bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


sziasztok !

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy lehet e két számla egy családon belül?  , természetesen a bónuszt nem használnám föl.

válaszotokat előre is köszönöm !



Bet365 freebet, szokásos dolog, de általában szorosabb oddsok szoktak lenni az ilyen "rangadókra" adott meccsekre.
Most viszont ha valaki meccs előtt kétesélyben rakja az arsenalt, majd élőben megrakja a Liverpoolt, az mindenképpen profitot könyvel el. Vajon ezt szabályosnak érzi-e a bet365, és hivatkozik majd a játékszabályzatra amiben leírja hogy ha biztos profitot garantál a fogadás akkor az sérti a játékszabályzatot.. Hülye kérdés, benne van a válasz is!
Akkor álljon inkább infónak, aki meg akarja próbálni!

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 24, 2015, 18:52:46
Bet365 freebet, szokásos dolog, de általában szorosabb oddsok szoktak lenni az ilyen "rangadókra" adott meccsekre.
Most viszont ha valaki meccs előtt kétesélyben rakja az arsenalt, majd élőben megrakja a Liverpoolt, az mindenképpen profitot könyvel el. Vajon ezt szabályosnak érzi-e a bet365, és hivatkozik majd a játékszabályzatra amiben leírja hogy ha biztos profitot garantál a fogadás akkor az sérti a játékszabályzatot.. Hülye kérdés, benne van a válasz is!
Akkor álljon inkább infónak, aki meg akarja próbálni!

Ha van másik irodánál is pénzed, akkor irodán belül szerintem nem érdemes ilyennel foglalkozni, annyit nem ér, hogy kizárjanak a promóikból.
Mondjuk hiába szabálytalan, aligha van kapacitásuk átnézni az összes játékos fogadásait, főleg mivel amit te írsz, az is már egy "cross market", amiből rengeteg variáció van. (pl. az 1X-et játszhatod dupla esélyként, külön-külön a hazait és a döntetlent megjátszva, illetve ázsiai- és európai hendikepként is. Na most ezeket mind összevetni azzal, hogy ki játszott a meccs legelején Liverpool győzelmet valamilyen formában pont a megfelelő téttel, az kicsit erőforrás igényesnek tűnik)

Egyébként ha nem egy időben teszed meg a két (vagy több) ellentétes kimenetelű fogadást, akkor az inkább trédelés, ahol csak akkor lesz garantált hasznod, ha a 2. fogadásodat is már megtetted a megfelelő szorzóval, addig (az 1. és a 2. fogadásod megtétele között) kockázatban vagy, akár 10 mp-cel a meccs kezdete után is eshet gól, ami számodra kedvezőtlenül mozdítja el a szorzókat. (pl. ebben az esetben egy gyors Liverpool gól után már nem fogsz tudni garantált haszonnal kiszállni)
Talán ezért sem fogják a garantált haszon dolgot feszegetni.   :)




Sziasztok
Tegnap befizettem bankártyán bet365-en és most látom hogy a kifizetés 14000ft felett kezdődik ezt valahogy meglehetne változtatni skrill számlára mert ott kevesebb a limit?

fizess be skrillel is, és akkor ki tudsz kérni rá kevesebb pénzt

A skrill automatikusan megjelenik akkor a kifizetési lehetőségek között mert most csak az utalás van ?

Idézetet írta: Gtforcecity Dátum augusztus 27, 2015, 12:41:52
A skrill automatikusan megjelenik akkor a kifizetési lehetőségek között mert most csak az utalás van ?

Ha befizetsz vele, akkor megjelenik.

Csak nálam lassú a bet365?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum szeptember 09, 2015, 15:56:22
Csak nálam lassú a bet365?

Én most csak eredménykövetésre használom. Itt minden oké.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum szeptember 09, 2015, 15:56:22
Csak nálam lassú a bet365?

Nálam is nagyon lassú ma egész délután.

Nálam is. A stream se megy rendesen.

Valamit kezdhetnének vele mert az élő rész tetű lassú.

#4919 szeptember 13, 2015, 11:32:19, benedek185
Sziasztok!
Olyankor mi van, ha tettem egy kosár csapat összesítettre és a meccs előtt fél-1 perccel lejött az adott pontszám és kivettem az összeget (amúgy ilyenkor nem tudom miért ajánlja fel, mindegy), de aztán javították az eredményt és papíron vesztes a tippem? Járt már más is így?