bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Aventador Dátum január 27, 2015, 23:49:01
sziasztok. van ez a mobil es táblagep bonusz, és én szeretném kihasználni a 7500as maximum keretet rá, de sajnos már volt egy 300Ftos fogadásom most mobilról. de még nem igényeltem kódot, csak már azt írja hogy igényelhetek mert teljesítettem a feltételeket. ha én most teszek mobilról egy 7500Ftos fogadást akkor 7500Ft bonuszom lesz vagy csak 300?
Szerintem csak 300, de nem vagyok benne 100%-ig biztos. (csak 80%) Hátha valaki tudja tutira.

Idézetet írta: Aventador Dátum január 27, 2015, 23:49:01
sziasztok. van ez a mobil es táblagep bonusz, és én szeretném kihasználni a 7500as maximum keretet rá, de sajnos már volt egy 300Ftos fogadásom most mobilról. de még nem igényeltem kódot, csak már azt írja hogy igényelhetek mert teljesítettem a feltételeket. ha én most teszek mobilról egy 7500Ftos fogadást akkor 7500Ft bonuszom lesz vagy csak 300?

Arra tippelek, hogy csak 300 ft-os bónusz lesz ebből, esetleg ebbe a pontba "kapaszkodhatsz":

7. Az ajánlat kódját a feljogosító tranzakciótól számított 7 napon belül meg kell adni. Amennyiben az ajánlatkód megadása előtt igényel kifizetést vagy átutalást, a korábbi tranzakciók nem fognak beleszámítani a feljogosító feltételekbe vagy a rollover követelményekbe.

Na most a 8. napon vagy eltűnik végleg a mobilbónusz, ha most nem aktiválod, vagy az elmúlt 7 napot veszi majd figyelembe a rendszer és ebben az esetben egy hét múlva újra próbálkozhatsz egy "feljogosító tranzakcióval" és utána a kód kiküldésével.
Az a kérdés, hogy sikerült-e már valakinek jóval az első mobilfogadása után aktiválni ezt a bónuszt.

Arra is van esély, hogy az aktiválás előtt összeadja a 7 nap forgalmát, de erre nem látok utalást...

Megkérdezheted az ügyfélszolgálatot is (inkább az angolt), vagy sírhatsz nekik 8 nap múlva, hogy elfelejtetted aktiválni, újra kezdheted-e a procedúrát!  :)
Sokat egyik megoldással sem veszíthetsz...

Kosárlabdánál a "szerzett előny" piac az mire vonatkozik?
Meg a szerzett előny 3/7/12 esélyes?

A meccs közbeni előnyre,vagy végére?

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 28, 2015, 11:42:29
Kosárlabdánál a "szerzett előny" piac az mire vonatkozik?
Meg a szerzett előny 3/7/12 esélyes?

A meccs közbeni előnyre,vagy végére?

Arra, hogy mennyi a különbség a meccs végén. A 3-7-12 esélyben csak annyi a különbség, hogy több választási lehetőséged van, pontosabban meg tudod határozni a különbséget ha akarod és az oddsok is kedvezőbbek ezáltal, csak hát ugye, egy kosármeccsen megmondani, hogy épp 5-tel vagy 7-tel fog nyerni a csapat...

Igazából nem probléma, de ha még vagy 3 dologra rákérdezel Kondor, akkor inkább fejbelövöm magam.Van valakinek amúgy kölcsönbe pisztolya? Az ügyfélszolgálat segít, lehet hamarabb is, mint hogy itt válaszol valaki.Ne vedd bántásnak!  :cya:

:) a bet365 súgót is lehet olvasgatni!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 28, 2015, 14:41:28
Igazából nem probléma, de ha még vagy 3 dologra rákérdezel Kondor, akkor inkább fejbelövöm magam.Van valakinek amúgy kölcsönbe pisztolya? Az ügyfélszolgálat segít, lehet hamarabb is, mint hogy itt válaszol valaki.Ne vedd bántásnak!  :cya:

Ezért van ez a fórum. Mi más lenne a célja?

Idézetet írta: Milan Dátum január 27, 2015, 08:35:53
Véleményem szerint a több százezerrel még nincs gond.

Ők is valamilyen képlet alapján korlátoznak, pl. ha rövid időn belül több nyertes szelvénnyel rendelkezel (nagyobb nyereményekre gondolok).

Egyébként ha jól rémlik, akkor a szabályzatukban ott szerepel az is, hogy "profi fogadók" kizárva, vagyis a felületet csak azok használhatják akik ezt szórakozásból teszik.

Köszi a választ, mondjuk ebből következik, hogy ki számít profi fogadónak. Van egy egyértelmű havi nyereményösszeg ami felett már profi valaki alatta pedig nem  :laugh:

Ugyanabban a percben két 500 ft-os hűségbónuszt küldtek emailben...
Ez volt 9 perce, azóta semmi.   :(

Én is kettőt kaptam, két különböző kóddal.


Én a csütörtöki blokkban vagyok, remélem holnapra is marad ez a bug. :D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 28, 2015, 14:41:28
Igazából nem probléma, de ha még vagy 3 dologra rákérdezel Kondor, akkor inkább fejbelövöm magam.Van valakinek amúgy kölcsönbe pisztolya? Az ügyfélszolgálat segít, lehet hamarabb is, mint hogy itt válaszol valaki.Ne vedd bántásnak!  :cya:

Lehet hogy tévedek....De  akkor javítson ki valaki...úgy rémlik neked is volt 1-2 hasonló kérdésed anno...

Idézetet írta: stdavid Dátum január 28, 2015, 18:44:21
Én a csütörtöki blokkban vagyok, remélem holnapra is marad ez a bug. :D

Remélem én is a csütörtöki blokkban vagyok... múlt héten is csütörtökön kaptam :D

Múlthéten én is csütörtökön kaptam.  Mindkettőt engedte beváltani (ersze külön-külön)  :D