bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy beten meg lehet csinálni, hogy van a számlán 10 ezer forintom,   de 11 a minimum kivétel, hogy rátöltök még 3500at, és akkor kiszedem a 13500at egyben?

Idézetet írta: metk Dátum július 18, 2016, 20:34:04
sziasztok!
azt szeretném kérdezni, hogy beten meg lehet csinálni, hogy van a számlán 10 ezer forintom,   de 11 a minimum kivétel, hogy rátöltök még 3500at, és akkor kiszedem a 13500at egyben?

Igen! :)

Srácok, ne felejtsük el a topik címét (Bet365 Infó), így a továbbiakban a beszélgetés akár folytatódhat itt is:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,6735.0.html

#5613 július 19, 2016, 17:26:08, Rookie27
Idézetet írta: hilles Dátum július 18, 2016, 23:20:04
az igen, gratulálok!  ;D melyik napokon van ezek a tornák és milyen időben? azt hiszem a többiek nevében is mondhatom, hogy szívesen vennénk a tippjeidet akár meccs előtt, akár élőben  :) ;)

Köszönöm, fontolóra veszem a Naplót :)
SPF Admin:
Rendben, off: off -át a pingpáng topicba...

Halihó

Volt mostanában valakinek kifizetése OTP-s számlára?  Pénteken volt pár nagyobb összegű kifizetés kérelmem amit vasárnap el is indítottak,  várható már a mai napon hogy megjön vagy több napot vesz igénybe?  :beerchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum július 25, 2016, 14:04:13
Halihó

Volt mostanában valakinek kifizetése OTP-s számlára?  Pénteken volt pár nagyobb összegű kifizetés kérelmem amit vasárnap el is indítottak,  várható már a mai napon hogy megjön vagy több napot vesz igénybe?  :beerchug:

Én mindig a kérelem utáni második munkanapon este fél 7 körül szoktam megkapni.

Sziasztok! Évek óta játszom a bet365-ön,de történt most egy olyan eset,ami miatt kicsit megrendült a bizalmam...Csütörtökön játszották az Európa Ligában a Genk-Cork City meccset,és a 20.percnél beszálltam az élő fogadásba,a következő tippel:lesz gól 30.00 előtt...29.57-kor meg is rúgta a vezető gólt a belga csapat,de meglepetésemre vesztesre érvénytelenítették a fogadást..Chaten megkérdeztem,miért,azt válaszolták,a 31.percben volt a gól.Mondom,élőben néztem a meccset,ha küldök egy futó órás videót,az érhet valamit? Mondták,küldjek egy screenshotot a gól pillanatáról,ahol világosan látszik,a hálóban van a labda.Megtettem,sőt mellékeltem a meccs összefoglalóját is HD minőségben,futó órával.íme:https://www.youtube.com/watch?v=-WVkgyZf690...Mondták,felülvizsgálják...Nyugodt voltam,hisz vak nem vagyok,láttam az órát...Nemsokára válaszoltak is,de azt mondták helyesen ítélték vesztesnek a fogadást,a gól a 31.percben esett.Kérdeztem,megnézték-e a felvételt,de nem adtak konkrét választ,arra hivatkoztak,hogy ők az UEFA hivatalos oldalát tekintik mérvadónak,és nincs miről vitatkoznom.Szóval egy a tökét vakaró honlapkezelőnek,akinek tökmindegy,hogy 30.-at vagy 31.-et üt be,többet ér a hibája,mint amit a saját szemükkel látnak.Azt mondták hosszas vita után,hogy ne raboljam az idejüket,miközben az igazam kerestem...Járt már így valaki?Mit tudnék még tenni,hisz nyertem?És közben meg mégsem...Még megkérdeztem,hogy mi lenne akkor ha egy Barca-Real meccset x-re vennék,ezt nézi kb.4 milliárd ember,száz kamerával a helyszínen,és az UEFA honlapjára véletlen 1-0 kerül.Vesztes lesz a fogadásom,4 milliárd szemtanúval?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum július 31, 2016, 21:46:36
Sziasztok! Évek óta játszom a bet365-ön,de történt most egy olyan eset,ami miatt kicsit megrendült a bizalmam...Csütörtökön játszották az Európa Ligában a Genk-Cork City meccset,és a 20.percnél beszálltam az élő fogadásba,a következő tippel:lesz gól 30.00 előtt...29.57-kor meg is rúgta a vezető gólt a belga csapat,de meglepetésemre vesztesre érvénytelenítették a fogadást..Chaten megkérdeztem,miért,azt válaszolták,a 31.percben volt a gól.Mondom,élőben néztem a meccset,ha küldök egy futó órás videót,az érhet valamit? Mondták,küldjek egy screenshotot a gól pillanatáról,ahol világosan látszik,a hálóban van a labda.Megtettem,sőt mellékeltem a meccs összefoglalóját is HD minőségben,futó órával.íme:https://www.youtube.com/watch?v=-WVkgyZf690...Mondták,felülvizsgálják...Nyugodt voltam,hisz vak nem vagyok,láttam az órát...Nemsokára válaszoltak is,de azt mondták helyesen ítélték vesztesnek a fogadást,a gól a 31.percben esett.Kérdeztem,megnézték-e a felvételt,de nem adtak konkrét választ,arra hivatkoztak,hogy ők az UEFA hivatalos oldalát tekintik mérvadónak,és nincs miről vitatkoznom.Szóval egy a tökét vakaró honlapkezelőnek,akinek tökmindegy,hogy 30.-at vagy 31.-et üt be,többet ér a hibája,mint amit a saját szemükkel látnak.Azt mondták hosszas vita után,hogy ne raboljam az idejüket,miközben az igazam kerestem...Járt már így valaki?Mit tudnék még tenni,hisz nyertem?És közben meg mégsem...Még megkérdeztem,hogy mi lenne akkor ha egy Barca-Real meccset x-re vennék,ezt nézi kb.4 milliárd ember,száz kamerával a helyszínen,és az UEFA honlapjára véletlen 1-0 kerül.Vesztes lesz a fogadásom,4 milliárd szemtanúval?

szia
az irodák mindig a hivatalos uefa jegyzőkönyv alapján értékelik ki az eredményket
a videón 29,57 -kor esett a gól, de a video sajnos nem biztos hogy pontos, a bíró órája számít, a tv-n csak tájékoztató az időmérő
ez elég pech

de azért el tudom képzelni a gólörömödet, amikor  gól lett, utána később meg jött a hidegzuhany..
na ezért megkopasztjuk a bet356-ot, megnézhetik majd magukat, hogy  igy vacakoltak és keresztbe tettek neked!
melletted vagyunk, a bet356-nak annyi, ezt nem hagyjuk!
nemsokára előrenyomulok emelt tétekkel

Az ilyen típusú fogadásoknál figyelembe kell venni azt a plusz kockázatot is, hogy esetleg az Uefa hibásan adja meg a gól időpontját vagy jól adja meg, de a tv-s óra van elcsúszva. Ezzel kalkulálni kell, ez van, nem tudsz mit tenni. Ugye elvileg az is előfordulhat ugyanígy, hogy a javunkra tévednek, mondjuk már a 31. percben van a gól, de az Uefa beírja 30.-ra.

ha skrillre akarok kifizettetni akkor arra az e-mailre küldik amire regisztrálva van a betes számla,vagy meg lehet adni akármilyen e-mail címet,mint befizetésnél?
csak mert kifizetésnél annyi van,hogy összeg meg jelszó

Arra a skrilles email címre fizetnek ki, ahonnan befizettél.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 01, 2016, 11:47:09
Arra a skrilles email címre fizetnek ki, ahonnan befizettél.

köszönöm

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum július 31, 2016, 21:46:36
Sziasztok! Évek óta játszom a bet365-ön,de történt most egy olyan eset,ami miatt kicsit megrendült a bizalmam...Csütörtökön játszották az Európa Ligában a Genk-Cork City meccset,és a 20.percnél beszálltam az élő fogadásba,a következő tippel:lesz gól 30.00 előtt...29.57-kor meg is rúgta a vezető gólt a belga csapat,de meglepetésemre vesztesre érvénytelenítették a fogadást..Chaten megkérdeztem,miért,azt válaszolták,a 31.percben volt a gól.Mondom,élőben néztem a meccset,ha küldök egy futó órás videót,az érhet valamit? Mondták,küldjek egy screenshotot a gól pillanatáról,ahol világosan látszik,a hálóban van a labda.Megtettem,sőt mellékeltem a meccs összefoglalóját is HD minőségben,futó órával.íme:https://www.youtube.com/watch?v=-WVkgyZf690...Mondták,felülvizsgálják...Nyugodt voltam,hisz vak nem vagyok,láttam az órát...Nemsokára válaszoltak is,de azt mondták helyesen ítélték vesztesnek a fogadást,a gól a 31.percben esett.Kérdeztem,megnézték-e a felvételt,de nem adtak konkrét választ,arra hivatkoztak,hogy ők az UEFA hivatalos oldalát tekintik mérvadónak,és nincs miről vitatkoznom.Szóval egy a tökét vakaró honlapkezelőnek,akinek tökmindegy,hogy 30.-at vagy 31.-et üt be,többet ér a hibája,mint amit a saját szemükkel látnak.Azt mondták hosszas vita után,hogy ne raboljam az idejüket,miközben az igazam kerestem...Járt már így valaki?Mit tudnék még tenni,hisz nyertem?És közben meg mégsem...Még megkérdeztem,hogy mi lenne akkor ha egy Barca-Real meccset x-re vennék,ezt nézi kb.4 milliárd ember,száz kamerával a helyszínen,és az UEFA honlapjára véletlen 1-0 kerül.Vesztes lesz a fogadásom,4 milliárd szemtanúval?

A hivatalos forrást veszik alapul, ezek szerint meg 31. perc volt az:

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2017/matches/round=2000790/match=2020388/index.html

Régebben én is fogadtam 30 perces gólokra, aztán megesett, hogy egyértelműen a 30. perc után esett a gól 8-10 másodperccel, mégis behúzták nyertes fogadásnak.