bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Kaptam hűségbónuszt.  :great:

Nézzétek meg az e-maileteket!  :beerchug:

Mekkora befizetésed volt és megforgatott összeg? Én három hete 30k-t forgattam meg és kaptam legutóbb 200K forgatásom volt nem kaptam :D most volt 500K forgatás és eddig semmi :DD

Folyamatosan írjá jóvá csütörtökig, szóval aki még nem kapott ne aggódjon.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 17, 2014, 16:08:44
Folyamatosan írjá jóvá csütörtökig, szóval aki még nem kapott ne aggódjon.

abszolút nem aggódom,csak érdeklődtem és furcsálom hogy 30k forgatásnál kaptam 200k-nál pedig nem :D

Nekem is megjött az ebédpénz (25 €)  ;)

Idézetet írta: gabor88888 Dátum december 17, 2014, 16:49:03
Nekem is megjött az ebédpénz (25 €)  ;)

váó,nagyba tolhatod :O  :ok: nekem 3ezer szokott jönni.

Tabletre hogyan lehet behozni a teljes bet365 felületet?
Teljes verzió

Elmúlt 30 napban 994K volt a forgalmam, számítsak a bónuszra?  :laugh:

Idézetet írta: Larsson Dátum december 17, 2014, 18:33:55
Tabletre hogyan lehet behozni a teljes bet365 felületet?
Teljes verzió

A böngésző menüjében szokott lenni egy olyan, hogy "Request desktop site" (asztali webhely kérése). Viszont ha nincs flash player a tableten akkor nem tudod használni a bet365 oldalát. Sajnos az én készülékemre nem lehet telepíteni (xperia z tablet), emiatt csak a mobil verziót tudom rajta használni.

Idézetet írta: lacuss Dátum december 17, 2014, 21:08:41
Elmúlt 30 napban 994K volt a forgalmam, számítsak a bónuszra?  :laugh:

úgy gondolom ne nagyon várd.  :ok:

Velem a bet365 egy csomószor szarakodik mostanában, nem tudom mással is fordul-e elő rendszeresen de ha egy nagyobb összeget nyerek akkor a szelvényen az utolsó meccs kiértékelésével érdekes módon órákat váratnak. Mostis német jégkorongmeccs eredményét látom 2 különböző eredményes oldalon meg a szövetség honlapján erre írogatják hogy várniuk kell a hivatalos megerősítésre...mással is csinálják ezt vagy csak engem szeretnek ennyire ?  >:(

Idézetet írta: kunisse Dátum december 19, 2014, 23:29:18
Velem a bet365 egy csomószor szarakodik mostanában, nem tudom mással is fordul-e elő rendszeresen de ha egy nagyobb összeget nyerek akkor a szelvényen az utolsó meccs kiértékelésével érdekes módon órákat váratnak. Mostis német jégkorongmeccs eredményét látom 2 különböző eredményes oldalon meg a szövetség honlapján erre írogatják hogy várniuk kell a hivatalos megerősítésre...mással is csinálják ezt vagy csak engem szeretnek ennyire ?  >:(


Igen előfordul,függ az eseménytől is a focit,tenisz élő hamarabb kiértékelésre kerül mint az élő jégkorong,kézi,kosár.

Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem!
Egy hete kértem 6 hónapos önkitiltást.Lehet valahogy inaktiválni?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum december 20, 2014, 11:35:44
Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem!
Egy hete kértem 6 hónapos önkitiltást.Lehet valahogy inaktiválni?!

Sokáig tartott ;D ;D Amúgy nem! Sőt, haverom nyitott új számlát emiatt, és ki is tiltották onnan egy életre.. ;D ;D ;D