bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum június 25, 2015, 13:52:53
Müködik. Mostanában én is csinálgattam. (önkontroll gyanánt). Sőt emlékeim szerint az egy gól és más semmi topic tulajdonosa is ezt csinálta, nagyobb összegekkel. Őt kérdeztem annakidején, nincs korlátozás leutalással kapcsolatban.(minimum összeg viszont van, arra figyelj) Befizetésre meg pláne nincs, annyiszor fizetsz be ahányszor akarsz.
Ja , tényleg Tomiszi is ezt csinálta: délután feltolt félmilliót
este kikért 1milla körül :D

#4771 június 25, 2015, 23:19:10, Milan
Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 25, 2015, 21:37:42
Én nem írtam csúnyát, de bazmeg, aki így ír magyarul, azt elvileg nem kéne ötödik osztályba se engedni. Nem kell nyelvésznek lenni, de ez nagyon kemény.
Vagy van másik lehetőség, én nem tudok svédül, nem is írok svéd fórumokba, nem égetem magam és megtisztelem azokat, akik olvassák. Mert ettől, amit a koma írt, kiég egy átlagember szeme.

Téged mit zavar, hogy ő hogy ír? Ha meg zavar akkor ne olvasd.  :cya:

Pofázni azt tudsz, de csak annyi.

Sziasztok!

Nem volt időm végig olvasni a topicot,biztos szó volt már esetleg róla,érdeklődnék,hogy úgy nagy általánosságban véve,mennyi a maximum tét amit fel lehet tenni a Bet 365 irodánál?Nyilván a nagyobb mérközéseken nagyobb összeget megengednek.De középosztályra és kisebb mérkőzésekre mennyi a megengedett összeg?Előre is köszönöm! :)

Idézetet írta: Inthismoment Dátum június 28, 2015, 10:46:46
Sziasztok!

Nem volt időm végig olvasni a topicot,biztos szó volt már esetleg róla,érdeklődnék,hogy úgy nagy általánosságban véve,mennyi a maximum tét amit fel lehet tenni a Bet 365 irodánál?Nyilván a nagyobb mérközéseken nagyobb összeget megengednek.De középosztályra és kisebb mérkőzésekre mennyi a megengedett összeg?Előre is köszönöm! :)

Ha van náluk számlád, akkor válaszd ki azt az eseményt és szorzót, amire kíváncsi vagy és kattints a max. tét opcióra!
A nyerhető nettó összeg van szabályozva, tehát szorzótól függően mindig más és más lesz a feltehető maximális tét, még ugyanannál az eseménynél is.

Sziasztok, abban tudtok valamit segíteni, hogy tegnap16:28 órakor  megtettem egy hármas fogadást,köztük egy Argentin meccset is 16:30 kezdődött ?? / kettő nyert,az argentin függőben/. Már az este chaten beszéltem az ügyintézővel, aki nem sokat tudott mondani, nincs információjuk a meccsel kapcsolatban- várjak !!! Most megint chat: most sem jutottam előbbre, nem tudnak semmit a meccsről, lehet ,hogy elhalasztották, később játsszák stb. Legyek türelemmel. Mondtam neki,hogy ha nincs információjuk 24 óra után sem akkor miért nem törlik a fogadásból-de semmi konkrét válasz,legyek türelemmel.

Idézetet írta: miskapapa67 Dátum július 01, 2015, 16:20:16
Sziasztok, abban tudtok valamit segíteni, hogy tegnap16:28 órakor  megtettem egy hármas fogadást,köztük egy Argentin meccset is 16:30 kezdődött ?? / kettő nyert,az argentin függőben/. Már az este chaten beszéltem az ügyintézővel, aki nem sokat tudott mondani, nincs információjuk a meccsel kapcsolatban- várjak !!! Most megint chat: most sem jutottam előbbre, nem tudnak semmit a meccsről, lehet ,hogy elhalasztották, később játsszák stb. Legyek türelemmel. Mondtam neki,hogy ha nincs információjuk 24 óra után sem akkor miért nem törlik a fogadásból-de semmi konkrét válasz,legyek türelemmel.
Melyik meccs volt az?

Comunicaciones (Res) vs. Deportivo Español (Res)  16:28-kor megtettem, utána pár perc múlva már ki is vették a fogadások közül ,már akkor gyanús volt,hogy valami nem oké.

Sziasztok! Eddig bejött a bet365, de ma már nem. Milyen pontos címen lehet elérni az oldalt???


Ez általában mindig működik:

Bet365

(folyamatosan követjük, s ha szükséges cseréljük a címet a megfelelőre)

Én sajnos nem tudok belépni egyik ajánlott linken sem (365sb, sportgiochi365) a Chrome böngésző használatával. Bekapcsolás illetve az 1. belépési probálkozás során az az üzenet jelenik meg, hogy az IP címem ill. a tartózkodási helyem alapján nem vagyok jogosult a belépésre. A további próbálkozások során, már nincs üzenet sem,egyszerűen nem reagál a belépési adatokra. A Zenmate-t is használom, de akkor is fennáll a probléma.Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?

#4781 július 05, 2015, 12:18:22, BvB_09
Újra elérhető a bet365.com. Jó gyorsan letelt...  :D

*Helyesbítek. A fogadáson és a tőzsdén kivűl minden más blokkolva van.

Idézetet írta: Winger Dátum július 03, 2015, 22:46:31
Én sajnos nem tudok belépni egyik ajánlott linken sem (365sb, sportgiochi365) a Chrome böngésző használatával. Bekapcsolás illetve az 1. belépési probálkozás során az az üzenet jelenik meg, hogy az IP címem ill. a tartózkodási helyem alapján nem vagyok jogosult a belépésre. A további próbálkozások során, már nincs üzenet sem,egyszerűen nem reagál a belépési adatokra. A Zenmate-t is használom, de akkor is fennáll a probléma.Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?

Google fordítóval próbáltad?

Beírod a fordítóba a weboldal címét, ezt lefordítja, majd arra a linkre kattintva éred el az oldalt.

Üdv. Érdeklödnék hogy bet 365 kifizetésnél kell e a nyereményből adózni illetve ha kell akkor van e kis kapu. Millios lenne a kifizetés.

Idézetet írta: buszkec Dátum július 06, 2015, 18:51:10
Üdv. Érdeklödnék hogy bet 365 kifizetésnél kell e a nyereményből adózni illetve ha kell akkor van e kis kapu. Millios lenne a kifizetés.
erre a kérdésre objektíven george tud válaszolni, remélem van páncélmellényed, mert kitépi a szívedet