bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


angol lett mire megtaláltam.. nem is tudom visszaállitani..

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 02, 2015, 11:29:28
angol lett mire megtaláltam.. nem is tudom visszaállitani..

Jobb felső ficak-> történet (history) -> my account -> preferences
ott olyan nyelvre állítod amit értesz.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 02, 2015, 11:33:41
Jobb felső ficak-> történet (history) -> my account -> preferences
ott olyan nyelvre állítod amit értesz.

értem én az angolt is..  :D csak zavar , hogy nem ott vannak a dolgok ahol szoktak, és a magyar és europai meccseket keresgélnem kell..
köszönöm !

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 02, 2015, 10:51:12
Van ez a bingó bet365-ön. Én csak most (úgy 7 éve vagyok az oldalon) jutottam odáig hogy benézzek, egyáltalán észrevegyem  :D Most is csak azért mert egy másik fogadóoldalon kedvem támadt egy kör bingóra, és ott a bet365 -ről beszéltek a chaten. Van újoncoknak 7 napi ingyen bingó, de nagyon gyatra. Volt hogy két napig nem adott nekem semmit (vagy azoknak akik helyettem játszották le, amíg nem értem rá  :)). Mindegy, első nap sikerült 7 ezret kipörgetni, szóval aki még hozzám hasonlóan nem próbálta, az kezdjen bele, hátha több szerencséje lesz mint nekem.

*egyébként 4 ill 6 fontot osztanak szét (1, 2 line 1 font, FH 2 font, a többi ha 1tg, vagy roll on bingó van), 4x forgatási követelménnyel.

Neked hogy sikerült kipörgetned? Melyik teremben, mikor, hányan voltak a teremben? Nyertem 3 fontot, de talán még gyűjteni kéne hozzá, hogy legyen esély kipörgetni.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 03, 2015, 15:03:04
Neked hogy sikerült kipörgetned? Melyik teremben, mikor, hányan voltak a teremben? Nyertem 3 fontot, de talán még gyűjteni kéne hozzá, hogy legyen esély kipörgetni.

Azt hiszem Bargain basement itt is a terem neve. 1 centes jegyek, 120 a max, mindig 100-at vettem. De érdekes hogy mindkétszer amikor sikerült kipörgetnem, az vasárnap volt, amikor kb 90-100 -an voltunk. Egyébként ha jól tudom 14 napig érvényes a bónusz.

A másik amit jó tudni, hogy van ez a slot bónusz is. Ha tíz fontot saját pénzből elköltesz bingóra, akkor kapsz húsz font bónuszt slotokon 20x forgatásra. Csak ezeket a bingón nyert bónuszokat forgattam, de tegnap este, tehát a 7 napi bingó végén megkaptam a slot bónuszt (elmélet: mivel négyszer kell megforgatni a bingó bónuszt, talán az első forgatás után már saját pénznek tekinti  ???). De mindenképp érdemes ha mást nem frankón saját pénzből, mert én tegnap 57 ezret forgattam ki vele (odavert a wild gambler). Dicsekedni nem dicsekszem, mert a fele már el lett cseszve  :redchug: :D

Nem tudom másnak is feltűnt-e (bár biztos igen), de újítottak a kis rajzos közvetítés meg a meccs statok kinézetén is. Nekem az előző valahogy jobban bejött.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 03, 2015, 16:57:30
Nem tudom másnak is feltűnt-e (bár biztos igen), de újítottak a kis rajzos közvetítés meg a meccs statok kinézetén is. Nekem az előző valahogy jobban bejött.  :)

Hja, nem lett jobb. Inkább nyúltak volna olyanhoz ami eddig sem volt jó. Ma például két challenger tornához is van működő stream az oldalon, de fogadni nem lehet rá, mert le van zárva. El vannak ezek veszve  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 03, 2015, 19:05:00
Hja, nem lett jobb. Inkább nyúltak volna olyanhoz ami eddig sem volt jó. Ma például két challenger tornához is van működő stream az oldalon, de fogadni nem lehet rá, mert le van zárva. El vannak ezek veszve  :redchug:

Most se elérhető pl. az oldal. Inkább erre költenének többet, mint dizájnos rajzocskákra, az állandóan befagyasztott piacokról nem is beszélve.  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 03, 2015, 15:55:18
Azt hiszem Bargain basement itt is a terem neve. 1 centes jegyek, 120 a max, mindig 100-at vettem. De érdekes hogy mindkétszer amikor sikerült kipörgetnem, az vasárnap volt, amikor kb 90-100 -an voltunk. Egyébként ha jól tudom 14 napig érvényes a bónusz.

A másik amit jó tudni, hogy van ez a slot bónusz is. Ha tíz fontot saját pénzből elköltesz bingóra, akkor kapsz húsz font bónuszt slotokon 20x forgatásra. Csak ezeket a bingón nyert bónuszokat forgattam, de tegnap este, tehát a 7 napi bingó végén megkaptam a slot bónuszt (elmélet: mivel négyszer kell megforgatni a bingó bónuszt, talán az első forgatás után már saját pénznek tekinti  ???). De mindenképp érdemes ha mást nem frankón saját pénzből, mert én tegnap 57 ezret forgattam ki vele (odavert a wild gambler). Dicsekedni nem dicsekszem, mert a fele már el lett cseszve  :redchug: :D

Én azért annyit hozzátennék ehhez hogy van egy elég jó bingó promójuk mostanában...Double your money promó a neve...nem nagyon akarom reklámozni ezért nem is dobok linket.Akit érdekel nézzen rá a promó oldalra...nekem minden hétfőn töltik az egyenlegem 50 fonttal :great:

#4854 augusztus 04, 2015, 05:15:08, Irtis
Én nem tudom, hogy lehet itt nyerni, amikor még hajnali 5-kor is legalább 50-en, de inkább 100-200-an vannak a termekben. Annyira kicsi az esély nyerni, hogy órákat kéne ezzel tölteni alacsony tétes szelvényekkel, hogy leessen valami, annyit meg nem ér meg. De lehet, hogy én látom rosszul. Ha 100-an vannak egy teremben, és feltételezzük, hogy mindenki azonos számú jegyet vesz, akkor 3% az esélyünk nyerni, ami 33-as oddsnak felel meg (3 lehetőség van nyerni: 1 line, 2 line, FH). Szóval ez olyan, mintha pakolnánk az 1-2 fontokat 33-as oddsú sporteseményekre. Elég értelmetlennek tűnik.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 04, 2015, 05:01:41
Én nem tudom, hogy lehet itt nyerni, amikor még hajnali 5-kor is legalább 50-en, de inkább 100-200-an vannak a termekben. Annyira kicsi az esély nyerni, hogy órákat kéne ezzel tölteni alacsony tétes szelvényekkel, hogy leessen valami, annyit meg nem ér meg. De lehet, hogy én látom rosszul. Ha 100-an vannak egy teremben, és feltételezzük, hogy mindenki azonos számú jegyet vesz, akkor 3% az esélyünk nyerni, ami 33-as oddsnak felel meg (3 lehetőség van nyerni: 1 line, 2 line, FH). Szóval ez olyan, mintha pakolnánk az 1-2 fontokat 33-as oddsú sporteseményekre. Elég értelmetlennek tűnik.
Lehet bár ahhoz nem elég csak jegyet venni,ez nem coral vagy gala a termet is ismerni kell hozzà...Pl a kiss vagy catwalk szobàban hiába veszel full tickettet este...szinte alig lehet nyerni pedig kb csak 70-80 an vannak...

Tavalyi szezonkezdő bónuszra emlékeztek? Egységes, illetve 25, 50 vagy 100%-os volt?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 04, 2015, 09:36:32
Tavalyi szezonkezdő bónuszra emlékeztek? Egységes, illetve 25, 50 vagy 100%-os volt?

Szerintem mindenki különbözőt kapott.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 03, 2015, 16:57:30
Nem tudom másnak is feltűnt-e (bár biztos igen), de újítottak a kis rajzos közvetítés meg a meccs statok kinézetén is. Nekem az előző valahogy jobban bejött.  :)

Valakinek feltűnt rajtam kívül, hogy az összes meccs előtt a mindenhol kánikula van és a pálya "vizes és gyors" Ausztráliától egészen Norvégiáig? :D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 04, 2015, 09:36:32
Tavalyi szezonkezdő bónuszra emlékeztek? Egységes, illetve 25, 50 vagy 100%-os volt?

Én ma kaptam e-mailt 25%-os maximum 100 £ összegű bónuszról.

Here's how to claim your bonus:
Log in to your bet365 account.
Deposit £10 or more.
From the Services menu, select Members, go to Offers, then Enter Offer Code.
Enter your offer code, and click Submit.
Your bonus will be added to your bonus balance.

You will need to play through the amount of your qualifying deposit once to bet with your bonus and have settled bets (excluding bets that have been fully or partly Cashed Out) to the value of three times your qualifying deposit and bonus before making a withdrawal. Bets which do not contain at least one selection at odds of 1/2 (1.50) or greater do not count towards any turnover requirements and some markets are restricted. You will not be able to withdraw your bonus and/or winnings generated from your bonus if you have not completed the turnover requirement within 90 days of entering your bonus offer code, or by the date the offer closes (whichever occurs first).