bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum május 15, 2015, 23:29:24
Vasárnap rakj egy meccset amivel kipörög a bónusz maradékot vedd ki.

18000-ért kell még fogadni, egy hét van még rá, ezt ha 1.5 odds-ra pakolom, kb. 10e kell biztosításnak, ennyit akartam átküldeni más irodához, mert sikerült mindenhonnan benyernem a pénzt ide  :spaz:

Sziasztok!
Ma reggel kèrtem bankszâmlára kifizetèst,a kèrdèsem az lenne,hogy kb.mennyi idö mig megèrkezik?
Az imènt nèztem màr nem lehet törölni a kifizetèst,kifizetettkènt van jelezve.
Köszi a válaszokat!

Idézetet írta: MihaelaRadulescu Dátum május 18, 2015, 11:22:46
Sziasztok!
Ma reggel kèrtem bankszâmlára kifizetèst,a kèrdèsem az lenne,hogy kb.mennyi idö mig megèrkezik?
Az imènt nèztem màr nem lehet törölni a kifizetèst,kifizetettkènt van jelezve.
Köszi a válaszokat!

Akkor elvileg még ma délután meg is kapod.


Én tegnap este 7kor kértem kifizetést, de eddig semmi. Pedig azt hittem mostanra megérkezik. :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum május 21, 2015, 17:52:07
Én tegnap este 7kor kértem kifizetést, de eddig semmi. Pedig azt hittem mostanra megérkezik. :)

A héten én is 3 napot vártam, az elmúlt 1,5 évben ez volt az egyetlen mikor nem jött meg másnap.

#4701 május 26, 2015, 09:04:47, p22
Nem lehet a kapott bónuszt baseball-lal (MLB ML) kiforgatni???  :-\

Nem lehet... !

Kicsit lehet hülye kérdés lesz, de a részvételi feltételekbe van egy ilyen pont!

4.7 Amennyiben bizonyíték van ugyanazon magánszemélyek, csoportok által vagy azok számára megtett és megegyező választásokat tartalmazó fogadások leadására, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a fogadásokat érvénytelenítse, vagy a nyereség kifizetését visszatartsa az utólagos vizsgálat idejéig.

Most ez azt akarja jelenteni, ha tegyük fel én hetekig másik 30-50 emberrel nagyrészben ugyanazokat a fogadásokat teszem, akkor nem fizetnek ki, meg vizsgálódnak?  Vagy mit jelenthet ez pontosan?

Ezt téged nem hiszem hogy érint, hacsak nem jut tudomásodra 1 megbundázott meccs, amit előtted már jópáran megpakoltak milliókkal és arra felteszed a házad.

Nekem ezzel jók a tapasztalataim, mindig csak egy meccsre szoktam fogadni egy jó közepes téttel, de még soha nem volt belőle gondom. Igaz, nem is a 21-es oddsokra szoktam fogadni, hanem a kettes körülieket keresem. Olyan kimenetel meg szerintem nincs, amire 30-50 ember ne fogadna egy ekkora irodánál  ;)


Idézetet írta: Geradossz Dátum május 28, 2015, 10:57:57
Kicsit lehet hülye kérdés lesz, de a részvételi feltételekbe van egy ilyen pont!

4.7 Amennyiben bizonyíték van ugyanazon magánszemélyek, csoportok által vagy azok számára megtett és megegyező választásokat tartalmazó fogadások leadására, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a fogadásokat érvénytelenítse, vagy a nyereség kifizetését visszatartsa az utólagos vizsgálat idejéig.

Most ez azt akarja jelenteni, ha tegyük fel én hetekig másik 30-50 emberrel nagyrészben ugyanazokat a fogadásokat teszem, akkor nem fizetnek ki, meg vizsgálódnak?  Vagy mit jelenthet ez pontosan?

Idézetet írta: Geradossz Dátum május 28, 2015, 10:57:57
Kicsit lehet hülye kérdés lesz, de a részvételi feltételekbe van egy ilyen pont!

4.7 Amennyiben bizonyíték van ugyanazon magánszemélyek, csoportok által vagy azok számára megtett és megegyező választásokat tartalmazó fogadások leadására, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a fogadásokat érvénytelenítse, vagy a nyereség kifizetését visszatartsa az utólagos vizsgálat idejéig.

Most ez azt akarja jelenteni, ha tegyük fel én hetekig másik 30-50 emberrel nagyrészben ugyanazokat a fogadásokat teszem, akkor nem fizetnek ki, meg vizsgálódnak?  Vagy mit jelenthet ez pontosan?

Alacsonyabb összegeknél nem hiszem, hogy feltűnne nekik vagy zavarná őket, több millió ügyfél fogadási szokásait aligha tudják folyamatosan összehasonlítgatni.
De ha egyező fogadásokat találnak, akkor több dologra is gyanakodhatnak:
- így játssza ki valaki a számláján lévő tétlimitet
- valaki több számlán forgat ugyanazokkal a fogadásokkal bónuszt
- "egy fogadási csoport" több néven tesz meg fogadásokat, hogy egy néven ne nyerjen túl sokat (talán azért, hogy kerülje a feltűnést mondjuk egy bundameccsnél)

Miért van az hogy próbálnak ezek megviccelni? Már múltkor is előfordult hogy valaki feladta, void lenne, de még van rá cash out. Ez nem is gond, de hiába állt jól, a tét kb 3/4-t lehetne felvenni  :D Most ugyanez, csak látom a streamen hogy Fogniniék már továbbjutottak, mert az ellenfél feladta, kiosztottak kétszáz aláírást, lereagálta minden scoreboard, de a bet365 még mindig nem. És megint jóval kevesebbért válthatnám be az egy játék híján nyertes, de így void tippemet  :redchug: És már negyed órája függő...

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 29, 2015, 14:55:09
Szerintem ha rányomnál, nem engedné el. Sokszor láttam ilyet nem csak tenisznél. Van úgy, hogy vesztes eredménynél meg a tét másfélszorosát mutatja, de persze ha rányomsz, írja, hogy nem engedi. Normál összegnél ne próbáld ki, de kicsinél egyszer majd nézd meg, mit csinálna ilyenkor.

Ha többet adna mint kéne, rányomnék - de akkor biztos nem írná jóvá.
Ha kevesebbet ad mint most, én aztán rá nem nyomok  ;D

#4708 május 31, 2015, 11:53:49, Geradossz
Idézetet írta: Knapp Dátum május 28, 2015, 19:26:40
Alacsonyabb összegeknél nem hiszem, hogy feltűnne nekik vagy zavarná őket, több millió ügyfél fogadási szokásait aligha tudják folyamatosan összehasonlítgatni.
De ha egyező fogadásokat találnak, akkor több dologra is gyanakodhatnak:
- így játssza ki valaki a számláján lévő tétlimitet
- valaki több számlán forgat ugyanazokkal a fogadásokkal bónuszt
- "egy fogadási csoport" több néven tesz meg fogadásokat, hogy egy néven ne nyerjen túl sokat (talán azért, hogy kerülje a feltűnést mondjuk egy bundameccsnél)

A kérdésemet átmódosítanám úgy, hogy az egyik családtagom szeretne regisztrálni. én ugy emár 3 éve regisztráltam, bónuszt használtam, gondolom ő akkor nem használhatja ha nem tévedek? Illetve ha többször ugyan arrra fogadunk nem azonos téten lesz belőle baj? Cseten nem bírnak egyértelmű és értelmes választ adni a kérdésre, aztán nem tudom, hogy merjünk e regelni a családtagomnak vagy ne. Van tapasztalata ezzel kapcsolatban valakinek, hogy ugyan arra fogad a családtagjával együtt? Volt már ebből valakinek problémája?

Bónuszra csak akkor jógosult ha nem egy ip-t használtok, és a lakcim nem egyezik a tiédel.
És lehetőleg ne ugyan azt a böngészőt használd.
Ha bármi egyezik és úgy fogadsz két számlával korlátozást szerintem biztos kapni fogsz. De a pénzt nem nyelik be ha csak nem bónuszt forgatsz.