bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


tárgytalan minden, rendeződtek a dolgok


EK2490563610F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 2.75 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Metta/LU (Hosszabbítás eredménye Metta/LU v Valmieras FK). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

ez jó
a bet kidobott és nem enged visszalépni, gondolom túlterhelt a rendszerük megint
igy nem tudom megtenni az élő fogadásom!!

A kedvencem, mikor "szokatlanul nagy aktivitásról" írnak, pedig lassan megszokhatnák...   :)

Idézetet írta: Irtis Dátum február 21, 2015, 11:38:37
Ha minden nap kérsz kifizetést, akkor sem tiltanak ki. Sőt, valószínűleg előny a gyakori be- és kifizetés a hűségbónusznál.

November eleje óta nem kaptam hűségbónuszt, pedig rendszeres be- és kifizető vagyok.  :(

Utóbbi talán probléma, nem felejtsd el hogy skrillnek fizetnek be és kifizetések után is kb. 1%-ot.

Lierse - Genk  félidő 0 - 1
Genkre odds 1,44 kb

elkezdődött a második félidő, kb 5 másodpercig 2,25 oddsa visszaugrott a Genk, de ezt utána visszevették..
meg kellett volna küldeni de meghaladta a reakcióidőm :)

sziasztok bet 365 nyeremény után itthon kell adózni??

Idézetet írta: Kakszi Lajos Dátum március 02, 2015, 07:43:37
sziasztok bet 365 nyeremény után itthon kell adózni??

Igen, kell(ene).

Van 10 FS a Starburts vagy a Lights játékra a vegas szekcióban. Azoknak jár, akik kaptak mailt vagy belső üzit. 86 forint jött  :redchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum március 02, 2015, 17:42:55
Van 10 FS a Starburts vagy a Lights játékra a vegas szekcióban. Azoknak jár, akik kaptak mailt vagy belső üzit. 86 forint jött  :redchug:

Ilyet kapott más is?

Idézetet írta: Magikus Dátum március 02, 2015, 18:04:33
Ilyet kapott más is?

Én már volt, hogy kaptam, de most nem adott.

ma kiutaltam a betes számlámat
van még fent egy kötésem, vagy lejön vagy nem /természetesen le fog jönni :)

utána ha elérem a kiutalási összeget, 14 ezer, akkor azt is kiutalom, utána kiváncsi leszek kapok e bónuszt pár napon belül ha nullás lesz a számlám, mert eddig ezt tapasztaltam

A BET tőzsde részét használjátok?
Az ebből származó nyeremény ugyan úgy fizetik ki,mint a sportfogadásból?

Kaptam 500 ft bónuszt,de még nem igényeltem.
Már levelet is küldtek ez miatt.
Ezt fontos igényelni?

Idézetet írta: lacuss Dátum március 02, 2015, 17:42:55
Van 10 FS a Starburts vagy a Lights játékra a vegas szekcióban. Azoknak jár, akik kaptak mailt vagy belső üzit. 86 forint jött  :redchug:
42 forint jott a Lights-on. 42 forint.
Lehet az aram tobbe kerult amivel a gepem elindult. Most tuti megint nem kapok toluk free spin-t vagy egy evig, hiszen 'agyonnyertem' magam. :laugh:

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum március 02, 2015, 18:55:40
A BET tőzsde részét használjátok?
Az ebből származó nyeremény ugyan úgy fizetik ki,mint a sportfogadásból?

Kaptam 500 ft bónuszt,de még nem igényeltem.
Már levelet is küldtek ez miatt.
Ezt fontos igényelni?

Nem fontos ..nyugodtan kérd el a kódot és küldd el nekem :cya: :great: :redchug: