bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Még is 2-1 a végeredmény. Érvénytelenítve lett egyik másik pedig nyertes lett.

latod megeri !!!!!

foleg azert tesznek be ilyet elo fogadasba...valaikor a 88.perc utan eltunik a kinalatbol es utanna meg mondjak ha panaszkodsz hogy nem annyi a vege. ezert kell utanna jarni igy huznak le sok embert.....

Idézetet írta: Szekely Dátum november 29, 2015, 13:28:50
latod megeri !!!!!

foleg azert tesznek be ilyet elo fogadasba...valaikor a 88.perc utan eltunik a kinalatbol es utanna meg mondjak ha panaszkodsz hogy nem annyi a vege. ezert kell utanna jarni igy huznak le sok embert.....
igazából nem én miattam javították engem elküldtek a p*csába.. még azt se mondták sorry..
csak most vettem észre a csapat twitter oldalán is a javítást.

Sziasztok!

Még a hó elején igényeltem a szezonkezdő-bónuszt, a 25%-osat. Azt tudom, hogy a határidő most járt le, nov. 30-án. De ez ilyenkor nem csak arra vonatkozik, hogy mikor igénylem a bónuszt? Mert abban a tudatban, hogy van 90 napom, nem kapkodtam sehova, aztán ma egyik pillanatról a másikra eltűnt a bónusz a számlámról :/

Tud valaki erről valami pontosabbat? :)

#5074 december 01, 2015, 02:49:00, Salvio
Idézetet írta: ketomika22 Dátum december 01, 2015, 01:49:22
Sziasztok!

Még a hó elején igényeltem a szezonkezdő-bónuszt, a 25%-osat. Azt tudom, hogy a határidő most járt le, nov. 30-án. De ez ilyenkor nem csak arra vonatkozik, hogy mikor igénylem a bónuszt? Mert abban a tudatban, hogy van 90 napom, nem kapkodtam sehova, aztán ma egyik pillanatról a másikra eltűnt a bónusz a számlámról :/

Tud valaki erről valami pontosabbat? :)

Szia!

A szabályzatban így szerepelt:
Ahhoz, hogy a bónuszával fogadhasson a feljogosító befizetés értékét egyszer kell megjátszania és kifizetés igénylése előtt a rendezett fogadásai (kivéve azokat a fogadásokat, amelyeket a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben zárt le) értékének legalább háromszor annyinak kell lennie, mint a befizetés és bónusz összege. Azok a fogadások nem számítanak bele a fogadási követelmény teljesítésébe, amelyek nem tartalmaznak legalább egy olyan választást, amelynek szorzója 1.50 (1/2) vagy nagyobb, valamint bizonyos piacok nem érvényesek. Ön nem fogja tudni kivenni a bónuszát és/vagy a bónuszból származó nyereményeket, ha nem teljesíti a megforgatási követelményeket az ajánlatkód megadásától számított 90 napon belül, vagy az ajánlat lejárati dátumáig (amelyik korábbra esik).

Ha november elején igényelted a bónuszt, akkor a te esetedben az ajánlat lejárata a közelebbi dátum, ahogy említi a szabályzatban is, ezek szerint tehát jogosan vették el a bónuszt.
Hülye szabály, régebben én is úgy voltam vele, hogy mindenképpen a 90 nap számít.

Idézetet írta: Salvio Dátum december 01, 2015, 02:41:58
Szia!

A szabályzatban így szerepelt:
Ahhoz, hogy a bónuszával fogadhasson a feljogosító befizetés értékét egyszer kell megjátszania és kifizetés igénylése előtt a rendezett fogadásai (kivéve azokat a fogadásokat, amelyeket a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben zárt le) értékének legalább háromszor annyinak kell lennie, mint a befizetés és bónusz összege. Azok a fogadások nem számítanak bele a fogadási követelmény teljesítésébe, amelyek nem tartalmaznak legalább egy olyan választást, amelynek szorzója 1.50 (1/2) vagy nagyobb, valamint bizonyos piacok nem érvényesek. Ön nem fogja tudni kivenni a bónuszát és/vagy a bónuszból származó nyereményeket, ha nem teljesíti a megforgatási követelményeket az ajánlatkód megadásától számított 90 napon belül, vagy az ajánlat lejárati dátumáig (amelyik korábbra esik).

Ha november elején igényelted a bónuszt, akkor a te esetedben az ajánlat lejárata a közelebbi dátum, ahogy említi a szabályzatban is, ezek szerint jogosan vették el a bónuszt.
Hülye szabály, régebben én is úgy voltam, vele, hogy mindenképpen a 90 nap számít.

Oh baszki, rohadjanak meg :D Mondjuk így nem tudtam volna amúgy sem megforgatni, nem vagyok annak mestere, hogy ilyen nagy pénzeket ilyen gyors idő alatt megforgassak.. Hiányozni fog azért még az a kis plusz..

Köszi szépen a választ!! Jövőre kicseszek velük és megforgatom :P :great: :great: :cya: :cya:

Sziasztok!
Ti is észrevettétek, hogy a hazautalásos opciónál lentebb vitték a határt 14 ezerről 11 ezerre?

Sziasztok!
Most néztem én is,hogy 11000 a kifizetésihatár igen.Nagyon jó :)

Idézetet írta: ketomika22 Dátum december 01, 2015, 01:49:22
Sziasztok!

Még a hó elején igényeltem a szezonkezdő-bónuszt, a 25%-osat. Azt tudom, hogy a határidő most járt le, nov. 30-án. De ez ilyenkor nem csak arra vonatkozik, hogy mikor igénylem a bónuszt? Mert abban a tudatban, hogy van 90 napom, nem kapkodtam sehova, aztán ma egyik pillanatról a másikra eltűnt a bónusz a számlámról :/

Tud valaki erről valami pontosabbat? :)

Hát ez zseniális, rájuk írtam és az elvett 42,50EUR-os bónuszom helyett adtak egy 43EUR-os bónuszt, ráadásul könnyebb forgatási feltételekkel.  :great: :great: :beerchug: :beerchug:

Rosszul kijelzett eredményért reklamáltatok már-élőben?2:3-at jelzett,mikor 2:2 volt az eredmény a 2harmadban esett 3gól a 15percben tettem,hogy esik még 1,8ért 4,5felett,ami ugye szorzó alapján lehetetlen volt,hiszen csak 3gól volt abban a pillanatban az Ők által kijelzett 4helyett.A fogadást elfogadta,kimentem valamiért és látom 2:2re javitották,ilyenkor mi van?Nem törölni kellett volna?

Idézetet írta: fili76 Dátum december 02, 2015, 07:56:56
Rosszul kijelzett eredményért reklamáltatok már-élőben?2:3-at jelzett,mikor 2:2 volt az eredmény a 2harmadban esett 3gól a 15percben tettem,hogy esik még 1,8ért 4,5felett,ami ugye szorzó alapján lehetetlen volt,hiszen csak 3gól volt abban a pillanatban az Ők által kijelzett 4helyett.A fogadást elfogadta,kimentem valamiért és látom 2:2re javitották,ilyenkor mi van?Nem törölni kellett volna?

Úgy emlékszem, hogy az adatok tájékoztató jellegűek, a fogadás előtt neked kell meggyőződnöd az adatok/eredmények helyességéről, a hibás kijelzésért az iroda nem vállal felelősséget.

Idézetet írta: lacuss Dátum december 02, 2015, 09:29:21
Úgy emlékszem, hogy az adatok tájékoztató jellegűek, a fogadás előtt neked kell meggyőződnöd az adatok/eredmények helyességéről, a hibás kijelzésért az iroda nem vállal felelősséget.
Élőben fogadtam,igy azért nehéz.Bár ez az élőzés hátránya is.1-2éve visszaadták a tétemet,igaz akkor nyertem volna  ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum december 02, 2015, 09:34:06
Élőben fogadtam,igy azért nehéz.Bár ez az élőzés hátránya is.1-2éve visszaadták a tétemet,igaz akkor nyertem volna  ;D

#5083 december 03, 2015, 06:41:21, Karesz86
Sziasztok!
Az alábbi meccsről, hol tudnék találni szöglet statisztikát?!

Nem tudom nézted-e a bet365 eredményeit de ott14et írnak. Vagy más forrást keresel?