bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum augusztus 26, 2014, 20:47:56
"Kedves Istvan

QC2544182110F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.75 nyereményszorzóval tett meg a következőre: (0-0) Felett 0.5 (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok Real Madrid v Cordoba). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük."

oda nem illő elemeket tartalmazott   ;D

Na jó, elmegyek és letusolok egy kenyérpirítóval.  ;D Hát szakadok ezen.  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 26, 2014, 21:59:25
Na jó, elmegyek és letusolok egy kenyérpirítóval.  ;D Hát szakadok ezen.  ;D
vajon hanyadik percben voltak ezek az oda nem illo elemek a piacon? :D

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum augusztus 27, 2014, 09:32:12
vajon hanyadik percben voltak ezek az oda nem illo elemek a piacon? :D

Gól előtt 1-2 perccel fogadtam meg, a gól a 30. percben volt.

Bet 365 mennyire korlátoz? Gondolok itt arra, hogy pl. 2 hónapja nem volt vesztés és mondjuk heti 40-et kaszál az ember. :) Mennyi idő és összeg után korlátoznak?

Idézetet írta: Konstipapa Dátum augusztus 30, 2014, 20:42:51
Bet 365 mennyire korlátoz? Gondolok itt arra, hogy pl. 2 hónapja nem volt vesztés és mondjuk heti 40-et kaszál az ember. :) Mennyi idő és összeg után korlátoznak?

Ez engem is érdekelne :)

#3455 augusztus 30, 2014, 21:55:34, benedek185
Idézetet írta: Konstipapa Dátum augusztus 30, 2014, 20:42:51
Bet 365 mennyire korlátoz? Gondolok itt arra, hogy pl. 2 hónapja nem volt vesztés és mondjuk heti 40-et kaszál az ember. :) Mennyi idő és összeg után korlátoznak?

Véleményem szerint nem igazán korlátoznak, pár 10 ezer ft-nál még biztos, hogy nem. Legalábbis én sose tapasztaltam korlátozást. Ha már több 100 ezreket raksz fel az mondjuk már más tészta lehet. Figyeld mindig az éppen rakható max. tétet a meccseknél. Van ahol 1 milliót enged felrakni, van ahol 300 ezret, esemény és odds-a válogatja, hogy éppen mekkora a max. tét.
Nem akarok senkit se megbántani, de itt szerintem senki se játszik több száz ezres és milliós nagyságrendekben, szóval nem igazán fenyeget téged se a korlátozás.  :)
Vannak egyes oldalak, amelyek rövid időn belül lekorlátoznak nevetségesen kis összegekre, de a bet nem olyan higgy nekem.

Régebben (3-4 éve), azért gyakrabban lehetett olvasni/tapasztalni, hogy korlátoznak. Nyilván azóta változott a piaci szerep, akkora a forgalmuk, hogy nőtt a tűréshatár.

De létezik náluk is időkorlátozás(live fogadásoknál), meg max összeges is, bár ez is inkább piacfüggő. A mainstream piacokon (nagy fociligák, tenisz, usa sportok) oda hatalmas a plafon. ;)

És az élő fogadásban, egy meccsen belül van korlátozás? Pl. megrakom,hogy 10 percen belül lesz gól, és ezt minden következő 10 percben megrakom...

Idézetet írta: Konstipapa Dátum augusztus 31, 2014, 18:10:01
És az élő fogadásban, egy meccsen belül van korlátozás? Pl. megrakom,hogy 10 percen belül lesz gól, és ezt minden következő 10 percben megrakom...

Nincs, sokan játsszák ezt, találóan tízperces fogadásnak nevezik :D

Látom sok embert zavar ez a korlátozósdi.Miért nem adnak meg egy max havi megnyerhető licitet ami havonta újraindulna(pl.400ezer/fő).

Idézetet írta: kaloz01 Dátum augusztus 31, 2014, 19:50:18
Látom sok embert zavar ez a korlátozósdi.Miért nem adnak meg egy max havi megnyerhető licitet ami havonta újraindulna(pl.400ezer/fő).

Kérdezd meg az irodáktól!    ;)

Egyébként főleg olyanokat "zavar" a korlátozósdi, akik még csak elméletben nyertek sokat a fogadásaikkal, a gyakorlatban meg még be sem regisztráltak...


És az miért baj ha valaki kérdez mielőtt korlátozva lenne? Jézusom... :bash:

Idézetet írta: kaloz01 Dátum augusztus 31, 2014, 20:05:42
Már kérdeztem  ;)

És milyen választ kaptál?

Idézetet írta: Konstipapa Dátum augusztus 31, 2014, 20:32:25
És az miért baj ha valaki kérdez mielőtt korlátozva lenne? Jézusom... :bash:

Engem nem zavar, ha olyasmivel problémázol, ami neked még nem aktuális, de az irodák a játékosok egyéni fogadási története alapján korlátoznak, így senki nem fogja tudni azt megmondani neked, hogy te ekkor és ennyire leszel korlátozva.
Ráadásul akit korlátozott már a bet365 - és nem talált más megoldást a további játékra - az már nem is valószínű, hogy ide írogat.

Ha meg korlátoznak majd egyszer, akkor most el sem kezdesz heti 40,000 profitot termelni (ahogy tervezted), mert lehet, hogy nem csinálhatod életed végéig?!

Azért lehetne egy felmérést készíteni, hogy a nem multis és nem arbos felhasználók közül hány embert érintett korlátozás bármely irodánál is, de erős a gyanúm, hogy bőven 5% alatt lenne az arányuk. Vagy inkább 1% alatt...


Szevasztok!
Tavasztól nem játszottam sehol. Hobbi fogadó vagyok. Most, hogy kaptam a BET-től egy 50% bónusz ajánlatot beutalnék egy kis pénzt az irodába. Hallottam, hogy közben megtörtént a szerencsejáték korlátozósdi mizéria, amit nem követtem.
Kérdésem: Kiutalni lehetséges-e még a BET-ről normál magyar forint folyószámlára pénzt?
(skrill, netreller, s hasonlóakkal nem rendelkezem)