bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum július 26, 2014, 12:24:45
Nekem a számlaaktivitást(Ki-befizetést) mondták,hogy ez számít bele a legjobban..És állítólag heti aktivitást néznek,bár azt kétlem,mert akkor kaptam volna én is....szerintem csak az adott hét hétfő kedd-jét veszik figyelembe

Nekem viszonylag sok be- illetve kifizetésem van (többször és valamivel többet veszek ki és kevesebbet fizetek be). Régebben voltak 30-40 ezres tétjeim és akkor sem kaptam többet, mint most, amikor pár ezer forintokkal teszek. Pár évvel ezelőtt még 1500 járt, azóta 750 is volt, de most már csak 500-at adnak. Nem keveslem, mert másoknak még csak ennyi sem jár, de azért érdekelne, hogy mi alapján adják.

Egy valamit megfigyeltem: Csak akkor kapok/kaptam hűségbónuszt, ha megvolt az 50ezres (heti) forgalom.

Sziasztok!

Hosszútávú fogadásokkal szeretnék foglalkozni nagy téttel! Ezen a téren a Bet365-öt találtam a leginkább elfogadhatónak! Valakinek van tapasztalata abban, hogy ugyanazt az eseményt ha többször szeretném rakni gyors egymásutánban, akkor számíthatok-e valamiféle korlátozásra? Kénytelen leszek-e emiatt még egy vagy több regisztrációt csinálni, vagy nem fognak korlátozni? Esetleg tud valaki valamilyen olyan irodát ajánlani amelyik a hosszútávú fogadások terén kimagaslik?Én még a Betfair-t találtam.

Nem ajánlom a több számlát,elég jó az azonosító folyamatuk,biztosan kiszúrnak.Tétkorlátozás long termnél nem hiszem hogy van,én legalábbis nem találkoztam ilyennel..

Idézetet írta: vinatieri Dátum július 27, 2014, 13:23:23
Sziasztok!

Hosszútávú fogadásokkal szeretnék foglalkozni nagy téttel! Ezen a téren a Bet365-öt találtam a leginkább elfogadhatónak! Valakinek van tapasztalata abban, hogy ugyanazt az eseményt ha többször szeretném rakni gyors egymásutánban, akkor számíthatok-e valamiféle korlátozásra? Kénytelen leszek-e emiatt még egy vagy több regisztrációt csinálni, vagy nem fognak korlátozni? Esetleg tud valaki valamilyen olyan irodát ajánlani amelyik a hosszútávú fogadások terén kimagaslik?Én még a Betfair-t találtam.

Tétkorlátok tudomásom szerint a pinnacle-nél a legmagasabbak, meg ők nemis nagyon szokták baszogatni a fogadókat, még az arbolást is engedik, a long-term fogadási lehetőségek nem tudom milyenek náluk de megéri megnézni szerintem.

Long term nálam általában az Unibet, leginkább ott van igazán jó kínálat hosszú távra.

Emlékszik vakaki tavaly mikor osztogatták  az új foci évadra a bónuszokat?

idén sem ártana.

Még a magyar bajnokik kezdete előtt osztogatták,szerintem idén semmi sem lesz..

Augusztus elsején jött tavaly, ami egy csütörtöki hétköznap volt, szóval én még nem írnám ezt le :)

Hello!
Valaki tudna segíteni ebben az esetben? (ázsiai goal line)
Adott egy meccs 0.5,1 jelzőkkel
Felett: 1.12
Alatt:6.25

Nyilván az under csak 0-0-val jöhet be.
Ha 1-0 lesz a meccs akkor feltett tétem felét bukom el? (ha over-re fogadtam)
És pl 3.0,3.5 esetében?

Idézetet írta: Krista Dátum július 28, 2014, 21:43:19
Hello!
Valaki tudna segíteni ebben az esetben? (ázsiai goal line)
Adott egy meccs 0.5,1 jelzőkkel
Felett: 1.12
Alatt:6.25

Nyilván az under csak 0-0-val jöhet be.
Ha 1-0 lesz a meccs akkor feltett tétem felét bukom el? (ha over-re fogadtam)
És pl 3.0,3.5 esetében?

Ha 0-0 bukta
1-0 fél tét nyer, fél bukta
2-0 teljes tét nyer

Másik példán meg 3 gólnál fél tét nyer, fél bukó.

Idézetet írta: Krista Dátum július 28, 2014, 21:43:19
Hello!
Valaki tudna segíteni ebben az esetben? (ázsiai goal line)
Adott egy meccs 0.5,1 jelzőkkel
Felett: 1.12
Alatt:6.25

Nyilván az under csak 0-0-val jöhet be.
Ha 1-0 lesz a meccs akkor feltett tétem felét bukom el? (ha over-re fogadtam)
És pl 3.0,3.5 esetében?

Ha over 0.5,1-re fogadsz, akkor 1-0 esetén a tét egyik felével nyersz, a másik felét visszakapod.
Ha over 3.0,3.5-re fogadsz, akkor 3 gól esetén a tét egyik felét visszakapod, a másik felét elbukod.

#3221 július 29, 2014, 21:30:16, BvB_09
Pár éve regisztráltam magamnak számlát, és ki is használtam az első befizetéses bónuszt. Barátnőm is regisztrált egy pár éve, de mivel néha beléptem náluk, ezért nem használta ki a bónuszt. Most viszont szívesen kihasználná(nk), de nem tudom lesz-e valami gond abból, hogy néha ott léptem be. A lakcímünk nem egyezik.

*Mindegy, kiforgattam. A bónuszforgatást nem számolta, csak a végén jött az üzenet, hogy a pénz készen áll a kifizetésre.

ma mikor be akartam lépni a bet365 számlámra egy felugró ablakban értesítettek, hogy megváltoztak a részvételi feltételek...
ennyi a változás
megkérdeztem chaten:

Krisztina L 2014. július 31-től adminisztrációs költség lesz érvényes minden olyan számlára, amely legalább 365 egymást követő napig inaktív volt. Amennyiben a számlán továbbra sincs aktivitás, a díjat 28 napont fogjuk felszámolni. A költség csak azora a számlákra érvényes, amelyek egyenlege nem nulla. Az összeg levonása előtt természetesen minden érintett ügyfelet értesíteni fogunk.

blokkoláshoz semmi köze



Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2014, 13:32:08
Azon az oldalon is felteszed a kérdéseidet, ahol ezeket a baromságokat írják?

Amit idéztél, abban pont az van benne, hogy ha valahogy megoldod a befizetést (annak ellenére, hogy mondjuk a bankkártyádat nem engedik befizetésre használni), akkor a tétjeid érvényesek.

Egyébként majdnem minden iroda beleírja a szabályzatába, hogy a játékos felelőssége arról tájékozódni, hogy a fogadás "illegális-e" az országában. Ők letojják, azt meg egyértelműen felsorolják, mely országokból nem fogadnak ügyfelet.
Amíg Magyarország nincs a listán egy irodánál, addig nincs probléma.
(ha mégis rákerülünk itt-ott, akkor sem valószínű, hogy lenyúlják a pénzünket)

szerintem itt nem erről van szó, az hogy sikerül-e befizetnem vagy nem az csak egy technikai kérdés, de mivel a törvény változott nálunk és a bet365 szabályzata is azt írja: nem használhatom befizetésre a kártyám, nyílván nem is akarom a továbbiakban és azt se szeretném, hogy az iroda a magyar bankszámlámra vagy a hozzá tartozó kártyámra teljesítsen kifizetést, ezért fizetési módot kell változtatni...

megpróbáltam utána járni a magyar chatnél, de (ahogy az várható volt) a droidok csak másolgatni tudnak előre szerkesztett szövegeket....

nagyon egyszerű a kérdés, megszüntetem a magyar bankszámlám és a hozzá tartozó kártyát akkor hova utal vissza az iroda?

bemásolom a beszélgetést:

Adrienn F becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere Adrienn F
Adrienn F Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek? Amennyiben számlájával kapcsolatos kérdése lenne, kérem, adja meg a négyjegyű biztonsági számát.
Gabor üdvözlöm
Gabor lenne egy technikai kérdésem
Gabor van az új ászf amit el kellett fogadni
Gabor 3.4 Az internetes szerencsejáték elképzelhető, hogy az Önre vonatkozó helyi jogszabályok alapján, tartózkodási helyén illegális tevékenységnek számít. Ez esetben, Ön nem használhatja fizetéshez használt kártyáját a tranzakciók lebonyolításához. Azonban, bármely ilyen jogszabállyal rendelkező helyről megtett fogadások és tétek érvényben maradnak, függetlenül attól, hogy azok nyertesek vagy vesztesek.
Gabor ezen pont szerint, az eddig használt raiffeisen visa kártyámmal nem tudok továbbiakban befizetni?
Adrienn F A sport- és tőzsde fogadások engedélyezve és felügyelve vannak az Egyesült Királyság területén, ahol a fogadását leadja és ahol a szervereink is találhatóak.
Az internetes fogadásokkal kapcsolatos helyi törvényeket illetően információval sajnos nem tudunk szolgálni.
Amennyiben aggodalmai vannak ezzel kapcsolatosan, a helyi illetékes hatóságokkal kell kapcsolatba lépnie.
Gabor a kifizetések is erre a kártyára érkeztek
Gabor ezt értem
Gabor de ebből a pontból úgy értelmezem, hogy Önök nem teljesítenek kifizetést magyar bankszámlára vagy kártyára
Gabor kb 20 éve vagyok az ügyfelük
Gabor befizetni mindig a visa kártyám használtam
Gabor kifizetésre is
Gabor ha most ez nem lehetséges, akkor van neteller accountom is
Gabor csak ahhoz gondolom be kellene onnan fizetni először
Gabor és utána át lehet állítani a kifizetési módot netellerre?
Gabor vagy milyen megoldást javasol az iroda?
Adrienn F Amennyiben Nettelert szeretne használni kifizetésre, akkor a befizetéseknek is onna kell érkeznie.
Gabor ezt értem
Gabor de eddig úgy volt, hogy először a kártyára fizetnek ki
Gabor amennyi befizetés onnan érkezett
Gabor kb 50 millio huf minuszban vagyok
Gabor tehát ez lehetetlen, hogy a kártyára menjen ez az összeg és utána lehet csak váltani fizetési módot
Gabor vagy legalábbis kicsi rá az esély hogy ennyit nyernék
Gabor befizetek mondjuk 100 eurót netellerről és nyerek 1 000 eurót, ezt az egész összeget a netellerre szeretném kiutalni ezek után, ez lehetséges?
Adrienn F Amig a kártyás befizetésből van nyereménye, addig oda megy a kifizetése.
Gabor de oda nem tudjuk visszafizetni, ezt írom
Gabor akkor mi a megoldás?
Adrienn F Miért nemtudjuk visszafizetni, ezt nem teljesen értem?
Gabor azért, mert az Önök új szabályzata szerint, ha olyan országból érkezik a befizetés ahol nem engedélyezik az Önök weblapjának az elérését, oda sem bankszámlára sem kártyára nem teljesítenek kifizetést
Gabor erre jó a neteller vagy a skrill
Gabor de mivel masszív bukó vagyok
Gabor ezért soha nem tudnék fizetési módot változtatni
Gabor mert még 30 év múlva is valószínű az eddigi befizetéseim töredékét utalnám vissza
Gabor ha megszüntetem a magyar bankszámlám és a kártyám, akkor hova tudnám kérni a kifizetést?
Adrienn F Mint említettem, kártyás befizetés esetén csak bankszámlájára tudjuk az összeget utalni.
Adrienn F Segíthetek még valamiben?
Gabor szeretnék erről kérni egy írásbeli állásfoglalást az emal címemre az angol kollegáktól
Gabor sajnos Ön nem érti a problémám
Adrienn F Amennyiben az angol ügyfélszolgálattal szeretné felvenni a kapcsolatot, akkor kérem állítsa át a nyelvi beállításokat angolra és akkor őket éárheti el.
Gabor ok, köszönöm
Gabor kellemes napot