bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:24:41, Admin
bet365 Infó

Ha bármilyen kérdésed van a bet365 irodával kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

bet365 bemutató

Játszottál már a bet365 irodánál? Akkor értékeld a bet365-öt.



Fontos információ (2023 november):

A bet365 iroda november 17-én tájékoztatta játékosait, hogy felfüggeszti szolgáltatásait a magyar lakcímmel rendelkező játékosai számára.
A játékosoknak december 4-ig van lehetőségük belépni számlájukra, és a bent lévő pénzösszeget igényelni. Ez a dátum után már csak e-mailen lesznek elérhetőek.

Kapcsolat: [email protected] / [email protected]

Amennyiben te olyan országban élsz, akár magyarként is, ahonnan elérhető a bet365, és szabad a regisztráció meg a játék, akkor téged a fenti változások nem érintenek.


Sziasztok!Problémám a következő:

Bwinen már régóta fogadok, semmi gond.Minden simán megy, utalás, stb...

Most regisztráltam Bet365re (nagyon megtetszett a rengeteg élő fogadás) :)
DE!!!Átutalással szeretném feltölteni a számlámat, de nekem ez érthetetlen :'(
Interneten szoktam utalni. Ez most külföldi számlára való utalást jelent?Mit kell beírnom a kedvezményezett nevéhez,címéhez?És valami személyes kódot nem kell megadni magamról?

A másik pedig: a saját befizetett összegemet is 1,5-ön kell megforgatni, vagy az csak a bónuszra vonatkozik?

Rövidenennyi, szerintem még foglak zaklatni Titeket, de az eddigi hosszászólásokat olvasva remek ,segítőkész banda jött itt össze :great:

Előre is köszi!

#2 december 01, 2009, 22:47:16, szumos
A Bet365 nem rendelkezik magyar bankszámlaszámmal. Így külföldre kell utalnod. Van olyan netbenk amely ezt nem is támogatja. Utalhatsz, de be kell hozzájuk menned. Persze ezt bank válogatja. Mindenesetre ha ezt jelzed a tranzakció rögzítése előtt és ad is rá opciót hogy neten utalj külföldre, akkor egy olyan adatlapot dob fel , ahova már betudod írni a megadott adatokat.
Ha ezt elkerülnéd, akkor nyiss moneybookers számlát azzal egyszerűbb és jól jöhet még máskor is.
A megforgatás úgy történik, hogy össze kell adni a befizetett összeget a bónusszal, azt kell háromszor venni és annyi a megforgatási kötelezettséged. A tippjeidben pedig minimum 1db legalább 1.50-es szorzónak lennie kell.
A bónusz igényléséhez pedig valóban kell egy kód. A számlám menüpont alatt van a bónuszkód igénylése valahol. Ott megtalálod és ímélben elküldik. De javaslom lépj fel a live supportra és ott elmondják milyen sorrendben történjen a dolog. Azt hiszem először be kell fizetned és csak utána igényelheted. Már nem emlékszem pontosan , javaslom kérdezd meg tőlük...
Üdv. Sok szerencsét! :ok:

Ja! Amúgy a megforgatást számolja és megtudod nézni épp hogy állsz. És nem muszáj mindig minimum 1.50-et tenni, csak azt nem fogja beszámítani...

OTP-nél vagyok, interneten is engedne küldeni,ezzel nincs baj.
A problémám,h az általuk megadott űrlapon kért adatokat nem tudom összeegyeztetni a bet365 által megadott adatokkal.

Bet365ezeket az adatokat adta meg számlás befizetésnél:

Számlatulajdonos neve Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England 
IBAN GB95NWBK60730133016127
Swift kód NWBKGB2L

Az OTP ezeket kéri:

Kedvezményezett neve
Kedvezményezett címe
Egyéb pénzforgalmi szolgáltató azonosító
Kedvezményezett pénzforgalmi szolgáltatójának neve
Kedvezményezett pénzforgalmi szolgáltatójának címe
Átutalás közleménye

Szóval ezeket nem tudom mit jelentenek :'(

Idézetet írta: szumos Dátum december 01, 2009, 22:44:26
A Bet365 nem rendelkezik magyar bankszámlaszámmal. Így külföldre kell utalnod. Van olyan netbenk amely ezt nem is támogatja. Utalhatsz, de be kell hozzájuk menned. Persze ezt bank válogatja. Mindenesetre ha ezt jelzed a tranzakció rögzítése előtt és ad is rá opciót hogy neten utalj külföldre, akkor egy olyan adatlapot dob fel , ahova már betudod írni a megadott adatokat.
Ha ezt elkerülnéd, akkor nyiss moneybookers számlát azzal egyszerűbb és jól jöhet még máskor is.
A megforgatás úgy történik, hogy össze kell adni a befizetett összeget a bónusszal, azt kell háromszor venni és annyi a megforgatási kötelezettséged. A tippjeidben pedig minimum 1db legalább 1.50-es szorzónak lennie kell.
A bónusz igényléséhez pedig valóban kell egy kód. A számlám menüpont alatt van a bónuszkód igénylése valahol. Ott megtalálod és ímélben elküldik. De javaslom lépj fel a live supportra és ott elmondják milyen sorrendben történjen a dolog. Azt hiszem először be kell fizetned és csak utána igényelheted. Már nem emlékszem pontosan , javaslom kérdezd meg tőlük...
Üdv. Sok szerencsét! :ok:

Ja! Amúgy a megforgatást számolja és megtudod nézni épp hogy állsz. És nem muszáj mindig minimum 1.50-et tenni, csak azt nem fogja beszámítani...

tehát akkor mondjuk befizetek 3500at és a bónusz is 3500 akkor 7000et kell megforgatni 1.50es oddsal 3X?
akkor is 7000et kell ha mondjuk már több van  a számlámon?

Idézetet írta: szumos Dátum december 01, 2009, 22:44:26

A megforgatás úgy történik, hogy össze kell adni a befizetett összeget a bónusszal, azt kell háromszor venni és annyi a megforgatási kötelezettséged.

(3500+3500)*3=21000

Hali

Én azt szeretném kérdezni, hogy bet365-re lehet e föltötlteni pénzt olyan bankkártyáról amin más név van mint a regelet név?
Ugye föltöltöttem egy olyan kártyáról ami a regelet nevem, de most egy másik kártyáról akarok föltölteni(anyáéról) és ezt engedi?

Válaszotokat előre is köszönöm



Én moneybookers-en keresztül próbálnám

Idézetet írta: Csana Dátum január 09, 2010, 10:38:02
Én moneybookers-en keresztül próbálnám

Azt hogy kell? mert még csak hallottam róla

Hát, ha van Moneybookers szálmád, akkor amikor befizetsz, válaszd azt, hogy 'Use a new Credit/Debit card'!
Ha nincs, akkor nem biztos, hogy megéri emiatt nyitni egyet.
Ha mégis nyitni akarsz, akkor a főoldalról eljuthatsz a Moneybookers leíráshoz

Idézetet írta: Csana Dátum január 09, 2010, 10:50:12
Hát, ha van Moneybookers szálmád, akkor amikor befizetsz, válaszd azt, hogy 'Use a new Credit/Debit card'!
Ha nincs, akkor nem biztos, hogy megéri emiatt nyitni egyet.
Ha mégis nyitni akarsz, akkor a főoldalról eljuthatsz a Moneybookers leíráshoz

Rendeben, köszönöm a segítséget ;)

Sziasztok. Segitséget szeretnék kérni. Az a problémám hogy nem találom bet365-ön hogy hol birok fogadni a Futsal EB-re. Segitségeteket köszönöm előre is.

Idézetet írta: gadamka88 Dátum január 21, 2010, 23:10:41
Sziasztok. Segitséget szeretnék kérni. Az a problémám hogy nem találom bet365-ön hogy hol birok fogadni a Futsal EB-re. Segitségeteket köszönöm előre is.
Szia!
Az egyéb sportok menüpont alatt vannak.