bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Engem nem enge dbejelentkezni rákattintok és nem történik semmi a sportgiochis linken

Mostanában mik a tapasztalatok a kifizetéssel? Banki utalásról és OTP-s számláról lenne szó.
Szombat du. kértem a kifizetést, mára vártam volna... mert mostanában 1 napon belül jött a pénz ha kikértem.
Nektek mi a tapasztalat mostanában?

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 20, 2015, 12:30:51
Engem nem enge dbejelentkezni rákattintok és nem történik semmi a sportgiochis linken

Be akartam fizetni, de azt írta lejárt az időkeret. Kidobott, aztán 2x sem engedett vissza a jelenlegi jelszavammal, harmadjára már nem mertem megpróbálni. Új jelszót kellett kérjek, azzal gond nélkül működik minden.

Idézetet írta: Szurki Dátum július 20, 2015, 14:51:54
Mostanában mik a tapasztalatok a kifizetéssel? Banki utalásról és OTP-s számláról lenne szó.
Szombat du. kértem a kifizetést, mára vártam volna... mert mostanában 1 napon belül jött a pénz ha kikértem.
Nektek mi a tapasztalat mostanában?

Gyorsak, 1 nap alatt megvan. Már bankkártyás kifizetést is feldolgoznak hétvégén, nálam eddig nem volt ilyen.  Volt olyan, hogy 7 órakor jött meg az OTP-s kifizetésem, ne add még fel.  :)

#4818 július 22, 2015, 15:08:43, carlosinho
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy várhatóan mikor fogják kiírni a 100%-os szezonkezdési bónuszt, ha egyáltalán lesz idén? Nem emlékszem pontosan, hogy mikor szokták kiírni.  :)

Idézetet írta: carlosinho Dátum július 22, 2015, 14:57:15
Sziasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy várhatóan mikor fogják kiírni a 100%-os szezonkezdési bónuszt, ha egyáltalán lesz idén? Nem emlékszem pontosan, hogy mikor szokták kiírni.  :)

Ez igazából mi? Mondták mások is, hogy kaptak anno mégegyszer befizetési bónuszt, én akkor sem láttam semmit, pedig többszörösét forgatom meg mint ők.

Aug vege, szept eleje

Idézetet írta: Narusco Dátum július 23, 2015, 13:15:10
Ez igazából mi? Mondták mások is, hogy kaptak anno mégegyszer befizetési bónuszt, én akkor sem láttam semmit, pedig többszörösét forgatom meg mint ők.

Valószínűleg csak az inaktív játékosok kapnak bónuszt, és azt is figyelembe veszik hogy eddig mennyi pénzt termeltél nekik. Mínuszos játékosoknak nem fogják két kézzel szórni a bónuszt.

Hali, a nyelvet hogy lehet átállítani magyarra? Az megvan, hogy a főoldalon kell bejelentkezés előtt, de miután bejelentkeztem, azonnal visszaállítódik angolra mind az eredeti oldalon, mind a giochison. Már vagy egy éve fennáll nálam ez a probléma.



Most valaki nagy gyökér, vagy az ATP honlapja, és a twitter, vagy pedig a bet365, és én az utóbbira hajlok.
Volt egy Rubin-Kutrovsky meccs Lexingtonból, ahol tettem Rubint egy kombiban. Aztán ahogy az már megszokott ettől a szutyoktól, meccs közben bezárt a piac, pedig hát a többi ottani meccshez ment a stream, de ott is roló volt, majd le is vették az összes lexingtoni meccset. Mindegy, ATP livescore-on van, behúzta 6-1, 6-0 ra. Nézelődök jobbra-balra, gyanúsan kevés a pénzem. Miután 5 számjegyű összeg ment a kombira feltűnt a dolog, hát void lett Rubinból. Megyek chatre, hogy legyenek szívesek javítsák. Várat fél órát, majd közli hogy a forrásuk szerint 6-1, 5-0 15/0 után feladta Kutrovsky. Arra hogy ki a forrás, megy a hallgatás. Először is a HIVATALOS oldal azt mondja véget ért a meccs. Twitteren is írják. Másodszor ki az a paraszt aki egy gémre a meccstől , addig összvisz egy gémet nyerve esélytelenül feladja? Főleg miközben a másik szervál, és már megy a játék? Hagyjuk már. Még mielőtt elkezdik oké, mint Ebden, de így? Vicc.
Kiváncsi leszek, korrigál-e az ATP, mert ha nem akkor ez így tömény szánalom. Még hogy piacvezető. Szétb@sz az ideg!   

Történt azóta valami? Ha marad érvénytelen, és tényleg befejezték a meccset, az szimpla lopás.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 28, 2015, 12:08:46
Történt azóta valami? Ha marad érvénytelen, és tényleg befejezték a meccset, az szimpla lopás.

Lenyugodtam (s)írtam nekik még egy kicsit, aztán elmentem reggelizni meg kávézni mielőtt elgurul a gyógyszer. Mikor visszanéztem lett egy függő fogadásom és enyhén mínuszos számlám, majd picicel később megjelent a korrekt összeg. Végül is fél napba került, de kiderítették hogy mi az igaz. Azért egy bocsánatkérő extra giga bónuszt ma elfogadnék, de örülök ha jön az öccáz  ;D

De az még mindig nem fér a fejembe hogy milyen birkák dolgoznak itt. Pedig az angolokkal beszéltem. Folyamatosan mondja, másolgatja hogy hivatalos forrásuk.. mondom mi van a hivatalos oldallal, az nem jó?  :redchug: Common sense az nincs. Szégyen!

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 29, 2015, 13:14:04
Lenyugodtam (s)írtam nekik még egy kicsit, aztán elmentem reggelizni meg kávézni mielőtt elgurul a gyógyszer. Mikor visszanéztem lett egy függő fogadásom és enyhén mínuszos számlám, majd picicel később megjelent a korrekt összeg. Végül is fél napba került, de kiderítették hogy mi az igaz. Azért egy bocsánatkérő extra giga bónuszt ma elfogadnék, de örülök ha jön az öccáz  ;D

De az még mindig nem fér a fejembe hogy milyen birkák dolgoznak itt. Pedig az angolokkal beszéltem. Folyamatosan mondja, másolgatja hogy hivatalos forrásuk.. mondom mi van a hivatalos oldallal, az nem jó?  :redchug: Common sense az nincs. Szégyen!
Èn egyszer röplabda következő pontra fogadtam 5 szàmjegyű összeggel.Nèztem a meccset nyertem,majd ugyanígy vesztes lett.Elküldtem nekik a hivatalos oldalon talàlható meccs videóját megadva nekik a pont pontos idejét.2 nap múlva jött az e-mail hogy ők teljesen boldogok ès ők írtàk jól a pontokat....jah...és ràadàsul el sem akartàk fogadni a videót elsőnek.Majdnem 2 heti intenzìv levelezésembe került mire megkaptam a pénzemet,és még csak bocsánatot sem kértek tőlem....

Idézetet írta: szalist Dátum július 29, 2015, 18:33:55
Èn egyszer röplabda következő pontra fogadtam 5 szàmjegyű összeggel.Nèztem a meccset nyertem,majd ugyanígy vesztes lett.Elküldtem nekik a hivatalos oldalon talàlható meccs videóját megadva nekik a pont pontos idejét.2 nap múlva jött az e-mail hogy ők teljesen boldogok ès ők írtàk jól a pontokat....jah...és ràadàsul el sem akartàk fogadni a videót elsőnek.Majdnem 2 heti intenzìv levelezésembe került mire megkaptam a pénzemet,és még csak bocsánatot sem kértek tőlem....

Akkor én megúsztam.