bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 05, 2015, 21:45:11
Ingyen pénz?

Én mindig eladom a Betfairen amit megtettem a mérközés elött. Szerintem a legtöbben ezt csinàljàk, hiszen óriàsi pénzek szoktak lenni az Over/Under 0.5 piacon az Exchangen amikor a Bet365 kidob egy ilyen promót. Örülnek a Betfairnél is ilyenkor.

Az élö fogadàsnàl mindig 3.00 körüli szorzójù fogadàst teszek. Hosszùtàvon hàromból egyszer jönnie kell elvileg. Ha pedig értéket is talàlok akkor még jobb lesz az aràny.

Ùgyhogy valóban ràmondhatjuk azt hogy ez ingyen pénz... Hogy a Bet365-nek miért éri meg, arra még nem jöttem rà. Nem hiszem el hogy annyi jàtékos bebukja mindkèt tippet...

A lóversenyes Channel 4/1 ajànlatukat is ki lehet - vagy lehetett - pörgetni a fenti módszerrel. Egyik munkatàrsam 10 000 font feletti összegben kapott bónuszt (!!!) mielött végleg lelötték a szàmlàjàt.

Nekem az a velemenyem hogy mivel havonta ha ketszer (jo esetben 3x - volt mar ilyen honap?) van ez a promo - raadasul nekunk ugye evvel a 3e forintos plafonnal - igy ezen nem erdemes ennyire trukkozni, ez az apro nem eri meg azt, hogy 'bejegyzest kapjal a margodra' amiatt mert folyamatosan visszaelsz vele.
Mondjuk regebben tobben is toltak ugy (mas forumokon), hogy a meccs elotti fogadas olyan player special volt, ami egy jatekosra vonatkozott aki meg a kispadra sem ult le vegul - szoval ez is elbol refund es ezert a meccs kozbenivel meg lehetett nagyot kockaztatni - legrosszabb esetben az is refund lett.

Idézetet írta: junglefever Dátum október 06, 2015, 00:43:24
Nekem az a velemenyem hogy mivel havonta ha ketszer (jo esetben 3x - volt mar ilyen honap?) van ez a promo - raadasul nekunk ugye evvel a 3e forintos plafonnal - igy ezen nem erdemes ennyire trukkozni, ez az apro nem eri meg azt, hogy 'bejegyzest kapjal a margodra' amiatt mert folyamatosan visszaelsz vele.
Mondjuk regebben tobben is toltak ugy (mas forumokon), hogy a meccs elotti fogadas olyan player special volt, ami egy jatekosra vonatkozott aki meg a kispadra sem ult le vegul - szoval ez is elbol refund es ezert a meccs kozbenivel meg lehetett nagyot kockaztatni - legrosszabb esetben az is refund lett.

Ha évente csak ötször van ilyen promó, akkor az kb. 10 000 ft profit, kockázat nélkül.
Szerintem ha a meccs előtt és a meccsen is "életszerű" fogadásokat teszünk a legnépszerűbb piacokon és nem irodán belül fedezzük le, akkor nem lehet belőle probléma. Na meg ha egyébként is folyamatosan fogadunk náluk, akkor pláne nem fogja érdekelni őket, hogy pont 3000 ft-ot tettünk a hátrányban lévő csapatra.

Ha meg azt vesszük, hogy ilyen "aprók" csak ezen a hétvégén legalább 4 irodánál voltak valamilyen formában (unibet, comeon, és a paddy powernél kétszer is), akkor ezek igenis jelentős összegek.

Én azt tartom a legjobb megoldásnak, ha az ilyen könnyű pénzeket "elfogadjuk" és inkább azokon az eseményeken kockáztatunk, amelyeket magunk választottunk ki.  :)
Az ilyen akciókkal lényegében az irodák "becsapdáznak" minket, mert arra a meccsre fogadunk, amelyre ők akarják.
Ilyenkor általában gyengébb szorzókat is adnak, így a kiosztott bónuszok egy részét egyből ezzel be is nyelik.  :)

Idézetet írta: Buszsofőr Dátum október 05, 2015, 22:02:12
ezis szinte 99% tatktika   nézz vissza  10 év statisztikát hány olyan csapat van aki nem játszik döntetlent   mondjuk legyen zsiros odsért  NHl jégkorong   döntetlen, pakolod mindig duplázva a dönetlent arra a csapatra amit kiválasztasz, ez kb 3,5 ods,  és ezt futtathatod kb 3 vonalon külön csapatokkal,,,jó kell hozzá pénz, de szinte 99% hogy jön az x előbb utóbb..

Ja, sorozatok megszakadnak.Meséld ezt az egyik ismerősömnek, amikor több, mint 10 éve a 7. fordulótól játszotta, hogy az Arsenal kikap a bajnokságban. 12 millió(egyben a boltja) és a házassága ment rá "csak".

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 06, 2015, 10:38:23
Ja, sorozatok megszakadnak.Meséld ezt az egyik ismerősömnek, amikor több, mint 10 éve a 7. fordulótól játszotta, hogy az Arsenal kikap a bajnokságban. 12 millió(egyben a boltja) és a házassága ment rá "csak".

Ezeket még csak szerencsejátékosnak sem hívhatjuk, csak egyszerűen balek. :noway: Az irodák kedvencei.
Képes x profit hajszolásával több száz, netán több ezer szeres tétet kockáztatni.
Ezeknek semmi köze a sportfogadáshoz. Alapvető szabály,csak annyit kockáztass, amit az életviteled meg enged.

Alakul a mai nap. :bash: Most a "felvehető most" funkció rohadt le, buktam is miatta a horvát-francia u/o-n.  :bash:

Valakinek küldtek ma már bónuszt?



Akkor úgy tűnik én a héten kimaradtam.

Van ilyen, én a múlt héten...

Idézetet írta: saviola8321 Dátum október 14, 2015, 20:20:49
Akkor úgy tűnik én a héten kimaradtam.

Én is kimaradtam. Kíváncsi lennék mi alapján osztják  ???

Sziasztok!

Azt olvastam sok helyen, hogy bet365 is szeret korlátozni. Azoktól kérdezném, akik ilyet tapasztaltak, hogy előtte milyen nagyságban fogadtak, és meddig tehették ezt zavartalanul?
Tegyük fel, hogy €1 és €30 közötti téteket tesz meg az ember, és hol veszít, hol nyer, de összességében nyerő. Ha ilyen esetben az ember csak gyűjti a számláján a pénzt és nem indít kifizetést, ugyanúgy korlátozhatják? Vagy csak rendszeres cashout után figyelnek fel rá? Utóbbi esetben mi lehet az a lélektani határ (a korábban említett tétekhez képest)? Persze tudom, hogy nem lehet erre rámondani, hogy €X után félhet az ember, de hátha valaki tud valami megközelítő értéket (saját tapasztalat alapján).
Csak elméletileg érdekelne, hogy ha valaki a fent említett tétek mellett pl havi 100k Ft-ot kiutalna, akkor azt békén hagynák, vagy már erre is ugranának?
Azt megértem, mikor valaki százezres nagyságrendben fogad, és nyer, hogy nem tetszik nekik, de kisebb téten vajon ugyanúgy piszkálja a csőrüket?
Van olyan, aki pl hosszú ideje (hónapok, évek) fogad, és rendszeresen tud kivenni pénzt, és még nem szóltak érte?

Ilyen tétek és pénzfelvét mellett nem fognak korlátozni. A Bet365 az egyik legnagyobb iroda, rengeteg ügyféllel, nagy tőkével. stb., ezért elég ritka itt a korlátozás.

A jégkorong O/U fogadásoknál a hosszabbítás is beleszámít? Eddig nem futottam bele ilyenbe, de előbb-utóbb minden bekövetkezik.