bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: A-dee83 Dátum április 14, 2015, 18:39:51
Sziasztok. 

Kis segítséget szeretnék kérni.  Betes számláról szeretnék kiutalni egy szebb összeget.  Milyen számlára lenne szükségem,hogy a kedves magyar hatóság ne nézegesse a pénzemet? 
Vagy egyszerűen csak utaljam Raiffeisenes számlámra?

Szia!

2-3 éve volt egy nagyobb pókernyereményem, akkor azt mondta valaki, hogy amennyiben egy összegben 2 millió forintnál több pénzt utalok ki egyszerre a bankszámlámra, akkor azt a bank jelenti a NAV-nak.  Nagyságrendileg biztosan nem változott ez az összeg, szóval ha sok zsetont szeretnél kivenni, szerintem milliónként tedd.

Sziasztok!

Elnézést, ha már előkerült volna ez a téma, de az lenne a kérdésem, hogy a BET365 mekkora nyeremény után korlátoz (feltéve, hogy az ember nem török 2. osztályú röplabdával nyert, hanem mondjuk átlagos focitippekkel, európai bajnokságok favoritjaival és élő fogadással)?

Korábban játszottam a bwin-nél, ott azt tapasztaltam, hogy pontosan 3 ezer euró tiszta nyeremény után korlátozzák le az embert, élő fogadás esetében pedig már pontosan ezer eurónál. Több név alatt is játszottam ott, és minden esetben ugyanez volt a helyzet.

Másik kérdésem az lenne, hogy a BET365-nél a számlámon lévő összeg hány százalékát célszerű egyszerre lehívni? Másik fórumon azt olvastam, hogy nem szabad az összeg 30%-ánál többet lehívni, mert lekorlátoznak.

Idézetet írta: csakafavorit Dátum április 20, 2015, 12:36:03


Másik kérdésem az lenne, hogy a BET365-nél a számlámon lévő összeg hány százalékát célszerű egyszerre lehívni? Másik fórumon azt olvastam, hogy nem szabad az összeg 30%-ánál többet lehívni, mert lekorlátoznak.

Én minden este kikérem az összes pénzt, ;)
Aztán másnap teszek fel amannyit gondolok :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 20, 2015, 16:58:27
Én minden este kikérem az összes pénzt, ;)
Aztán másnap teszek fel amannyit gondolok :)

A különböző tranzakciókért a bankod nem felezi le naponta a maga részét? Én ezért nem szeretem gyakran használni a kártyám, mert a pár forintos tranzakciódíj megugorhat rendesen.

Idézetet írta: robmiller Dátum április 20, 2015, 17:01:07
A különböző tranzakciókért a bankod nem felezi le naponta a maga részét? Én ezért nem szeretem gyakran használni a kártyám, mert a pár forintos tranzakciódíj megugorhat rendesen.
Nincs semmi költsége :
Skrill
:ok:

Idézetet írta: robmiller Dátum április 20, 2015, 17:01:07
A különböző tranzakciókért a bankod nem felezi le naponta a maga részét? Én ezért nem szeretem gyakran használni a kártyám, mert a pár forintos tranzakciódíj megugorhat rendesen.

A megoldás: skrill/neteller. Megéri!

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 20, 2015, 17:05:54
A megoldás: skrill/neteller. Megéri!

Na ennek kezdő online-os fogadóként utánaolvasok sürgősen, mert le vagyok maradva, mint a borravaló!  :-\

Nekem eltűnt jobb oldalról a függőben lévő fogadások rész. Hogy lehet azt visszahozni? :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum április 20, 2015, 17:28:33
Nekem eltűnt jobb oldalról a függőben lévő fogadások rész. Hogy lehet azt visszahozni? :)

Az szerintem csak akkor látszik ha van függő fogadásod.

Idézetet írta: csakafavorit Dátum április 20, 2015, 12:36:03
Sziasztok!

Elnézést, ha már előkerült volna ez a téma, de az lenne a kérdésem, hogy a BET365 mekkora nyeremény után korlátoz (feltéve, hogy az ember nem török 2. osztályú röplabdával nyert, hanem mondjuk átlagos focitippekkel, európai bajnokságok favoritjaival és élő fogadással)?

Korábban játszottam a bwin-nél, ott azt tapasztaltam, hogy pontosan 3 ezer euró tiszta nyeremény után korlátozzák le az embert, élő fogadás esetében pedig már pontosan ezer eurónál. Több név alatt is játszottam ott, és minden esetben ugyanez volt a helyzet.

Másik kérdésem az lenne, hogy a BET365-nél a számlámon lévő összeg hány százalékát célszerű egyszerre lehívni? Másik fórumon azt olvastam, hogy nem szabad az összeg 30%-ánál többet lehívni, mert lekorlátoznak.
Ezeken az agyonfogadott piacokon még ha korlátozva is vagy, sem fogod nagyon megérezni ezt. Nagyon magasak a limitek oda, nem kell aggódni. ;)
Magyarként inkább az lehet "problémás", mikor hazai eseményekre lövöldözöl sikeresen..

Idézetet írta: stdavid Dátum április 20, 2015, 20:26:35
Ezeken az agyonfogadott piacokon még ha korlátozva is vagy, sem fogod nagyon megérezni ezt. Nagyon magasak a limitek oda, nem kell aggódni. ;)
Magyarként inkább az lehet "problémás", mikor hazai eseményekre lövöldözöl sikeresen..
Köszi, remélem, hogy továbbra is korlátozás nélkül tudok majd játszani.

A magyar eseményekkel óvatos vagyok, a ligakupát pl. hanyagolom a B365-ön, azt inkább a betfair-en játszom élőben.

A blogabeten olvastam pár hasznos tanácsot a korlátozás elkerülése érdekében, érdemes ezeket megszívlelni. http://www.blogabet.com/forumsmf/?topic=79455.0

Mások sem tudják elérni a portált?  :-\ Remélem 14:15-ig elérhetővé válik, mert kinéztem egy live-fogadást.. >:(

Nálam sem megy! ;)  Gondolom senkinél sem!

Sziasztok! csak engem szivatnak 1 napja vagy tényleg nem működik a felvehető funkció?

#4649 április 21, 2015, 20:41:18, robmiller
Olyat már tapasztalt valaki, hogy fogadott overre, lejött a várt gólmennyiség, de a gólt mégsem adták meg utólag, és a BET meg kifizette a nyereményt? Van rá sansz, hogy utólag felülírják a kifizetést?  ::)

szerk: tárgytalan, mert lejött időközben még egy gól..  :)