bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nemtom mennyivel kéne fogadjak már, hogy ne $5 loyalty bonust küldjenek csak, és azt is kb 3-4 hetente :D

Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2014, 16:11:34
Nemtom mennyivel kéne fogadjak már, hogy ne $5 loyalty bonust küldjenek csak, és azt is kb 3-4 hetente :D

Szerintem több veszteséget kéne produkálnod :D Unokatesóm akkor kap gyakran bónuszt, ha sokat veszít :D

Idézetet írta: drogos Dátum július 23, 2014, 16:17:09
Szerintem több veszteséget kéne produkálnod :D Unokatesóm akkor kap gyakran bónuszt, ha sokat veszít :D
Mindenféle mende-mondák mennek, van aki azt mondja fixre, hogy nagy forgalom kell :) Hallottam olyanról is, aki komoly összegeket kapott, de franc se tudja mi lehet az igaz.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2014, 16:11:34
Nemtom mennyivel kéne fogadjak már, hogy ne $5 loyalty bonust küldjenek csak, és azt is kb 3-4 hetente :D
Én  most kaptam két hét után 5$-t, pedig nem kevés pénzzel fogadtam:)

Na, beszéltem az angol ügyfélszolgálattal, két perc volt nekik és kreditálták egyből a bónuszt  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum július 23, 2014, 16:44:01
Na, beszéltem az angol ügyfélszolgálattal, két perc volt nekik és kreditálták egyből a bónuszt  :ok:
S mekkorával dobtak meg?!

Idézetet írta: drogos Dátum július 23, 2014, 16:44:01
Na, beszéltem az angol ügyfélszolgálattal, két perc volt nekik és kreditálták egyből a bónuszt  :ok:
Mármint nem kaptál loyalty bonust, rájuk írtál és adtak? :o

Múlthéten végre egyszer normális bónuszt kaptam(15 E)..erre most kimaradtam nagyon úgy tűnik a szórásból

sztem drogos csak az ingyen pörijéről beszél

én se kaptam bónuszt, majd jövőhéten :D

Mindjárt rájuk írok:DAz ok,hogy Juve nem kapott bónuszt,na de én??Én Szalist vagyok bászki:D

Idézetet írta: szalist Dátum július 23, 2014, 16:56:09
Mindjárt rájuk írok:DAz ok,hogy Juve nem kapott bónuszt,na de én??Én Szalist vagyok bászki:D

Igen, én is megemlítem már nekik, hogy szalist nem kapott, ez hogy lehet? :)

Nyugodtan írj nekik..Engem imádnak a chaten egyébként is:D

Nekem nem titkosítottan jön be a Bet365 oldala miért?

Idézetet írta: Karesz86 Dátum július 23, 2014, 16:47:14
S mekkorával dobtak meg?!

Ez a 20 ingyen pöri Vegasra. Kaptam még mellé egy 3900 Ft-os bónuszt szintén ide. (persze utóbbit a Wishmaster majdnem mind benyelte :D )
Én hétfőn kaptam egy ilyen promót!