bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#4170 január 22, 2015, 12:11:22, georgeboyd
Idézetet írta: benedek185 Dátum január 22, 2015, 12:01:47
Nem tudom, hogy ezt most hogyan vette észre a bet365. Ugyan paysafecard-dal még nem nagyon fizettem be, bankkártyával annál többször, de sose volt gond ennek a trükknek az eljátszása. Igaz, mindig igyekeztem nem túl gyakran kifizetni, pl. havonta egyszer-kétszer, hogy ne legyen túl feltűnő.
Legutóbbi kifizetésem decemberben volt, akkor még teljesen jól működött ez a módszer. Azóta jobban figyelnének erre? Nem tudom..  :-\
A banki utalás (kifizetés) mennyi idő alatt ér haza?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 22, 2015, 12:08:07
A banki utalás (kifizetés) mennyi idő alatt ér haza?

Átlag 2-3 munkanap.

Akinél blokkolva van újra a bet365.com, annak itt elérhető a fogadóiroda (hivatalos cím): alternatív cím

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 22, 2015, 08:10:26
Sziasztok, mit lehet ilyenkor csinálni?

Az egyik bet365-ös számlára Paysafecarddal fizettem be. Megcsináltam a trükköt, a Paysafecardos befizetés után rögtön toltam egy Skrill-es befizetést, ami nem teljesült, de a withdraw felületet átállította Skrillre.

Viszont nem engedik mégsem kikérni a zsét Skrillre, azt írták, hogy a paysafecardos befizetés miatt csak banki utalással tudják kifizetni. (most ott  vannak a withdraw-k pendingben)

Meg lehet őket győzni valamivel? Ha igen, mivel? Aki járt már hasonló cipőben, írja be legyen szíves.
Kösz.

Ne foglalkozz vele...töröld majd kérd ki mégegyszer és ne szólj nekik semmit hanem várd meg míg kifizetik....kifogják..

Idézetet írta: szalist Dátum január 22, 2015, 18:46:51
Ne foglalkozz vele...töröld majd kérd ki mégegyszer és ne szólj nekik semmit hanem várd meg míg kifizetik....kifogják..
Megpróbálom, köszi. Az a baj, hogy az előző 4 közül az elsőt ők törölték, a másik 3 meg pendingben van 24 órája, de akkor megpróbálom.

Most meg több mint két órája nem tudnak kiértékelni egy rohadt szelvényt. Felmegyek chatre, az régebben segített. 5 percet vártam Adriennre, aki megkérdezte miben segíthet, majd a kérdésem után eltűnt vagy 6-8 percre, és bemásolt egy amint a hivatalos eredmény... blabla szöveget. Bravó. Közel az unibet.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 22, 2015, 20:44:32
Most meg több mint két órája nem tudnak kiértékelni egy rohadt szelvényt. Felmegyek chatre, az régebben segített. 5 percet vártam Adriennre, aki megkérdezte miben segíthet, majd a kérdésem után eltűnt vagy 6-8 percre, és bemásolt egy amint a hivatalos eredmény... blabla szöveget. Bravó. Közel az unibet.

Adrienn a kedvenc chat-esem, nálam is mindig eltűnik, aztán amikor visszajön, mintha kitörölték volna   a memóriáját, azt se tudja miről van szó..  :laugh:

Sziasztok!

A bet365 valamiért nem enged belépni az oldalra. A jobb felső sarokba rámegyek szokás szerint a Felh.név, jelszó majd a sárga OK gombra kattintok majd nem történik semmi csak az Ok gomb szürke lesz, és nem irányít tovább, nem jelentkezik be.... egyszerűen nem értem, ilyen még soha nem volt.
Mobilról tudok játszani, de már kezd zavarni...
Valakinek valami ötlet? Kezd aggasztani hogy másik gépről is megpróbáltam és úgy sem engedett be...más böngészővel sem.
Volt már ilyen valakinek? Mit tanácsoltok?
Nem nyertem az utóbbi időben milliókat :D

Idézetet írta: Szurki Dátum január 22, 2015, 22:36:19
Sziasztok!

A bet365 valamiért nem enged belépni az oldalra. A jobb felső sarokba rámegyek szokás szerint a Felh.név, jelszó majd a sárga OK gombra kattintok majd nem történik semmi csak az Ok gomb szürke lesz, és nem irányít tovább, nem jelentkezik be.... egyszerűen nem értem, ilyen még soha nem volt.
Mobilról tudok játszani, de már kezd zavarni...
Valakinek valami ötlet? Kezd aggasztani hogy másik gépről is megpróbáltam és úgy sem engedett be...más böngészővel sem.
Volt már ilyen valakinek? Mit tanácsoltok?
Nem nyertem az utóbbi időben milliókat :D
Szia!
Megint blokkolják az oldalt. Itt a megoldás:     http://www.sportfogadas.org/hir-Bet365_elerese_blokkolas_utan_alternativ_cim-2993.html

Nagyon szépen köszönöm  a válaszod Tsabigo! :)
Erre nem is gondoltam, hogy blokkolás...azt hittem nálam lesz a hiba (sütik, Active-X vezérlő ilyesmi)
Egy másik kérdésem is lenne :)
Kaptam egy 1500ft-os Hűségbónuszt, és szívesen odaadnám egy barátomnak akinek mostanában nem ment annyira, és közeledik a szülinapja :)
Átadhatom neki, és feltudja Ő is használni?
Ez így szabályos és működni fog? Vagy lehet bármiféle gond?

Idézetet írta: Szurki Dátum január 22, 2015, 23:27:28
Nagyon szépen köszönöm  a válaszod Tsabigo! :)
Erre nem is gondoltam, hogy blokkolás...azt hittem nálam lesz a hiba (sütik, Active-X vezérlő ilyesmi)
Egy másik kérdésem is lenne :)
Kaptam egy 1500ft-os Hűségbónuszt, és szívesen odaadnám egy barátomnak akinek mostanában nem ment annyira, és közeledik a szülinapja :)
Átadhatom neki, és feltudja Ő is használni?
Ez így szabályos és működni fog? Vagy lehet bármiféle gond?

Nem adhatod át.Csak a saját számládon használható fel

#4181 január 23, 2015, 02:15:40, Gloom
Sziasztok!
Négy elő eseményből tettem egy szelvényt. Három jött, az utolsó azonban eltűnt a kínálatból és azóta sem jött vissza. Az interneten semmit nem találtam az eseményről, elmaradt-e, vagy mi történt (ír futsalmeccs, Crumlin-Puskás). A szelvény konkrétan "befagyott", ezerből jönne hétezer, cashout 4200-on áll, azonban nem tudja kifizettetni, pedig a lehetőség ott van és próbálom. Chaten tíz perc vallatás után kihúztam valami nem sablonszöveget Szilárdból, azt mondta, nem tudom elintéztetni sehogy a cashoutot, hanem meg kell várni, amíg hírt kapnak a meccsről. Valakinek volt ilyen irányú tapasztalata korábban? Mit tudnék esetleg még csinálni azon kívül, hogy kattingatok a cashoutra időközönként, vagy várom, hogy 0 vagy 7000 forint lesz a nyereményem?

A meccset elhalasztották, a hivatalos oldal kiírta. Remélem, engedni fogja a cashoutot, vagy érvénytelenítik egyes szorzóval.

#4182 január 23, 2015, 02:43:39, szorzatos
Elég sokszor megesik, hogy csak úgy elszáll egy esemény a francba... rohadt bosszantó, mikor épp visszafogadgatni készülnél vagy cashout-ra, de szerintem nincs mit tenni. Ahogy írtad, ahogy mondták, várni kell, vagy magad előkeresni valami eredményt és az alapján ha nyertes, gyorsan kiértékeltetni. Ehhez hasonló tapasztalatom pont volt a napokban, ki akartam venni egy ötös kötést, kettő fő nagyobb odds nyertes volt már rajta, két fika szorzós box volt még és a Joshua box meccs. Míg Joshua le nem mondta a meccset, kivehető volt a szeló, azután viszont mivel kikerült a tétlapról és valamiért egy hét elteltével sem érvénytelenítették a Joshua tippet és élő szorzó sem volt rá, nem volt rá cash out. Chat-en többszöri nekifutásra megértette az ügyfélszolis, mit szeretnék, linkeltem neki egy hírt a sérülésről, amit továbbküldött valakinek és percekkel később már érvénytelenítették a tippet, rögtön fel is vettem a nyereményt.

Idézetet írta: Gloom Dátum január 23, 2015, 00:32:50
A meccset elhalasztották, a hivatalos oldal kiírta. Remélem, engedni fogja a cashoutot, vagy érvénytelenítik egyes szorzóval.




Na ápdételted a kérdést, erre viszont nekem pont azt mondták, hogy halasztás esetén várnak max. egy hónapot, hogy azon belül megrendezésre kerül-e és ha igen, nem értékelik ki előbb a tippet. Ezért kellett nekem előkeresnem hivatalos hírt forrásmegjelöléssel, amiben egyértelmű volt, hogy Joshua áprilisig tuti nem száll ringbe és azután se biztos, hogy ugyanazzal az ellenféllel.




Ki érti ezt?
Ahhoz már hozzászoktam, hogy mennyiszer eltér a "történet" résznél és a flash felületen a kiértékelés, ezúttal viszont ez a szöglet tipp már jobb oldalt is nyertes volt, majd visszaugrott függőre  :crazy:   nem találok rá magyarázatot...