bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem, utalással bármire használhatod a pénzt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 01, 2014, 08:21:16
Nem, utalással bármire használhatod a pénzt.
Köszi :) És utána ha küldök pénzt bet-re a skrill számlámról, akkor utána már igényelhetem a teljes kifizetést skrill-re? :)

Igen, csak biztonsagbol szólj az ügyfélszolgálatnak

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 01, 2014, 08:30:19
Igen, csak biztonsagbol szólj az ügyfélszolgálatnak
Okés, köszi a segítséget :)

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 30, 2014, 17:56:58
Engem is érdekelne, ha nem titok akkor leírhatnád  :beerchug:

Neked kenyér??? ;D ;D ;D :D

#3635 október 03, 2014, 08:02:12, Proxyi
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2014, 14:06:04
Nem kell fosni a banki utalástól.

Nem akarok nagyon lúzernek tűnni, csak egy kicsit, tehát tényleg nem kell? Kiutalhatom betről egyből bankszámlára, vagy kártyára? Nem lehet belőle semmi baj?

kösz kösz :)

Nem lehet baj, nem fog a nav apró pénzzel foglalkozni és a bankok sem küldenek automatikusan jelentést. Játszani nem illegális, saját felelősségre megy. Egyedüli gond akkor lehet, ha vagyonosodási vizsgálat indul ellened és  kiderül, hogy nem adóztál utána.

  A Bet365 most tette át a székhelyét Gibraltárra.Az EU licensz megmarad a cégnek továbbra is?
Miért csinálták ezt a lépést,az Angol szabályozás miatt?

Nálatok is kisebb lett a videó maximális mérete, vagy megint csak az én gépem viccelődik?


A sima wire transferen több, mint egy napig ülnek, ha chaten gyorsat kérek, akkor kiveszik a pendingből azonnal?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 08, 2014, 21:59:37
A sima wire transferen több, mint egy napig ülnek, ha chaten gyorsat kérek, akkor kiveszik a pendingből azonnal?

Lehet gyorsat kérni, vagy hogy van ez? Nem tudom miért nem hallottam sose erről. :)

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 08, 2014, 21:59:37
A sima wire transferen több, mint egy napig ülnek, ha chaten gyorsat kérek, akkor kiveszik a pendingből azonnal?
Igen,lehet ott is kérni,és ők azonnal elutalják,és nem tudod visszatenni a számládra

Idézetet írta: szalist Dátum október 08, 2014, 22:50:02
Igen,lehet ott is kérni,és ők azonnal elutalják,és nem tudod visszatenni a számládra
Köszi, akkor kipróbálom.

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 08, 2014, 22:38:55
Lehet gyorsat kérni, vagy hogy van ez? Nem tudom miért nem hallottam sose erről. :)
Igen, állítólag 28 naponta 1 gyors ingyenes, azon felül 6 euró.