bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum október 22, 2014, 12:27:39
Másold be a tartalmát, kérlek.
Kedves ....

A szerencsejátéknak egy kellemes szabadidős tevékenységnek kéne lennie. Mint felelős szerencsejáték üzemeltető, időnként szeretnénk emlékeztetni az általunk kínált lehetőségekről, amelyek segíthetnek ügyfeleinknek a számlájuk kezelésében.

Javaslatok a felelősségteljes játékhoz
Míg az emberek többsége tudja, hogy mikor kell abbahagyni a játékot, vannak akiknél a szerencsejáték komoly problémát okoz. Az alábbiak az ítélőképesség megőrzésében segíthetnek:

- A szerencsejátéknak szórakoztató tevékenységnek kellene lennie, nem pénzkereseti módnak.
- Kerülje a veszteségek üldözését.
- Csak annyival játsszon, amennyit megengedhet magának.
- Figyeljen arra, hogy mennyi ideig játszik és mennyi pénzt költ el.
- Ha szeretne leállni egy időre, használja az önkitiltás szolgáltatást.

Befizetési limitek
Ezzel a szolgáltatással korlátozhatja online befizetéseit 24 órás és 168 órás (7 nap) időszakokban. Az értékeket bármikor csökkentheti, de azok növelése csak 24 óra elteltével lép életbe. Ügyfélszolgálatunk örömmel ad további információt, azonban az Ön által beállított határértékeket nem jogosult felülírni.

A befizetési limit beállításához vagy annak módosításához, kattintson a Számlám fülre, majd az Adatok módosítása alatt válassza a Személyes adatok fület.

További információ
Az alábbi lehetőségek szintén segíthetnek számlája kezelésében:

- Önkitiltás vagy önkizárás
- Felelősségteljes szerencsejáték kérdőív
- Szülői felügyelet

Amennyiben további információra lenne szüksége a fenti lehetőségekkel kapcsolatban, kérjük látogassa meg Felelősségteljes játék oldalunkat, vagy lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatos csapatunkkal. Ügyfélszolgálatos csapatunk minden tagja képzést kap a szerencsejáték problémákat illetően, és bármikor fordulat hozzájuk, ha kétségei lennének.

Üdvözlettel:
A bet365 csapata


Köszönöm Larsson.

Ez egy tájékoztató jellegű e-mail, melyben felhívják a figyelmed a felelősségteljes játékra.

Ezt alapból megtalálod minden egyes fogadóirodánál.

Ennyi. Semmi több.

Azért kaptátok, hogy a gyerekek szája elől ne játsszátok el a pénzt.

Viccet félretéve, az angol szabályozáshoz van köze nagy valószinűséggel, mindenkinek kiküldték szerintem.

Idézetet írta: Milan Dátum október 22, 2014, 12:58:20
Köszönöm Larsson.

Ez egy tájékoztató jellegű e-mail, melyben felhívják a figyelmed a felelősségteljes játékra.

Ezt alapból megtalálod minden egyes fogadóirodánál.

Ennyi. Semmi több.


Köszönöm.

Olyan megható, hogy gondolnak az egészségi és anyagi helyzetünkre. A profitjuk ellenében! El is morzsoltam egy könnycseppet.

Idézetet írta: benson Dátum október 22, 2014, 13:03:11
Olyan megható, hogy gondolnak az egészségi és anyagi helyzetünkre. A profitjuk ellenében! El is morzsoltam egy könnycseppet.

Ne aggódj, Orbánék is gondolnak (legalábbis papíron) - lásd Szerencsejáték törvény!

#3711 október 22, 2014, 14:52:56, iLogic
Tegnap fogadtam bet365-ön egy dél-amerikai kosárra. A Brasillia játszott a Defensorral. Kezdési szorzója 1,25 körül futott, én a negyedik negyedben raktam a hazaiakra, amikor 4 perc ment le a negyedből, a vendégeknél volt a labda, 9 ponttal mentek és már bónuszban voltak. 10-es szorzót adott rá a bet365. A fogadásom után teljesen levették a szorzókat, szerintem onnantól kezdve nem is lőtték vissza azokat. Hosszabbításra mentették a hazaiak a meccset, gondoltam, hogy jöhet egy cash out. Nem találtam meg ezt a meccset a kifizethetőknél, így gondoltam marad a drukkolás. A végén nyertek az uruk (hosszabbításban 99-95-re mentek a hazaiak, másfél perccel a vége előtt, ebből lett 99-107. Szerintem nem volt bunda :D). 2 eurot tettem csak rá, így nem voltam ideges, de bírtam volna, ha nyernek a hazaiak. Ma mikor beléptem, észrevettem, hogy 20 euroval több van a számlámon. Megnéztem a fogadásaimat, hátha este rumozgatás közben fogadtam valamire. Akkor vettem észre, hogy nyertesnek könyvelték el a fogadásomat. Nem akartam ebből később bonyodalmat, meg egyébként is van ez a lelkiismeret dolog, így írtam az Ügyfeleseknek, hogy van egy kis "gond" a számlámon. Kérték a fogadási számot, majd megköszönték, hogy értesítettem Őket. Azt viszont nem hagytam ki a beszámolómból, hogy hosszabbítás előtt ki akartam szedni a fogadásomat, így számításaim szerint nagyjából 10-15 euróval rövidítettem meg magamat azzal, hogy szóltam a hibájuk miatt. Kis türelmet kért az Ügyfeles, majd pár perc után jelentkezett. Leírta, hogy valóban nekem van igazam, elnézést kért (ezt nem értetettem, hogy mire fel, felőlem mindig tévedhetnek így, ha megtarthatom a nyereményt), elmondta, hogy levonják a 20 eurot az egyenlegemből, de cserébe adnak egy forgatási kötelezettség nélküli 30 eurot. Ha nehezen is, de belementem. :D
Egyre jobban bírom a bet365-öt, de szerintem érdemesebb az angol Ügyfelesekkel beszélgetni, gyorsabbak, normálisabbak, és ezek szerint könnyű szívvel dobálják a bónuszokat.
És még jobban fogom Őket bírni, ha ma vagy holnap még egy kis hűség bónusszal is meglepnek.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 22, 2014, 14:49:24
Tegnap fogadtam bet365-ön egy dél-amerikai kosárra. A Brasillia játszott a Defensorral. Kezdési szorzója 1,25 körül futott, én a negyedik negyedben raktam a hazaiakra, amikor 4 perc ment le a negyedből, a vendégeknél volt a labda, 9 ponttal mentek és már bónuszban voltak. 10-es szorzót adott rá a bet365. A fogadásom után teljesen levették a szorzókat, szerintem onnantól kezdve nem is lőtték vissza azokat. Hosszabbításra mentették a hazaiak a meccset, gondoltam, hogy jöhet egy cash out. Nem találtam meg ezt a meccset a kifizethetőknél, így gondoltam marad a drukkolás. A végén nyertek az uruk (hosszabbításban 99-95-re mentek a hazaiak, másfél perccel a vége előtt, ebből lett 99-107. Szerintem nem volt bunda :D). 2 eurot tettem csak rá, így nem voltam ideges, de bírtam volna, ha nyernek a hazaiak. Ma mikor beléptem, észrevettem, hogy 20 euroval több van a számlámon. Megnéztem a fogadásaimat, hátha este rumozgatás közben fogadtam valamire. Akkor vettem észre, hogy nyertesnek könyvelték el a fogadásomat. Nem akartam ebből később bonyodalmat, meg egyébként is van ez a lelkiismeret dolog, így írtam az Ügyfeleseknek, hogy van egy kis "gond" a számlámon. Kérték a fogadási számot, majd megköszönték, hogy értesítettem Őket. Azt viszont nem hagytam ki a beszámolómból, hogy hosszabbítás előtt ki akartam szedni a fogadásomat, így számításaim szerint nagyjából 10-15 euróval rövidítettem meg magamat azzal, hogy szóltam a hibájuk miatt. Kis türelmet kért az Ügyfeles, majd pár perc után jelentkezett. Leírta, hogy valóban nekem van igazam, elnézést kért (ezt nem értetettem, hogy mire fel, felőlem mindig tévedhetnek így, ha megtarthatom a nyereményt), elmondta, hogy levonják a 20 eurot az egyenlegemből, de cserébe adnak egy forgatási kötelezettség nélküli 30 eurot. Ha nehezen is, de belementem. :D
Egyre jobban bírom a bet365-öt, de szerintem érdemesebb az angol Ügyfelesekkel beszélgetni, gyorsabbak, normálisabbak, és ezek szerint könnyű szívvel dobálják a bónuszokat.
És még jobban fogom Őket bírni, ha ma vagy holnap még egy kis hűség bónusszal is meglepnek.


Egyre ritkábbak az ilyenek,de az angolok mindig is korrektek voltak..

Zsugoriak voltak, de a mai +35 euroval már elégedett lehetek. Talán vissza is fekhetek :D

Your Loyalty Bonus Awaits!
Sent22/10/2014 15:49ReferenceWMS037.......
Hi Mr Misi Varga ( :D),

There's some fantastic In-Play action to look forward to this weekend including Man Utd v Chelsea and West Ham v Man City in the English Premier League, plus Real Madrid v Barcelona in El Clásico. To help increase your enjoyment of the forthcoming action we thought we'd give you a free €5 bonus. There are no qualifying deposits required and no catches.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 22, 2014, 14:49:24
Tegnap fogadtam bet365-ön egy dél-amerikai kosárra. A Brasillia játszott a Defensorral. Kezdési szorzója 1,25 körül futott, én a negyedik negyedben raktam a hazaiakra, amikor 4 perc ment le a negyedből, a vendégeknél volt a labda, 9 ponttal mentek és már bónuszban voltak. 10-es szorzót adott rá a bet365. A fogadásom után teljesen levették a szorzókat, szerintem onnantól kezdve nem is lőtték vissza azokat. Hosszabbításra mentették a hazaiak a meccset, gondoltam, hogy jöhet egy cash out. Nem találtam meg ezt a meccset a kifizethetőknél, így gondoltam marad a drukkolás. A végén nyertek az uruk (hosszabbításban 99-95-re mentek a hazaiak, másfél perccel a vége előtt, ebből lett 99-107. Szerintem nem volt bunda :D). 2 eurot tettem csak rá, így nem voltam ideges, de bírtam volna, ha nyernek a hazaiak. Ma mikor beléptem, észrevettem, hogy 20 euroval több van a számlámon. Megnéztem a fogadásaimat, hátha este rumozgatás közben fogadtam valamire. Akkor vettem észre, hogy nyertesnek könyvelték el a fogadásomat. Nem akartam ebből később bonyodalmat, meg egyébként is van ez a lelkiismeret dolog, így írtam az Ügyfeleseknek, hogy van egy kis "gond" a számlámon. Kérték a fogadási számot, majd megköszönték, hogy értesítettem Őket. Azt viszont nem hagytam ki a beszámolómból, hogy hosszabbítás előtt ki akartam szedni a fogadásomat, így számításaim szerint nagyjából 10-15 euróval rövidítettem meg magamat azzal, hogy szóltam a hibájuk miatt. Kis türelmet kért az Ügyfeles, majd pár perc után jelentkezett. Leírta, hogy valóban nekem van igazam, elnézést kért (ezt nem értetettem, hogy mire fel, felőlem mindig tévedhetnek így, ha megtarthatom a nyereményt), elmondta, hogy levonják a 20 eurot az egyenlegemből, de cserébe adnak egy forgatási kötelezettség nélküli 30 eurot. Ha nehezen is, de belementem. :D
Egyre jobban bírom a bet365-öt, de szerintem érdemesebb az angol Ügyfelesekkel beszélgetni, gyorsabbak, normálisabbak, és ezek szerint könnyű szívvel dobálják a bónuszokat.
És még jobban fogom Őket bírni, ha ma vagy holnap még egy kis hűség bónusszal is meglepnek.
Engem már 5 hete "elfelejtettek" a hűség bónusz ossztogatásakor:)


Idézetet írta: Irtis Dátum október 22, 2014, 12:35:02
Nekem is jött. Már megijedtem, hogy annyira függőnek tartanak, hogy ilyeneket küldenek. De akkor nem vagyok egyedül.  :)
Én múlt héten kaptam, ugyanezt hittem.

#3717 október 25, 2014, 13:01:42, Milan
Sikerült már valakinek megbeszélnie olyat, hogy befizetés mondjuk paysafecarddal volt, de a withdraw skrillre legyen? Mit kell nekik írni? Vagy csak egy gyökeret fogott ki a haverom? Próbál skrillről depositolni, de nem engedi, meg nem akarja átállítani.
Kösz
EDIT: A depositot átállította, a withdrawra is a Skrill dobja fel, de a chaten azt írta, hogy banki utalással kell. Be is depositolt egy kis összeget, de ez azt írta, hogy a paysafecardos depóból származó nyereményt nem lehet Skrillre kinyomni. Ki lehet fogni olyan csávót, aki mégis kiengedi Skrillre?

#3718 október 25, 2014, 03:40:02, benedek185
Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 25, 2014, 02:07:11
Sikerült már valakinek megbeszélnie olyat, hogy befizetés mondjuk paysafecarddal volt, de a withdraw skrillre legyen? Mit kell nekik írni? Vagy csak egy gyökeret fogott ki a haverom? Próbál skrillről depositolni, de nem engedi, a fasz meg nem akarja átállítani.
Kösz
EDIT: A depositot átállította, a withdrawra is a Skrill dobja fel, de a chaten azt írta, hogy banki utalással kell. Be is depositolt egy kis összeget, de ez a fasz azt írta, hogy a paysafecardos depóból származó nyereményt nem lehet Skrillre kinyomni. Ki lehet fogni olyan csávót, aki mégis kiengedi Skrillre?

Beszélni se kell velük. ;) Amúgy papíron tényleg nem lehet Skrillre/Netellerre kifizetni, ha paysafecard-dal vagy MasterCard-dal fizettél be, ez a szabály sajnos. Jól járt el a supportos tag. Ez van, el kell fogadni. Amiről befizettél, oda kell kifizetni is, jelen esetben bankszámlára.

Bár én tudok egy módszert, hogyan lehet ezt kijátszani, hogy a számlára történő kifizetés helyett lehessen Skrillre/Netellerre is kifizetni. Nem nagy ördöngösség, de akkor se tudom, hogy ez mennyire számít illegálisnak avagy sem. Mindenesetre már sikerült vele így kifizetnem. De nem akarok senkit se rosszra felbújtani, szóval ha csöndben maradtam volna...  :D

Amúgy pár hete mintha már lett volna itt ilyen téma, hogy a kifizetéseket hogyan lehet átállítani számlásról pl. Skrillesre, akkor mondták nekem is ezt a módszert.

Ha gondolod, írj rám privátban. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 25, 2014, 03:30:46
Beszélni se kell velük. ;) Amúgy papíron tényleg nem lehet Skrillre/Netellerre kifizetni, ha paysafecard-dal vagy MasterCard-dal fizettél be, ez a szabály sajnos. Jól járt el a supportos tag. Ez van, el kell fogadni. Amiről befizettél, oda kell kifizetni is, jelen esetben bankszámlára.

Bár én tudok egy módszert, hogyan lehet ezt kijátszani, hogy a számlára történő kifizetés helyett lehessen Skrillre/Netellerre is kifizetni. Nem nagy ördöngösség, de akkor se tudom, hogy ez mennyire számít illegálisnak avagy sem. Mindenesetre már sikerült vele így kifizetnem. De nem akarok senkit se rosszra felbújtani, szóval ha csöndben maradtam volna...  :D

Amúgy pár hete mintha már lett volna itt ilyen téma, hogy a kifizetéseket hogyan lehet átállítani számlásról pl. Skrillesre, akkor mondták nekem is ezt a módszert.

Ha gondolod, írj rám privátban. :)
Írtam, köszi