bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tehát az egész világon nincs olyan, hogy 1 háztartásból többen is játszanak? Nem hinném...


És ez évek át nem jelentett problémát?! Különben is, milyen hülye szabály ez? Ennyi erővel a különböző mobilokról is csak egy ember játszhatna, minden korosztályból egy stb. Ilyen hülyeségeket bárki ki tud találni...

Mi köze ennek a háztartáshoz? Két külön emberről van szó... Vagy adjanak mindenkinek vagy senkinek? Nem trükközök a számlákkal, csak több személy is játszik. Mi baj ezzel? Tudom, hogy ez a szabály, de ez egy hülyeség. Ha pedig 5 év után meghozták a döntést, akkor mi alapján tiltották ki az embert az azonos háztartásból?Pénzfeldobással? Miért nem lehet ezt elárulni?

#5746 szeptember 22, 2016, 16:55:01, hilles
Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 21, 2016, 22:53:20
Én együtt élek anyámmal, régebben tesómmal is. Szerinted meddig tartana anyám személyijét elkérni és bescannelni egy számlát? Max 5perc. 1bónusz/háztartás-IP. Nyilván azért 5 év után kaptak el mert most vizsgálták a szálmáitokat még alaposabban. Nyilván nincs kapacitásuk milliónyi ügyfelet ellenőrizni hetente.

A számlád így fog maradni. Szerintem még soha senkinek a korlátozását nem vonták vissza.

2 dolgot tehetsz.

-Beletörődsz és nem pazarlod az időd az okok keresésevel
-Regelsz egy új számlát vkinek a nevére akit ismersz (nem javaslom)


Jàtsz máshol.


Abban is van logika, hogy ha egyszer nem voltál jogosult, de már máshol laksz és MINDEN FELTÉTELNEK MEGFELELSZ, akkor se leszel jogosult. No comment...
Mutass egy olyan irodát, ahol van ehhez hasonló ajánlat!

#5747 szeptember 22, 2016, 17:01:34, hilles

Google -> "bet365 alternatív link" :)


Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 22, 2016, 16:41:21
Tehát az egész világon nincs olyan, hogy 1 háztartásból többen is játszanak? Nem hinném...



De van ilyen, és az mennyivel jobb neked? Most beleestél ebbe, el kell engedni, nem a lábadat vágták le. Nulla probléma, és már a 25. hozzászólást generálja ez a semmi.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum szeptember 22, 2016, 18:07:21
De van ilyen, és az mennyivel jobb neked? Most beleestél ebbe, el kell engedni, nem a lábadat vágták le. Nulla probléma, és már a 25. hozzászólást generálja ez a semmi.

Szerencsére vannak olyanok, akik válaszolnak.

A téma ki lett vesézve. Elmondtad a véleményed, s ugyanezt tettük mi is.  ;)

szerintem vegyél egy táblagépet és valamelyik csalitaggal regelj be az irodához és jöhet egy új bónusz
ha veszitesz van nem jön be esetleg, akkor is van egy táblagéped :)

amúgy meg ezen ne erölködj tovább sztem sem, mert ez már akkor is igy marad, ha egy évig irogatunk róla
valahogy tudomásul kell venni, még ha nem tetszik is, vagy nem értesz vele egyet

Idézetet írta: hilles Dátum szeptember 22, 2016, 18:11:19
Szerencsére vannak olyanok, akik válaszolnak.

Amikor szeptember 1-én ugyanezt, ugyanitt felhoztad, már kaptál válaszokat.
Mi változott azóta? (Azon kívül persze, hogy eleinte tagadtad a több számlát, aztán bevallottad, hogy valójában a testvéred számlája miatt reklamálsz...)

Tudtok valami infót,mit is akar a kormány?Jól értem,mivel nem tudnak mit kezdeni a fogadóoldalakkal a blokkolásokkal,a bankokat akarják megnyerni,hogy ne fogadjanak a fogadóirodáktól nyereményösszeget?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum szeptember 29, 2016, 23:31:10
Tudtok valami infót,mit is akar a kormány?Jól értem,mivel nem tudnak mit kezdeni a fogadóoldalakkal a blokkolásokkal,a bankokat akarják megnyerni,hogy ne fogadjanak a fogadóirodáktól nyereményösszeget?

Pont fordítva,
Azt nem szeretnék, hogy befizess az irodába.
A hazautalásokat szeretik, még dicsekedtek is nem rég, mennyi eurót utalnak haza a magyarok... :D

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum szeptember 29, 2016, 23:31:10
Tudtok valami infót,mit is akar a kormány?Jól értem,mivel nem tudnak mit kezdeni a fogadóoldalakkal a blokkolásokkal,a bankokat akarják megnyerni,hogy ne fogadjanak a fogadóirodáktól nyereményösszeget?

A kormány azt akarja, hogy csak ōk éljenek jól.
Egyébként meg nyugi.

#5758 október 04, 2016, 21:51:22, Csenii
Sziasztok! Azt olvastam hogy már a 3 negyedévtől beakarják ezt vezetni, mármint hogy blokkolják a ki- meg befizetéseket. Már abban vagyunk, nem? Mármint a harmadik negyedben. Hamarosan szülünk :D A neteller ebben az esetben szerintetek megoldás lehet, vagy abba is beletudnak avatkozni? Ki lehet ezt a korlátozást kerülni vhogy? Bacca meg azért faca hogy még az ember számlájába is belemásznak. Ebben az esetben a titoktartási kötelezettség nem játszik a bankoknál, kiadhatják nyugodtan az adatainkat ha azt kéri a nav? Vagy bármelyik állami szerv?

#5759 október 04, 2016, 22:23:22, Knapp
Idézetet írta: Csenii Dátum október 04, 2016, 21:36:26
Sziasztok! Azt olvastam hogy már a 3 negyedévtől beakarják ezt vezetni, mármint hogy blokkolják a ki- meg befizetéseket. Már abban vagyunk, nem? Mármint a harmadik negyedben. Hamarosan szülünk :D A neteller ebben az esetben szerintetek megoldás lehet, vagy abba is beletudnak avatkozni? Ki lehet ezt a korlátozást kerülni vhogy? Bacca meg azért faca hogy még az ember számlájába is belemásznak. Ebben az esetben a titoktartási kötelezettség nem játszik a bankoknál, kiadhatják nyugodtan az adatainkat ha azt kéri a nav? Vagy bármelyik állami szerv?

Megnyugodhatsz, eltelt a 3. negyedév, már a negyedikben vagyunk.   ;)
A kifizetések blokkolásáról hol olvastál?

Ha a NAV konkrét megkereséssel fordul a bankhoz, akkor meg fogja kapni a kért adatokat. (van nyomozati jogkörük is, de akár egy "sima" végrehajtáshoz is kérheti az adatokat)
Abban csak reménykedhetünk, hogy automatikusan nem lesz adatszolgáltatás.

"Ezt a szabályozást is ki lehet persze játszani, hiszen számos olyan anonimitást biztosító átutalási forma létezik, amely képes kikerülni az új regula jelentette nehézségeket. Adja magát például a PayPal online fizetési megoldás – erre a parlamenti vitában a javaslat tárgyalásakor az ellenzék is felhívta a figyelmet. Ám mint Tállai András nemzetgazdasági államtitkár, NAV-vezető válaszából kiderült, ,,a játékosok 99 százaléka nem ilyen számlán játszik, mert semmi nem ösztönzi őket erre".

Ezt mondta lapunknak egyik neve mellőzését kérő, meghatározó nemzetközi oldal képviselője is. Szerinte a PayPalhoz hasonló megoldásokat valóban kevesen használják. Úgy véli, ha az új rendelkezés hatályba lép, akkor sem feltétlenül ehhez az eszközhöz fordulnak a játékosok. A többség a Magyarországon legális oldalakat használja majd inkább. Forrásunk szerint a magyar kormány idővel az olyan rendszereket is ,,behódoltatja", mint a PayPal. Azt, hogy milyen módon, egyelőre elképzelni sem tudja. Mindenesetre, ha ez mégsem történik meg, ők valószínűleg a mostani módosítás miatt akkor is elveszítik a magyar játékosok jelentős részét: azokat, akik eddig tudtak játszani egy egyszerű magyar folyószámla segítségével is. Egyszerűen azért, mert számukra túl sok veszéllyel járna a magyar törvények szerint illegális játék. Alighanem megmarad azonban egy ,,profi kör": számukra eddig és ezután sem okoz majd gondot a játék."


http://hvg.hu/gazdasag/20160928_andy_vajna_kaszinobiznisze_miatt_lehetett_surgos_a_keddi_torvenymodositas?ver=2&utm_expid=1324304-9.JvgK46VJQ96PBmQcdWWPlQ.1&utm_referrer=http%3A%2F%2Fhvg.hu%2Fcimke%2Fonline_szerencsej%25C3%25A1t%25C3%25A9k


Amíg az az általános vélekedés, hogy a játékosok 99%-a nem használ netes pénztárcákat (vajon honnan az adat?!), addig talán nem is éri meg ennek blokkolásával foglalkozni.