bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Nálam működik. Firefox legújabb verzió. :)


Idézetet írta: Donwemer Dátum május 10, 2016, 07:31:29
Másnál sem jönnek be az élő fogadások?  Több linken is próbálkoztam,több böngészővel,de mindegyiken rossz,akármire megyek az élő fogadásnál,rögtön a fogadásaimra megy. Programra rámegy,de se esemény nézet,multi nézet,összesített,nem jön be. Mi lehet a baj?

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 10, 2016, 07:31:29
Másnál sem jönnek be az élő fogadások?  Több linken is próbálkoztam,több böngészővel,de mindegyiken rossz,akármire megyek az élő fogadásnál,rögtön a fogadásaimra megy. Programra rámegy,de se esemény nézet,multi nézet,összesített,nem jön be. Mi lehet a baj?

Nálam is rendszeresen előfordul ez. Sztem a zenmatehoz lehet köze, mert német IP-vel néha ugyane z van, magyarral sosem. De hiába nyomom ki a zenmatet nem javul meg firefox újraindítás után se.

Közben magától jó lett. Biztos rájött az 5 perc   :redchug:

Az alap és néhány alternatív címet kipróbáltam, de a) a szöveget dobja ki b) nem tölt be c) csak egyes funkciók érhetőek el. Szóval örülnék, ha valaki tudna adni egy elérhetőséget. Köszönöm!

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 14, 2016, 09:47:07
Az alap és néhány alternatív címet kipróbáltam, de a) a szöveget dobja ki b) nem tölt be c) csak egyes funkciók érhetőek el. Szóval örülnék, ha valaki tudna adni egy elérhetőséget. Köszönöm!

Ez sem megy?

Működő cím

Egyébként az hogy lehet, hogy nekem most napok óta a normál bet365.com-os cím bejön? Az oldal tiltása ezekszerint nem örök érvényű, hanem ideiglenes? Lusta voltam elolvasni az apróbetűs részt  ::)

Igen, időszakos, csak mindig megújítják. Most épp a 2 tiltás közötti szünet van.

Sziasztok!
A bet365 hány nap alatt küldi ki a postai kódos ajánlott levelet?
Válaszokat előre is köszönöm!  :)

Nekem 8 éve küldi, de még nem kaptam meg. Ennek ellenére minden hétfőn kifizetnek.  :)

Nálam megjelent egy kis üzenet hogy ha áttolok tíz eurót a kaszinószámlára, kapok tíz ingyenes pörgetést. Éjfélig érvényes, szerintem ezt forgatni sem kell.

Működő cím

Gondok? Mindenkinek működik? Lehet jelezni egy "köszönettel" is.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 23, 2016, 14:12:18
Működő cím

Gondok? Mindenkinek működik? Lehet jelezni egy "köszönettel" is.  :beerchug:

Fut, szalad. Köszönjük :great:

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Ma este indítottam kifizetést, Takarékbankos vagyok. Megjöhet akár holnap a pénz? Kb mennyi idő? Most kértem először kifizetést. Válaszotokat köszönöm!

Hitelesítve van a számlád? Ha nem, akkor előbb ezt kell megtenned, ha igen, akkor elvileg megjöhet 1 nap alatt.

Igen, hitelesítve van. Köszönöm a választ!