bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hoyaco Dátum szeptember 01, 2014, 08:20:10
Szevasztok!
Tavasztól nem játszottam sehol. Hobbi fogadó vagyok. Most, hogy kaptam a BET-től egy 50% bónusz ajánlatot beutalnék egy kis pénzt az irodába. Hallottam, hogy közben megtörtént a szerencsejáték korlátozósdi mizéria, amit nem követtem.
Kérdésem: Kiutalni lehetséges-e még a BET-ről normál magyar forint folyószámlára pénzt?
(skrill, netreller, s hasonlóakkal nem rendelkezem)

szia,

igen, semmi nem változott csak  magyar IP címmel nem tudsz belépni az oldalra

Idézetet írta: gomes66 Dátum szeptember 01, 2014, 09:20:00
szia,

igen, semmi nem változott csak  magyar IP címmel nem tudsz belépni az oldalra

Miért ne tudna? Van kismillió al-domain cím.
Többek között én a 365sb.com -ot használom, tökéletesen megy, mindenféle zenmate meg különböző pluginek nélkül.

Köszönöm!
A www.bet365.com-al simán belépek, UPC internetem van.
Én semmilyen korlátozást nem érzékelek eddig. Arról van infótok, hogy hazautalásnál értesíti-e a bank a NAV-ot, hogy adózatlan jövedelmem keletkezett?

Azt mégis a bank honnan tudja, hogy adózott jövedelem vagy sem?

Idézetet írta: gomes66 Dátum szeptember 01, 2014, 09:20:00
szia,

igen, semmi nem változott csak  magyar IP címmel nem tudsz belépni az oldalra
NEM IGAZ!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 01, 2014, 10:05:04
NEM IGAZ!

ja bocs, kicsit félreérthető voltam... a bankba utalással kapcsolatban nem változott semmi
a blokkolást meg ki lehet játszani... a főoldalon van a cikk
http://www.sportfogadas.org/

Knapp a szokásos válasz jött a kérdésemre nagyjából az irodáktól ami kb így szól:"Köszönjük levelét javaslatát továbbítottuk az illetékes részleg felé"   :)

Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 01, 2014, 12:13:17
Knapp a szokásos válasz jött a kérdésemre nagyjából az irodáktól ami kb így szól:"Köszönjük levelét javaslatát továbbítottuk az illetékes részleg felé"   :)

A legtöbb szolgáltatónál van illetékes részleg, a javaslatok feldolgozásáról kép is készült:


Idézetet írta: kaloz01 Dátum augusztus 31, 2014, 19:50:18
Látom sok embert zavar ez a korlátozósdi.Miért nem adnak meg egy max havi megnyerhető licitet ami havonta újraindulna(pl.400ezer/fő).
ahol meg van ilyen az se mindig igaz20 eurot akartam kettes oddsra es cs19.2 lett elfogadva . Nem exchange :D

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 01, 2014, 13:34:24
A legtöbb szolgáltatónál van illetékes részleg, a javaslatok feldolgozásáról kép is készült:
;D ;D ;D  Igen pont így gondolom Én is. :)


Egy új oldalt hoztunk létre, amelyen a bet365 fogadóiroda által élőben közvetített események közt böngészhetsz:


SZiasztok!

Egy érdekes eset történt velem bet365 vonalon. Megfogadtam a CLE-KC MLB meccset, a KC-re -1,5 run line-on. A meccs hosszabbításba torkollott. 4-2-re vezetett a CLE, amikor is a meccs félbeszakadt. Mivel a KC jött volna ütéssel, ezért nem állapítottak meg végeredményt, a meccset szept. 22-én fejezik be. A fogadásomat vesztesnek értékelték.
Ezt megírtam nekik, és erre az a válasz jött, hogy a szabályzatuk szerint az under/over és a hendi fogadások értékeléséhez 9 inningnek kell lemennie (8 és félnek ha a hazai csapat vezet és nem üt az utolsóban tehát nyer) ahhoz, hogy a fogadás érvényes legyen. Az addig OK, hogy a kilencedik inning végén vesztésre álltam, de a meccsnek akkor még nem volt végeredménye. És most sincs. Érdemes-e ezen tovább rugózni?
Két vonalon is támadható a dolog. Egyik az, hogy ha jól emlékszem, a meccsek végeredményét a szervező szövetség által hivatalosan közzétett végeredmény jelenti, amely jelen esetben nincs.
A másik az, hogy egy olyan fogadásom is volt nemrégiben, ahol az ötödik inningben szakadt félbe a meccs, de mivel ott mind a két oldal egyenlő alkalommal üthetett, ezért hivatalos végeredményt állapítottak meg a lement inningek alapján. (Mondanim sem kell, az se nekem kedvezett)
Ti hogy látjátok a kérdést?

Idézetet írta: leroi Dátum szeptember 02, 2014, 23:27:49
SZiasztok!

Egy érdekes eset történt velem bet365 vonalon. Megfogadtam a CLE-KC MLB meccset, a KC-re -1,5 run line-on. A meccs hosszabbításba torkollott. 4-2-re vezetett a CLE, amikor is a meccs félbeszakadt. Mivel a KC jött volna ütéssel, ezért nem állapítottak meg végeredményt, a meccset szept. 22-én fejezik be. A fogadásomat vesztesnek értékelték.
Ezt megírtam nekik, és erre az a válasz jött, hogy a szabályzatuk szerint az under/over és a hendi fogadások értékeléséhez 9 inningnek kell lemennie (8 és félnek ha a hazai csapat vezet és nem üt az utolsóban tehát nyer) ahhoz, hogy a fogadás érvényes legyen. Az addig OK, hogy a kilencedik inning végén vesztésre álltam, de a meccsnek akkor még nem volt végeredménye. És most sincs. Érdemes-e ezen tovább rugózni?
Két vonalon is támadható a dolog. Egyik az, hogy ha jól emlékszem, a meccsek végeredményét a szervező szövetség által hivatalosan közzétett végeredmény jelenti, amely jelen esetben nincs.
A másik az, hogy egy olyan fogadásom is volt nemrégiben, ahol az ötödik inningben szakadt félbe a meccs, de mivel ott mind a két oldal egyenlő alkalommal üthetett, ezért hivatalos végeredményt állapítottak meg a lement inningek alapján. (Mondanim sem kell, az se nekem kedvezett)
Ti hogy látjátok a kérdést?
Nekem 2 éve volt egy hasonló eset, szaúdi tartalékos focimeccsnél, ahol pont a szövetség által közölt hivatalos végeredmény miatt nem fizették ki az egyébként győztes fogadásom majdnem 2 hétig.
Ezért furcsálom hogy ha nincs hivatalos végeredmény akkor mire alapozzák hogy vesztes a fogadásod?
Ha aprópénz hagyd rájuk, de ha nagyobb pénzről van szó akkor érdemes cseszegetni őket, pont azzal hogy nincs hivatalos végeredmény!

Általában az a jó nekünk, ha a hivatalos végeredmény nélkül kifizetnek, mivel az sokkal gyorsabb, nem úgy, mint mikor az iroda három különböző helyről várja 1-2 napon keresztül az eredmény megerősítését és ezzel húzza az időt a kiértékelésnél...

Elvileg a baseball szabályzatuk szerint ha ez playoff meccs lenne, akkor visszajárna a pénz, de ki tudja miért, a 8 és fél inninges szabály miatt ezeket egyébként kiértékelik.
(talán ha hetek telnek el két meccs között az alapszakaszban, akkor nagyobb az esély, hogy más dobóval folytatják a meccset és ezért nem variálnak ezzel?!)


For any suspended MLB playoff game that resumes within 72 hours of the suspension, all bets will stand and be settled after the completion of the game. If the game is not completed within 72 hours following the time of suspension, then all bets will be void unless settlement of bets is already determined.


Azért én ezzel a ponttal bepróbálkoznék, hogy te így tudtad.
Ha nincs is igazad, még akár lehetnek jóindulatúak is.  :)

(bár mondjuk elég vastagon vesztésre állt már a tipped   ::)  )