bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 17, 2016, 19:15:30
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kaptam 25%os feltöltési bónuszt mivel megkezdődött a Premier League (gondolom mindenki kapott :D ).
Az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet-e tenni, hogy feltöltök 20ezer Ft-ot, igényelem a bónuszt, az eredeti 20ezer Ftot megteszem vmire pl. 2-es szorzón egy meccsre. És HA bejön akkor kiutalhatom a 40 ezret? A bónusz 5ezerrel pedig "próbálkoznék" teljesíteni a forgatási követelményeket, stb...

Nem olvastam el a feltételeket de szerintem nem mert általában az ilyen bónuszoknál az egyik feltétel az, hogy a teljesítésig nem indíthatsz kifizetést különben elveszik a bónusz egyenleg. De olvasd el és kiderül  ;)

Idézetet írta: Szurki Dátum augusztus 17, 2016, 19:15:30
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Kaptam 25%os feltöltési bónuszt mivel megkezdődött a Premier League (gondolom mindenki kapott :D ).
Az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet-e tenni, hogy feltöltök 20ezer Ft-ot, igényelem a bónuszt, az eredeti 20ezer Ftot megteszem vmire pl. 2-es szorzón egy meccsre. És HA bejön akkor kiutalhatom a 40 ezret? A bónusz 5ezerrel pedig "próbálkoznék" teljesíteni a forgatási követelményeket, stb...

nem hát, próbáld ki, egyenlegnél ott van h "bónusz egyenleg" meg h "kivehető" meg "összes"

Csak hogy világos legyen: kaptam én is ilyen bónuszt max.15000 forintig,ami 60 ezres befizetéssel jár.Augusztus 11-től érvényes befizetéseket vesznek alapul,de én pont pár nappal előtte 8.-án töltöttem fel 25 ezer ft-ot.Azóta ezt megdupláztam,a kérdésem az,ha most átutalnám a kártyámra az 50 ezret,holnap mondjuk meg vissza,akkor megkapom a 12500 ft bónuszomat,vagy ez így nem ér.... :D


Csak hogy világos legyen: kaptam én is ilyen bónuszt max.15000 forintig,ami 60 ezres befizetéssel jár.Augusztus 11-től érvényes befizetéseket vesznek alapul,de én pont pár nappal előtte 8.-án töltöttem fel 25 ezer ft-ot.Azóta ezt megdupláztam,a kérdésem az,ha most átutalnám a kártyámra az 50 ezret,holnap mondjuk meg vissza,akkor megkapom a 12500 ft bónuszomat,vagy ez így nem ér.... :D

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum augusztus 19, 2016, 08:52:31
Csak hogy világos legyen: kaptam én is ilyen bónuszt max.15000 forintig,ami 60 ezres befizetéssel jár.Augusztus 11-től érvényes befizetéseket vesznek alapul,de én pont pár nappal előtte 8.-án töltöttem fel 25 ezer ft-ot.Azóta ezt megdupláztam,a kérdésem az,ha most átutalnám a kártyámra az 50 ezret,holnap mondjuk meg vissza,akkor megkapom a 12500 ft bónuszomat,vagy ez így nem ér.... :D
Szerintem simán mehet ez.
Kifizetés és ha megérkezett, megint csak befizetés, de akkor már felhasználod a befizetési bónuszt is. Ez teljesen szabályos.

Mobilról (böngészőből)  napok óta nem érthetők el a "számlám" alatti menüpontok. Más is tapasztal ilyet?

Oh, én már hónapok óta nem tudom elérni ezeket az appról...  :P

m.28-365365.com oldalról jo lesz a számla menüpont is

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 19, 2016, 14:29:46
m.28-365365.com oldalról jo lesz a számla menüpont is
Köszönöm :)

üdv! A Garcia-Begu meccsen azt a fogadást tettem, hogy a 4. játékban az 5. pontot Begu szerzi. Amikor telefonon követtem a meccset (nem videóval) akkor úgy volt, hogy ő szerezte. Megnéztem eredmenyek.comon ott is ugy írja, azonban most nézve azt írja a bet h 15-re nyerte Garcia és 15-40-nél Ő szerezte. Eredmenyek szerint 30-ra nyerte utána. A Bet vesztesnek írta be így, van esetleg valami hivatalosabb oldal ahol megtudom nézni, hogy msot akkor mi az igazság és érveljek a betnek? ha valaki tudna segíteni megköszönném

#5680 augusztus 22, 2016, 10:36:15, lulu65bj
Hali! Az eredmenyek pont com szerint Begu szerezte. De sajnos nem tudom, hogy lenne valami hivatalosabb oldal. Szerintem kérdezz rá a chat-en.

Garcia C.       Begu I.
Pontról pontra - 1. játszma
   

   1 - 0      
15:0, 30:0, 40:0
      2 - 0   

   ELVESZTETT ADOGATÁS
0:15, 15:15, 30:15, 30:30, 40:30BP, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, 40:A, 40:40, A:40BP
   

   3 - 0      
15:0, 30:0, 30:15, 40:15, 40:30, 40:40, A:40
      4 - 0   

   ELVESZTETT ADOGATÁS
0:15, 15:15, 30:15, 40:15BP, 40:30BP

itt is úgy írják : http://www.livescore.in/match/hWf92FKO/#point-by-point;1
http://www.tennisexplorer.com
http://www.sofascore.com/hu/garcia-begu/NqosOWq

 Chaten belinkeltem az oldalakat nekik, azt mondták ellenőrzik, visszanézik mert itt valóban mást ír mint amit ők tudnak és majd keresni fognak. Az viszont jó kérdés, hogy mikor fognak keresni... Köszönöm a segítséget!

Szívesen.

Ha gondolod, ismét chat és megkérdezed, hogy sikerült-e már megnézni a kérésedet. De lehet nem is válaszolnak, hanem jóváírják a nyereményed.

Külföldön dolgozóként, albérletben élek,igy nem az én nevemre jönnek a közüzemi számlák.Szeretnék számlát nyitni.Hogyan tudom igazolni a bet365-nek, hogy külföldön élek?

Idézetet írta: kkkkkk Dátum augusztus 31, 2016, 14:47:52
Külföldön dolgozóként, albérletben élek,igy nem az én nevemre jönnek a közüzemi számlák.Szeretnék számlát nyitni.Hogyan tudom igazolni a bet365-nek, hogy külföldön élek?
Legegyszerűbb, megkérdezed a chaten, lehet elég lesz a személyi igazolvány is.