bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kri1219 Dátum február 27, 2017, 19:57:34
Sziasztok!
Mennyire valoszinu hogy a bet365 csal az elo fogadas tamadasi statisztikakkal? Par honapja mar jrta itt valako hogy csalnak de most hogy jobban megnezem nehany meccsnel az Unibet es a bet365 kozt hatalmas kulonbseg van. Peldaul: Motherwell U20-Celtic U20 1.fi. vegen a bet365nel tamadas: 52/61, veszelyes tamadas 28/39, kapura loves 1/5, kapu melle 2/4
Unibetnel ugyan ez: 28/30, 11/18, 1/3, 1/2.
Vagy lehet hogy mind mashogy szamol? De a tamadas akkoris tamadas kene hogy legyen.. esetleg kuldene valaki egy alternativ linket a Williamhill oldalhoz (mobilra) hogy azt is megnezhessem?
Ugyanakkor neha egyforma statokat irnak ki...

Pár hónapja ugyanezt a kérdést tetted fel, s válaszoltak is a társak rá.  :cya:

tud valaki egy mukodo cimet az oldalhoz?

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 01, 2017, 14:17:31
tud valaki egy mukodo cimet az oldalhoz?

Nekem a topik tetején lévő bannerre kattintva bejön az oldal.


de ez fain, nekem meg negyessel kezdodott, koszikee

#6230 március 01, 2017, 15:49:57, Nezocsa
Idézetet írta: hubika88 Dátum március 01, 2017, 14:17:31
tud valaki egy mukodo cimet az oldalhoz?


Csak érdekességképp.

A live oddsok igen csak eltérhetnek egyes mérkőzéseknél, ugyan abban az időben más eszközön...
A minap egy tippet 2,2 fogadtam meg, míg azt egy másik eszközön csak 1,85 tehettem volna .

Idézetet írta: mynameisnobody Dátum március 02, 2017, 09:42:51
Csak érdekességképp.

A live oddsok igen csak eltérhetnek egyes mérkőzéseknél, ugyan abban az időben más eszközön...
A minap egy tippet 2,2 fogadtam meg, míg azt egy másik eszközön csak 1,85 tehettem volna .

Ugye te sem gondolod komolyan?!

Nem szoktam olyanokat írni ami nem igaz.
Mivel már nem egy alkalommal vettem ezt észre, gondoltam megosztom...




Írjál pár példát hogy konkrétan hol, mikor, mik voltak ezek.

Idézetet írta: mynameisnobody Dátum március 02, 2017, 09:42:51
Csak érdekességképp.

A live oddsok igen csak eltérhetnek egyes mérkőzéseknél, ugyan abban az időben más eszközön...
A minap egy tippet 2,2 fogadtam meg, míg azt egy másik eszközön csak 1,85 tehettem volna .

Nem inkább arról van szó, hogy nem minden eszközön frissül automatikusan a szorzó? Mármint láthatóan, mert ha fogadnál, akkor már az aktuálisat fogja mutatni.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 02, 2017, 18:47:14
Nem inkább arról van szó, hogy nem minden eszközön frissül automatikusan a szorzó? Mármint láthatóan, mert ha fogadnál, akkor már az aktuálisat fogja mutatni.

Most mondom hogy ez történik.. Én is használtam olykor egyszerre a PC tablet kombót és tapasztaltam ezt. Hiába volt net a tableten is, az oddsok megálltak én meg azt hittem pl hogy 1.80ért teszek egy teniszt, megtettem 1.44ért, majd Pc-n láttam hogy annyi az odds. Aztán ráfrissítettem a tabeltre és ott is annyira ugrott és az eredmény is változott hold és brék volt)

Vigyázzon aki esetleg nagyobb tétben fogad, esetleg még nyerő típusú fogadó is. A bet365 bezárta a számlámat (habár korábban már le lettem ellenőrizve), és most arcképet, jogsiról vagy útlevélről is akarnak képet, valamint a lakcímre érkezett kódot is akarják.

Idézetet írta: bwin user Dátum március 06, 2017, 16:01:04
Vigyázzon aki esetleg nagyobb tétben fogad, esetleg még nyerő típusú fogadó is. A bet365 bezárta a számlámat (habár korábban már le lettem ellenőrizve), és most arcképet, jogsiról vagy útlevélről is akarnak képet, valamint a lakcímre érkezett kódot is akarják.

Ez igazából miért is baj ? Tőlem is kértek mindent, viszont, elküldtem nekik a személyit, bankszámlakivontatot, jogositványt, útlevelet minden egyes okmányt, azóta akár mennyi kifizetésem van / volt, egy rossz szót nem szolnak, el kell küldeni minden okmányodat ami csak van és ennyi.

Idézetet írta: GazembR Dátum március 06, 2017, 17:07:06
Ez igazából miért is baj ? Tőlem is kértek mindent, viszont, elküldtem nekik a személyit, bankszámlakivontatot, jogositványt, útlevelet minden egyes okmányt, azóta akár mennyi kifizetésem van / volt, egy rossz szót nem szolnak, el kell küldeni minden okmányodat ami csak van és ennyi.

Csak annyiban hogy ha valakinek nincs se jogsija, mert drága, nincs igénye rá, mert nem akar vezetni, és útlevele se, mert Európán kívülre nem akar utazni, akkor annak nem ajánlott itt fogadni, mert esetleg az ő számláját is bezárják, akkor baszhatja a pénzét.