bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerintem az Izland-meccs promójuk bőven minuszos volt a Bet365 számára...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 25, 2016, 16:04:03
Szerintem az Izland-meccs promójuk bőven minuszos volt a Bet365 számára...

elég gyanús,azóta nem is akarnak újabbat csinálni,mintha nem férne bele...

Sziasztok! Egy érdekességet szeretnék megosztani: Tegnap este a Horvát - Portugál meccs kezdete elött megfogadtam hogy Portugália kezdi az első félidőt (1.95) . Kezdés elött kb fél perccel már lehetett látni,hogy itt bizony Horvát kezdőrúgás lesz,meglepődöttem láttam hogy még mindig elérhető a cashout funkció. És hát éltem is a lehetőséggel sikeresen. Elaludtak a bukik vagy ez hogy lehetett? :D

Idézetet írta: Zoli777 Dátum június 26, 2016, 09:29:39
Sziasztok! Egy érdekességet szeretnék megosztani: Tegnap este a Horvát - Portugál meccs kezdete elött megfogadtam hogy Portugália kezdi az első félidőt (1.95) . Kezdés elött kb fél perccel már lehetett látni,hogy itt bizony Horvát kezdőrúgás lesz,meglepődöttem láttam hogy még mindig elérhető a cashout funkció. És hát éltem is a lehetőséggel sikeresen. Elaludtak a bukik vagy ez hogy lehetett? :D


Lehet, hogy utólag törölni fogják a fogadásod, akkor meg fel leszel háborodva?

Idézetet írta: Zoli777 Dátum június 26, 2016, 09:29:39
Sziasztok! Egy érdekességet szeretnék megosztani: Tegnap este a Horvát - Portugál meccs kezdete elött megfogadtam hogy Portugália kezdi az első félidőt (1.95) . Kezdés elött kb fél perccel már lehetett látni,hogy itt bizony Horvát kezdőrúgás lesz,meglepődöttem láttam hogy még mindig elérhető a cashout funkció. És hát éltem is a lehetőséggel sikeresen. Elaludtak a bukik vagy ez hogy lehetett? :D
Elaludtak, szerencséd volt. de ilyenekre fogadsz?

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum június 26, 2016, 12:41:30
Elaludtak, szerencséd volt. de ilyenekre fogadsz?

Mások meg női teniszre fogadnak 1,1x-es oddson nagy téttel, na az milyen már?  :D  ;D Ez kb. egy rulett fekete-piros, csak foci köntösben, nincs vele semmi baj.

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 26, 2016, 12:58:56
Mások meg női teniszre fogadnak 1,1x-es oddson nagy téttel, na az milyen már?  :D  ;D Ez kb. egy rulett fekete-piros, csak foci köntösben, nincs vele semmi baj.
Tőlem aztán fej vagy írásozhat is

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 25, 2016, 20:58:03
elég gyanús,azóta nem is akarnak újabbat csinálni,mintha nem férne bele...
Nem is értem/értettem. 3000 forint után 8000 forint, már az gyanús volt, most azóta meg semmi. Ez szerintem gáz. Olyan mintha a bet365 is játszott volna, tolt egy all-int, aztán elbukott...

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 26, 2016, 12:58:56
Mások meg női teniszre fogadnak 1,1x-es oddson nagy téttel, na az milyen már?  :D  ;D Ez kb. egy rulett fekete-piros, csak foci köntösben, nincs vele semmi baj.

De valamelyik nap az élére esett az érme! Akkor mi van? :D

Akkor a bet365 visz minden tétet  ;D

Sziasztok. kaptam egy ilyen mailt valaki találkozott már ilyennel?

Rendszerünk jelezte, hogy Ön nem rég egy Egyesült Államokban regisztrált IP címről próbált hozzáférni bet365 számlájához.

Mivel Egyesült Államokban élő ügyfeleket nem tudunk elfogadni, arra kérnénk, hogy segítsen nekünk azonosítani a számláját a szabályozói feltételeink szerint.
Tartózkodási helyének meghatározásához, kérjük küldje el számunkra egy három hónapnál nem régebbi levél másolatát. Ezen a levélen tisztán látszódnia kell a nevének és a címének. A következőket fogadjuk el:

Közüzemi számla

- Banki kivonat (bankkártya/hitelkártya)

- Council Tax számla (önkormányzati adó)

- Ház- vagy gépjármű biztosítási igazolás

- Mobil- vagy vezetékes telefonszámla

- Lakáshitel bizonylat

- Választói névjegyzék dokumentum

- Szociális lakástámogatási bérlőkártya vagy bérleti szerződés

- Lakásvásárlással vagy telekvásárlással kapcsolatos ügyvédi levél

- Lőfegyver tanusítávny/Puska engedély


Címigazoló dokumentumának másolatát feltöltheti online a weboldalunk Ügyfelek részén. Kérjük, jelentkezzen be, kattintson a Szolgáltatásokra, válassza az Ügyfeleket, majd a Számlám részt, és kattintson az Ügyfélazonosító folyamatra.


Kérjük, vegye figyelembe, hogy a számlájához való hozzáférés korlátozásra kerül 2016/07/14 dátummal, ha számláját nem sikerült azonosítanunk. Ezt követően Ön nem fog tudni befizetni, fogadásokat leadni, vagy a játékainkkal játszani.

Idézetet írta: Alibi Dátum június 27, 2016, 11:51:10
Sziasztok. kaptam egy ilyen mailt valaki találkozott már ilyennel?

Rendszerünk jelezte, hogy Ön nem rég egy Egyesült Államokban regisztrált IP címről próbált hozzáférni bet365 számlájához.

Mivel Egyesült Államokban élő ügyfeleket nem tudunk elfogadni, arra kérnénk, hogy segítsen nekünk azonosítani a számláját a szabályozói feltételeink szerint.
Tartózkodási helyének meghatározásához, kérjük küldje el számunkra egy három hónapnál nem régebbi levél másolatát. Ezen a levélen tisztán látszódnia kell a nevének és a címének. A következőket fogadjuk el:

Közüzemi számla

- Banki kivonat (bankkártya/hitelkártya)

- Council Tax számla (önkormányzati adó)

- Ház- vagy gépjármű biztosítási igazolás

- Mobil- vagy vezetékes telefonszámla

- Lakáshitel bizonylat

- Választói névjegyzék dokumentum

- Szociális lakástámogatási bérlőkártya vagy bérleti szerződés

- Lakásvásárlással vagy telekvásárlással kapcsolatos ügyvédi levél

- Lőfegyver tanusítávny/Puska engedély


Címigazoló dokumentumának másolatát feltöltheti online a weboldalunk Ügyfelek részén. Kérjük, jelentkezzen be, kattintson a Szolgáltatásokra, válassza az Ügyfeleket, majd a Számlám részt, és kattintson az Ügyfélazonosító folyamatra.


Kérjük, vegye figyelembe, hogy a számlájához való hozzáférés korlátozásra kerül 2016/07/14 dátummal, ha számláját nem sikerült azonosítanunk. Ezt követően Ön nem fog tudni befizetni, fogadásokat leadni, vagy a játékainkkal játszani.

Ha proxy-n keresztül használod az oldalt,akkor könnyen lehet,hogy amerikai IP-t dobott a gép.  :D
Ne használj proxy-t, bet365-höz felesleges.

A probléma miatt egyszerűen vedd fel a kapcsolatot velük chat-en,mondd meg,hogy azt se tudod,hol van USA,és fogalmad sincs,miért kapta a rendszerük ezt a jelzést.
Persze ettől még kérhetnek dokumentumot,akkor tölts fel nekik egy lakcímkártyát,meg egy banki levelet,amin látszik a cím.  :ok:

Idézetet írta: Alibi Dátum június 27, 2016, 11:51:10
Sziasztok. kaptam egy ilyen mailt valaki találkozott már ilyennel?

Rendszerünk jelezte, hogy Ön nem rég egy Egyesült Államokban regisztrált IP címről próbált hozzáférni bet365 számlájához.

Mivel ... Ezen a levélen tisztán látszódnia kell a nevének és a címének. A következőket fogadjuk el:

...

- Lőfegyver tanusítávny/Puska engedély

...

Tudom, hogy off, de ezen felröhögtem, annyira amerikai...  ;D

Helló!

Nem tapasztaltatok mostanság olyat, hogy mobil eszközről a bet365-ön nem tudtátok megnyitni a Bankot, Ügyfeleket?

Idézetet írta: riverside Dátum július 07, 2016, 15:38:51
Helló!

Nem tapasztaltatok mostanság olyat, hogy mobil eszközről a bet365-ön nem tudtátok megnyitni a Bankot, Ügyfeleket?

nekem volt ilyen,másik címet használok és így jó