. Lehet lesz az a szint, ami után már nem éri meg nekik erőforrásokat pazarolni erre a piacra (pár magyar alkalmazottat azért csak el kell tartani jelenleg).


Aki ilyen után lemorzsolódik az nem is volt "komoly" játékos.. Addig amíg van magyar ügyfélszolgálat nem kell aggódni. Ha esetleg kivonulnak előbb megszűnik majd a amgyar chat és társai és csak aztán lépnek le..

Idézetet írta: Csenii Dátum október 04, 2016, 22:38:30
Hát kiváncsi leszek mi lesz ebből, vmi tájékoztatást adhatna azért a Bet365 is, gondolom ők is tudnak már az esetről. Ha ezt meglépi a kormányunk, onnantól kezdve nincs értelme ott játszani. Beutalni nem tudsz, bónuszokra így aztán nem vagy jogosult, a kifizetés meg még kérdéses. Egyébkent nem tudom honnan vették ezt a paypalas sz*rsagot is, úgy tudom a paypal ilyen szerencsejátékos ügyletekben nincs is benne. Legalább is beten biztos  hogy nincs ilyen lehetőség. Amúgy köszi az infót, előrébb nem vagyok vele, de azért hátrébb se.  ;)  :)

A fogadóirodai számlaegyenleged a te pénzed, te fizetted be illetve te nyerted, annak a kifizetését csak úgy nem fogja megtagadni egy komoly cég. Ha ilyesmitől félsz, akkor inkább sehova ne fizess be!
Mondjuk ebben az országban mindentől kötelező rettegni, így simán hozzávehetjük a kifizetéseket is!   :)

Befizetni más módokon is lehet, nem csak Magyarországról indított utalással, és ha nem is pont a paypal használható ehhez a gyakorlatban, annak csak örülhetünk, hogy a törvényhozók a paypalt látják jelenleg kiskapunak.

Idézetet írta: Schleck Dátum október 04, 2016, 22:53:52
szerintem minden ilyen intézkedés után sorvad a magyar tábor, ami -feltételezem- már így sem lehet valami hatalmas. Lehet lesz az a szint, ami után már nem éri meg nekik erőforrásokat pazarolni erre a piacra (pár magyar alkalmazottat azért csak el kell tartani jelenleg).

A bizonytalan szabályozás miatt is vonult ki vagy két tucat iroda az elmúlt években a magyar piacról (köztük pl. a betathome, amely igen aktív volt nálunk), ilyenek biztosan lesznek még, de ahol nincs magyar részleg és ügyfélszolgálat, ott olyan hatalmas plusz erőforrás nem kell, hogy kiszolgálják az ügyfeleket.
Játszunk olyan irodáknál is, ahol azt sem tudják, hol van Magyarország

Szerintem a magyar kormány előbb nyúlja le a pénzünket, mint egy Bet365, szóval kifizetési pánikra semmi okunk.

Figyelem!

Október 6-tól nem él többet a bet365 mobil bónusz. Aki esetleg még nem részesült a mobil bónuszban, az még megkaphatja amennyiben október 6., angol idő szerint 12:00 előtt nyit számlát a bet365 fogadóirodánál.

Még mielőtt konspirációs elméletek születnének, szeretnénk tájékoztatni, hogy ez a bónusz minden piacról ki lesz szedve, nem csak a magyar.

Bet365 mobil bónusz - utolsó lehetőség (október 6., 13:00-ig!)

Mint bet365 ügyfél, egy 100%-os bónuszra leszel jogosult az első feljogosító, mobil vagy táblagép fogadásod követően. Ez az ajánlat kizárólag azon ügyfelek számára érhető el, akik 2016. október 6-án, angol idő szerint 12:00 előtt nyitottak bet365 számlát. Feltételek érvényesek.
Bónuszod igényléséhez, tegyél meg egy feljogosító fogadást mobilodról vagy táblagépedről 300 Ft* vagy nagyobb értékben és a bet365 megajándékozz egy azonos értékű 100%-os bónusszal, amellyel fogadhatsz, legfeljebb 7.500 Ft* értékben.
Miután megtetted feljogosító fogadásod, add meg a regisztrált e-mail címedre elküldött ajánlatkódod. Ehhez a Szolgáltatások menüben válaszd ki az Ügyfeleket, kattints az Akciókra, majd az Ajánlatkód megadására. Egyéb esetben lépj velük kapcsolatba és egyik segítőkész kollégájuk örömmel segít.

A bet365 mobil és táblagép szolgáltatásunknak köszönhetően, most még könnyebben navigálhat a Főoldalon megjelenített események között és több ezer sportfogadási piacon fogadhat a piacvezető Élő fogadás oldalunkon, míg iPhone, iPad és Android készülékkel rendelkező ügyfeleink élőben nézhetik a legjobb sporteseményeket és lóversenyeket is.
Fantasztikus ajánlatainkkal, valamint a mérkőzés előtti és élő piacok széles választékával biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely mobilos fogadásaihoz.
* vagy annak megfelelő valuta

Teljes részvételi feltételek

Utolsó esély! Szerezd meg a mobilbónuszt!

Köszönet az infóért. átolvastam a feltételeket, de arra vonatkozóan nem láttam semmilyen utalást, hogy a mobilról leadott első fogadásomnak vannak-e kritériumai (élő vagy mérkőzés előtti esemény, szimpla vagy kombinációs, minimum odds stb.) Köszönettel várom az infókat.

Idézetet írta: Winger Dátum október 05, 2016, 15:08:41
Köszönet az infóért. átolvastam a feltételeket, de arra vonatkozóan nem láttam semmilyen utalást, hogy a mobilról leadott első fogadásomnak vannak-e kritériumai (élő vagy mérkőzés előtti esemény, szimpla vagy kombinációs, minimum odds stb.) Köszönettel várom az infókat.

A lényeg a mobilról elhelyezett első fogadáson van, legyen az akár mérkőzés előtti, vagy élő fogadás. Az első fogadás tétje jár vissza.
Nem 100%-os információ, de mindegy, hogy milyen fogadási típus, odds stb.

Sziasztok
Bet365 élő fogadás részlegnél, labdarúgáson belül van egy Gólok száma (goal line) opció. Nos ez ugye az ázsiai verziója a mérkőzés góloknak, eddig 1.8 és 2.0 között volt mindig (ritka kivétellel) a szorzó mindkét oldalra, a line meg folyamatosan csökkent, illetve nőtt ha gól van.
Na ez az opció pár napja totál meghülyült sok meccsnél, összevissza változnak az értékek és a szorzók is hozzá.
Tudja valaki miért lehet ez, és hogy mi várható? Nagyon sokszor használtam ezt az opciót, 1.8-2.0-ás szorzókkal, nekem ezek az 1.35 meg 3 felettiek és a hülye line nem pálya.

Most így hirtelen végigkattintgatva nagyjából rendben vannak az élő meccseknél, tehát lehet nem tudja az, aki nem használja hogy miről beszélek, de tényleg sokat bújom, és nagyon rossz mostanában sok meccsnél.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 05, 2016, 15:25:40
A lényeg a mobilról elhelyezett első fogadáson van, legyen az akár mérkőzés előtti, vagy élő fogadás. Az első fogadás tétje jár vissza.
Nem 100%-os információ, de mindegy, hogy milyen fogadási típus, odds stb.
100%-os, jól írtad.

Sziasztok! A Nettellerrel simán be lehet fizetni lóvét a bet 365 re. Pár perc alatt létre tudod hozni, a befizetési lehetőségek között fel is ajánlja a bet. Kvázi egy virtuális web számlaként működik. Én inkább azt nem értem a magyar fosmixet miért nem lehetett ennyi idő alatt a bet 365 szintjére feljavítani. ez a blokkolés is érdekes. A bwin unibet pl nekem mobilon simán bejön mindenféle alternativ link nélkül.