bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tisztelet bónusz
Igen, Ön jogosult a 10,00 HUF bónusz igénylésére.
Ajánlatkód megadása | Ajánlatkód igénylése | Részvételi feltételek


Mire tegyem fel szerintetek?  ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2014, 22:09:37
Tisztelet bónusz
Igen, Ön jogosult a 10,00 HUF bónusz igénylésére.
Ajánlatkód megadása | Ajánlatkód igénylése | Részvételi feltételek


Mire tegyem fel szerintetek?  ::)

ez most komoly...?  :D

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2014, 22:09:37
Tisztelet bónusz
Igen, Ön jogosult a 10,00 HUF bónusz igénylésére.
Ajánlatkód megadása | Ajánlatkód igénylése | Részvételi feltételek


Mire tegyem fel szerintetek?  ::)
50 forint a minimum tet ha jol emlekszem, szoval tedd fel kerdesnek a supportnal, hogy ezt igy most megis hogy?

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2014, 22:09:37
Tisztelet bónusz
Igen, Ön jogosult a 10,00 HUF bónusz igénylésére.
Ajánlatkód megadása | Ajánlatkód igénylése | Részvételi feltételek


Mire tegyem fel szerintetek?  ::)

Én rá mennék supp.-ra hogy miért sértegenek.

Ez szörnyű. Ma 9:00 körül kivették a függőben lévő kifizetésekből az utalásom de nem jött meg ma a pénz...

Idézetet írta: Superhero Dátum október 31, 2014, 23:27:47
Ez szörnyű. Ma 9:00 körül kivették a függőben lévő kifizetésekből az utalásom de nem jött meg ma a pénz...
Akkor valami gond van a számlával, írjál nekik. Az egyik számlámmal egyszer jártam így, napokig pendingben volt, aztán mondták, hogy csak akkor küldik, ha beírom a postai kódot, de azt meg nem küldték, így behalt a dolog. Csináltál ezen a számlán valami nem fasza dolgot?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 31, 2014, 23:32:45
Akkor valami gond van a számlával, írjál nekik. Az egyik számlámmal egyszer jártam így, napokig pendingben volt, aztán mondták, hogy csak akkor küldik, ha beírom a postai kódot, de azt meg nem küldték, így behalt a dolog. Csináltál ezen a számlán valami nem fasza dolgot?

De nem is rakták vissza a fogadó számlára. Semmit ez egy kóser számla 1000 éve azonosítva.

#3772 november 01, 2014, 00:20:16, benedek185
Idézetet írta: Superhero Dátum október 31, 2014, 23:27:47
Ez szörnyű. Ma 9:00 körül kivették a függőben lévő kifizetésekből az utalásom de nem jött meg ma a pénz...

Ha nincs pendingben a kifizetés, az nem jelenti azt, hogy már rögtön meg is érkezett a pénz a bankszámlára. Először a bet365 jelzi a banknak a dolgot, aztán, hogy maga a tényleges átutalás mikor következik be, az elég sok mindentől függ. Bankja válogatja, hogy mikor, hogyan teljesítik a kiutalást.

Idézetet írta: csatarid Dátum október 31, 2014, 22:09:37
Tisztelet bónusz
Igen, Ön jogosult a 10,00 HUF bónusz igénylésére.
Ajánlatkód megadása | Ajánlatkód igénylése | Részvételi feltételek


Mire tegyem fel szerintetek?  ::)

Valószínűleg más pénznemben akartak megdobni egy tízessel, csak valahogy forint lett belőle...  :)

Egyszer reklamáltam náluk, hogy hosszú hetekig nem kaptam meg egy 50 eurós tippjáték nyereményt, ők meg tájékoztattak, hogy 50 forintot már két hete rátettek a számlámra!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum november 01, 2014, 00:22:55
Valószínűleg más pénznemben akartak megdobni egy tízessel, csak valahogy forint lett belőle...  :)

Egyszer reklamáltam náluk, hogy hosszú hetekig nem kaptam meg egy 50 eurós tippjáték nyereményt, ők meg tájékoztattak, hogy 50 forintot már két hete rátettek a számlámra!   ;D

Aha. Tehát ha nekem euró alapú a bet365 számlám, és nyerek egy 10.000 forintos tippjátékot... :D

Olyan meccsen, amire van lap:
Ha van olyan szabálytalanság, ami sárgát ér, de előnyszabály ad a bíró (látni, hogy utólg lap lesz belőle, ha megáll a játék), akkor nem szokta lezárni a lapot a csávó, rá lehet verni keményen az over lapra, 1,40-1,60 közötti oddsot ki lehet hozni cashout-tal attól függően, hogy hányadik percben történik az eset, és mikor nyitják ki újra, mert ilyenkor sokáig zárva szokták tartani. Most a Newcastle meccsen volt egy ilyen, én 4 lapnál toltam over 5,5-et, amikor henderson odabaszott valakinek, nem húztam vissza, mert parázs volt a meccs, de 1,50-es oddson vissza lehetett volna.

Túlzott aktivitás miatt, nem láthatom a fogadásiamat, mert megtettem 10 ncaaf meccset 500 forinttal. :D és mi van akkor ha 1 meccset teszek meg 5000 forinttal? Akkor is túlzottan aktív voltam? :D

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum november 01, 2014, 18:55:21
Túlzott aktivitás miatt, nem láthatom a fogadásiamat, mert megtettem 10 ncaaf meccset 500 forinttal. :D és mi van akkor ha 1 meccset teszek meg 5000 forinttal? Akkor is túlzottan aktív voltam? :D

Nem csak nálad van ez, túlterheltség miatt nem láthatod, hétvégén gyakran elő szokott fordulni mostanában.

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum november 01, 2014, 18:55:21
Túlzott aktivitás miatt, nem láthatom a fogadásiamat, mert megtettem 10 ncaaf meccset 500 forinttal. :D és mi van akkor ha 1 meccset teszek meg 5000 forinttal? Akkor is túlzottan aktív voltam? :D
Nem te voltál aktív, hanem sokan támadják a bet365 szervert.

Ja köszönöm a válaszokat már megijedtem.  ;D