bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 20:33:29
Magyarul igyis ugyis tiltanak?
Igen, kisebb piacokon fogadunk es szerimtem akar tobb ezren de minimum tobb szazan egyszerre.

ha sok pénzzel játszol, és sokat nyersz , akkor igen. szép fokozatosan megy le a max téted, majd a legvégén jön a levél.

Rendben. En nem lattam a max tetemet egeszen a mai fortelemig. Hol lehet megnezni kozben amikor epp nem korlatoznak?

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 20:59:02
Rendben. En nem lattam a max tetemet egeszen a mai fortelemig. Hol lehet megnezni kozben amikor epp nem korlatoznak?

Az aktuális fogadószelvénynél (amire éppen fogadsz) a beírandó tét alatt van egy olyan rész, hogy max. tét. Na arra rákattintasz és kihozza az aktuálisan megjátszható max. tétet az adott fogadási típusra.

Idézetet írta: kri1219 Dátum május 03, 2016, 20:59:02
Rendben. En nem lattam a max tetemet egeszen a mai fortelemig. Hol lehet megnezni kozben amikor epp nem korlatoznak?

Szerintem csak az oldal "asztali verzióján" látszik, a mobil felületen nem.
Ha engedi a telefonod illetve a böngésződ, akkor hozd be a "sima" bet365 oldalt. (a böngésző beállításaiban kell bejelölni, hogy "asztali webhely keresése" vagy valami ilyesmi)
Minden fogadásnál még a tét elküldése előtt a max. szócskára kattintva kiírja az aktuális limitet.


Idézetet írta: 4eventeVB Dátum május 03, 2016, 20:56:22
ha sok pénzzel játszol, és sokat nyersz , akkor igen. szép fokozatosan megy le a max téted, majd a legvégén jön a levél.

Gondolom a fogadási szokásoktól nagyban függ, hogy mikor kerülsz képbe.
Biztosan nem tudnak több millió ügyfelet és több 10 millió IP címet folyamatosan monitorozni.

Koszonom a segitseget mindenkinek.
Most kaptam meg a penzt ugyhogy folytatom a masikrol.
Bet365rol toroljem a regi felhasznalom?

Ne töröld, az csak gyanút kelthetne, csak ne használd.

Sziasztok! Banki átutalással mennyi idő most egy kifizetés? Köszi!

Idézetet írta: Superhero Dátum május 04, 2016, 17:55:13
Sziasztok! Banki átutalással mennyi idő most egy kifizetés? Köszi!

Én Otp-s vagyok és általában ha egy adott nap éjfélig kifizetést kérek másnap 3-4 óra körül már ott is van a számlán.

K&H-ra reggel 9-ig indított kifizetés aznap 14:00-ig megjön.

Én ugyanebben a cipőben járok, naponta megy le a max limit.
Inkább kéne egy olyan iroda, ahol tudok normálisan és gyorsan live-ra fogadni, valamint nem limitálnak.
Az senkinek nem megoldás, ha havonta más ID-vel ujraregel.
Valaki tud alternatívát?

Ez engem is erdekelne..
De nem ertem miert csinaljak. Eleg rossz reklam, ezzel azt mondjak hogy nalunk csak veszteni lehet.

#5471 május 05, 2016, 07:47:50, Geradossz
Nektek se enged befizetni? A befizetés feldolgozása során hiba lépett fel. OTPS vagyok,e ddig gond nélkül ment, ma reggel nem, nem tudok rájönni mi lehet a hiba... Tiltotta volna az OTP a szerencsejáték oldalak felé valo fizetést? Vagy a bet365 vonulna ki?


És a kivonulásrol nem hallottam.

#5474 május 05, 2016, 13:08:51, butyi
Idézetet írta: Elenordougles Dátum május 05, 2016, 00:03:32
Én ugyanebben a cipőben járok, naponta megy le a max limit.
Inkább kéne egy olyan iroda, ahol tudok normálisan és gyorsan live-ra fogadni, valamint nem limitálnak.
Az senkinek nem megoldás, ha havonta más ID-vel ujraregel.
Valaki tud alternatívát?
Idézetet írta: kri1219 Dátum május 05, 2016, 07:27:06
Ez engem is erdekelne..
De nem ertem miert csinaljak. Eleg rossz reklam, ezzel azt mondjak hogy nalunk csak veszteni lehet.
minden 'európai' fogadóiroda szemfényvesztés, nem kell ezen csodálkozni annyira
ábécé sorrendben a bet365-től kezdve az unibeten át a winmastersig.

csak az a megoldás, hogy új accountokat nyit náluk az ember.
bár lehetséges, hogy erről nem szabad itt beszélni..  :D :o