bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a Sportsdata cégnél tréningezek és hamarosan megyek meccsre is. A szituáció nagyon egyszerű:

Regisztrálsz, megkapod az online tananyagot és megtanulod. Ezután közvetítesz egy streamről nézett meccset nekik, ők kezdt kiértékelik és ha átmentél akkor egy Skype interjún elbeszélgetnek veled. Ha ott is átmész akkor választhatsz mérkőzéslistából, hogy mire tudsz elmenni. Sportsdatánál a díjazás 30 € + meccsbelépő + utazási költséged (max 200 km).

Maga a meló nem PDA-val történik, hanem egy régi nyomógombos telefonnal, például az elpusztíthatatlan Nokia. A lényeg, hogy az aksi sokáig bírja, de ajánlott, hogy legyen nálad egy pótaksi is. A meccs elején felhívnak a központból, a hívás egészen a lefújásig tart. Van pár alapvető info, amit megadsz (időjárás, pálya minősége stb.). Magán a mérkőzésen billentyűkombinációkkal kell közvetítened, például: 1-es gomb hazai csapat 5-ös gomb gól. Minden történésre megvan a billentyűkombináció, jól fejben kell tartani. Ami sokkal jobban para az az, hogy te kezeled azt, hogy mikor zárjon le a piac. Bunyó van és nem tiszta, hogy mi lesz a vége? Le kell zárnod. Lehet tizenegyes, de nem biztos, hogy megadja a spori? Azonnal le kell zárnod. Viszont ha túl sokszor zárod le vagy túl sokáig tartod úgy akkor az a gond. A másik gond az az, ha esetleg elszáll az összeköttetés a svájci központtal vagy ha laggol a rendszer (például nem fogadta el, amit nyomtál, benyomod mégegyszer és végül kétszer ütötte be...ilyenkor egyből hívnod kell a supervisort a csillag gombbal és szólni neki). Elég felelősségteljes meló és nagyon könnyű hibázni.

Aki ebben gondolkodik az kalkulálja bele az NB 1 szurkolói kártyát is.

Angol v német nyelven mindez?

Bet365,miért nem írja még fogadás előtt mennyi lenne a várható nyeremény?
Csak akkor írja ki miután megfogadtam.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 25, 2015, 13:04:59
Bet365,miért nem írja még fogadás előtt mennyi lenne a várható nyeremény?
Csak akkor írja ki miután megfogadtam.
Veled nem kevés a gond. Ha beírod a tétet, kiírja, hogy bruttó mennyi jön vissza. A nagyobb számból kivonod a kisebbet, és megvan a nettó ;D

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 25, 2015, 13:04:59
Bet365,miért nem írja még fogadás előtt mennyi lenne a várható nyeremény?
Csak akkor írja ki miután megfogadtam.

Egy eseménynél automatikusan kiírja; kombi és hibapontos fogadásnál a tét megadása után a szorzó feletti szövegrészre (pl. 6-os gyűjtőre) kattintva bejön, hogy mennyi lehet a várható nyeremény.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 25, 2015, 13:12:50
Egy eseménynél automatikusan kiírja; kombi és hibapontos fogadásnál a tét megadása után a szorzó feletti szövegrészre (pl. 6-os gyűjtőre) kattintva bejön, hogy mennyi lehet a várható nyeremény.

Igen kombira érdekelt volna.
Kösz

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 25, 2015, 13:11:33
Veled nem kevés a gond. Ha beírod a tétet, kiírja, hogy bruttó mennyi jön vissza. A nagyobb számból kivonod a kisebbet, és megvan a nettó ;D

Kombira érdekelt volna de mindegy,azt látom mennyi sima kötésnél.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 25, 2015, 02:48:56
Angol v német nyelven mindez?

Angol nyelven. Nem kell sokat tudni, mindössze az advisornak kell bemondani ha van valami különleges történés.

Sziasztok!

Olvastam ezt a bet365-ös bónuszt kezdőknek,gondoltam, feldobok 15000-t, írták, hogy a bónusz aktiválásához meg kell először tenned a befizetett összeget minimum 1,5-es szorzóval. Megtettem, sajnos bebuktam (City-Arsenal-t 1X-be tettem), most akarok fogadni a bónuszból,és nem engedi. A chaten meg félórája nem válaszol valami Adrienn.

Tyű, azért ezt nem tanácsos egy összegben feltenni így... a bónusz míg nincs kiforgatva, addig csak virtuális, nem rakhatod fel tétként, most csak újabb befizetéssel tudsz fogadni. A legbiztonságosabb amúgy, ha más irodánál fogadsz az ellenkező kimenetelekre is, így végül a bónuszból garantált hasznot lehet kihozni.

#4210 január 25, 2015, 15:06:04, RedMunchen2013
Idézetet írta: bacsi77 Dátum január 25, 2015, 14:58:44
Sziasztok!

Olvastam ezt a bet365-ös bónuszt kezdőknek,gondoltam, feldobok 15000-t, írták, hogy a bónusz aktiválásához meg kell először tenned a befizetett összeget minimum 1,5-es szorzóval. Megtettem, sajnos bebuktam (City-Arsenal-t 1X-be tettem), most akarok fogadni a bónuszból,és nem engedi. A chaten meg félórája nem válaszol valami Adrienn.

Nem néztem vissza, de kis túlzással a City siker volt 1,50; az 1x biztos, hogy nem érte el a kellő oddsot. /ha élőben nyomtad akkor az is hülyeség volt, mert a játék képe alapján a londoniak jobbak voltak)

Hármas kötésben fogadtam, és mint kiderült, mind a háromnak másfél felett kellett volna lennie,nem csak az egész oddsnak, bár a szabályzatból ez nem igazán vehető le egy kezdő fogadónak a megfogalmazás miatt. Szerintem nem is véletlenül van úgy megfogalmazva.

Idézetet írta: Souske Dátum január 25, 2015, 02:30:06
Én a Sportsdata cégnél tréningezek és hamarosan megyek meccsre is. A szituáció nagyon egyszerű:

Regisztrálsz, megkapod az online tananyagot és megtanulod. Ezután közvetítesz egy streamről nézett meccset nekik, ők kezdt kiértékelik és ha átmentél akkor egy Skype interjún elbeszélgetnek veled. Ha ott is átmész akkor választhatsz mérkőzéslistából, hogy mire tudsz elmenni. Sportsdatánál a díjazás 30 € + meccsbelépő + utazási költséged (max 200 km).

Maga a meló nem PDA-val történik, hanem egy régi nyomógombos telefonnal, például az elpusztíthatatlan Nokia. A lényeg, hogy az aksi sokáig bírja, de ajánlott, hogy legyen nálad egy pótaksi is. A meccs elején felhívnak a központból, a hívás egészen a lefújásig tart. Van pár alapvető info, amit megadsz (időjárás, pálya minősége stb.). Magán a mérkőzésen billentyűkombinációkkal kell közvetítened, például: 1-es gomb hazai csapat 5-ös gomb gól. Minden történésre megvan a billentyűkombináció, jól fejben kell tartani. Ami sokkal jobban para az az, hogy te kezeled azt, hogy mikor zárjon le a piac. Bunyó van és nem tiszta, hogy mi lesz a vége? Le kell zárnod. Lehet tizenegyes, de nem biztos, hogy megadja a spori? Azonnal le kell zárnod. Viszont ha túl sokszor zárod le vagy túl sokáig tartod úgy akkor az a gond. A másik gond az az, ha esetleg elszáll az összeköttetés a svájci központtal vagy ha laggol a rendszer (például nem fogadta el, amit nyomtál, benyomod mégegyszer és végül kétszer ütötte be...ilyenkor egyből hívnod kell a supervisort a csillag gombbal és szólni neki). Elég felelősségteljes meló és nagyon könnyű hibázni.

Aki ebben gondolkodik az kalkulálja bele az NB 1 szurkolói kártyát is.
Sok hasznos infóval lettem most gazdagabb:)
Lehet egyszer én is belevágok ebbe, a "nyomogatós" (mellék)állásba.

Idézetet írta: Souske Dátum január 25, 2015, 14:35:53
Angol nyelven. Nem kell sokat tudni, mindössze az advisornak kell bemondani ha van valami különleges történés.
Hibázáskor mennyit vonnak le? (Tévesen beírt gól, szöglet.)

Idézetet írta: Souske Dátum január 25, 2015, 02:30:06
Maga a meló nem PDA-val történik, hanem egy régi nyomógombos telefonnal, például az elpusztíthatatlan Nokia. A lényeg, hogy az aksi sokáig bírja, de ajánlott, hogy legyen nálad egy pótaksi is. A meccs elején felhívnak a központból, a hívás egészen a lefújásig tart. Van pár alapvető info, amit megadsz (időjárás, pálya minősége stb.). Magán a mérkőzésen billentyűkombinációkkal kell közvetítened, például: 1-es gomb hazai csapat 5-ös gomb gól. Minden történésre megvan a billentyűkombináció, jól fejben kell tartani.

Ez a balfék csak két billentyűkombót jegyzett meg, vagy a stream előtt ülő lustálkodik...