bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


valamit elnézel akkor sztem,mert visszaadni akkor szokta ha pl fogadsz a 8. pontra de a 7. ponttal már vége a game-nek
egy képet berakhatsz a fogadásról azért

Pontosabban érvénytelenített lesz a fogadás. Mondjuk a lényegen nem változtat, de azért érdekes, hogy eddig csak nyertes fogadásomat érvénytelenítette.

#5807 október 14, 2016, 19:27:05, Alk
Szerintem az eddigi chates tapasztalataim legjobbjat most szereztem: Mobil bonusz, kezdett tul sok penz lenni beten, de a nagyobb gond ott kezdodott, hogy en nagyban nyomtam PC-rol. ;D Megkerdeztem az (angol) chatest, hogy ha kifizetest kerek, mi maradna/veszne el stb. Nehany perc varakozas utan kozolte, hogy kifizetheto az osszeg! Volt olyan nagylelku es segitokesz, hogy beleszamolta a rolloverbe a PC-s tippjeimet, igy letudva azt. Azt mar nem is mondom, hogy volt kozte AH is. Hiaba, figyelni kell. Mindenesetre ezuton is koszonet Williamnek! :beerchug:

Sziasztok,

Ha abaqoos-sal fizettem be az irodához, hogyan tudom kikérni a teljes egyenleget Skrill/Netellerre?
Olvastam fórumon, hogy létezik valami trükk, aki tudja pls küldje el akár privátban, nagyon megköszönném.

a bet65 milyen rendszer alapján ad kockázatmentes élőfogadási ajánlatot? régebbről az rémlik, mintha variáltak volna és valamilyen elv alapján felosztották a felhasználókat ( UK és a többiek? nem tudom csak kérdezem) és egyik nap ez a csoport kap, a másik nap meg a másik. Például a BL-nél volt ilyen, kedden az egyik, szerdán a másik. de mindig együtt volt a 2 lehetőség.

ezt most azért kérdezem, mert volt ajánlat a "másik" csoportnak a BL-ben ( Barca-City), de én nem hallottam hírét, hogy innen bárki is kapott volna. akkor most PL rangadóra tartalékolnak vagy csak szimplán felborult az eddig jól bevált szisztéma?

Idézetet írta: hilles Dátum október 22, 2016, 07:48:09
a bet65 milyen rendszer alapján ad kockázatmentes élőfogadási ajánlatot? régebbről az rémlik, mintha variáltak volna és valamilyen elv alapján felosztották a felhasználókat ( UK és a többiek? nem tudom csak kérdezem) és egyik nap ez a csoport kap, a másik nap meg a másik. Például a BL-nél volt ilyen, kedden az egyik, szerdán a másik. de mindig együtt volt a 2 lehetőség.

ezt most azért kérdezem, mert volt ajánlat a "másik" csoportnak a BL-ben ( Barca-City), de én nem hallottam hírét, hogy innen bárki is kapott volna. akkor most PL rangadóra tartalékolnak vagy csak szimplán felborult az eddig jól bevált szisztéma?

A Barca - City ajánlat tudtunk szerint a magyar játékosoknak is szólt. Ha véletlenül a "másik" csoportba a magyarok is benne vannak, akkor bocs.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 22, 2016, 11:05:37
A Barca - City ajánlat tudtunk szerint a magyar játékosoknak is szólt. Ha véletlenül a "másik" csoportba a magyarok is benne vannak, akkor bocs.


ezt más is meg tudja erősíteni?  ;D itt sem esett szó erről, pedig be szokták másolni az üzenetet vagy csak értesítik egymást a felhasználók. én csak külföldieket láttam ennek örülni.

de a lényeg, hogy én nem kaptam értesítést és nem is volt ilyen ajánlat elérhető a számomra, pedig tőlem nem vették el bónuszok lehetőségét.

Idézetet írta: hilles Dátum október 22, 2016, 14:13:14
ezt más is meg tudja erősíteni?  ;D itt sem esett szó erről, pedig be szokták másolni az üzenetet vagy csak értesítik egymást a felhasználók. én csak külföldieket láttam ennek örülni.

de a lényeg, hogy én nem kaptam értesítést és nem is volt ilyen ajánlat elérhető a számomra, pedig tőlem nem vették el bónuszok lehetőségét.

Én se kaptam rá ajánlatot.

Idézetet írta: hilles Dátum október 22, 2016, 14:13:14
ezt más is meg tudja erősíteni?  ;D itt sem esett szó erről, pedig be szokták másolni az üzenetet vagy csak értesítik egymást a felhasználók. én csak külföldieket láttam ennek örülni.

de a lényeg, hogy én nem kaptam értesítést és nem is volt ilyen ajánlat elérhető a számomra, pedig tőlem nem vették el bónuszok lehetőségét.

Meg tudjuk mi erősíteni, mivel az iroda küldte nekünk az ajánlatot, csak sajnos már túl későn szóltak, így nem volt lehetőségünk közölni veletek.

Lehet eljött az a korszak hogy ezt se kapja már mindenki csak aki rendszeresen tölt fel pénzt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 22, 2016, 21:47:35
Meg tudjuk mi erősíteni, mivel az iroda küldte nekünk az ajánlatot, csak sajnos már túl későn szóltak, így nem volt lehetőségünk közölni veletek.

Én kérek elnézést. Újra ránéztem az illető ajánlatra, s ez majdhogynem kiszúrta a szemem:
"This offer is exclusively available to customers from UK and Ireland."

Idézetet írta: sleve Dátum október 22, 2016, 19:56:42
Én se kaptam rá ajánlatot.

köszi a választ, akkor nem csak én maradtam ki. én azt hittem, hogy a mai rangadóra adnak majd nekünk...  >:(

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 23, 2016, 10:54:20
Én kérek elnézést. Újra ránéztem az illető ajánlatra, s ez majdhogynem kiszúrta a szemem:
"This offer is exclusively available to customers from UK and Ireland."

az előző üzenetet amúgy se nagyon értettem, mert hogy neked/nektek mit küldenek az nem feltétlen perdöntő, mert attól még masnak is küldhetnek, őst szoktak is. még emailt is küldenek


de köszi a választ, akkor beigazolódott amit sejtettem, a felosztásokról ( és ezek szerint UK és rest a felosztás). amivel nincs is baj, mert eddig is így volt, de ami újdonság, hogy most az ajánlat másik része az európaiaknak lemaradt. pl BL esetében egyik kedden, másik szerdán kapta az ajánlatot stb. most abban bíztam, hogy az nem lehet hogy mi nem kapunk ezért nekünk majd a PL rangadóra küldik, hátha azt mi kevésbé ismerjük mint az angolok vagy nem tudom


Idézetet írta: hilles Dátum október 23, 2016, 14:22:10

az előző üzenetet amúgy se nagyon értettem, mert hogy neked/nektek mit küldenek az nem feltétlen perdöntő, mert attól még masnak is küldhetnek, őst szoktak is. még emailt is küldenek

Mivel együttműködünk velük, így külön szokták nekünk azt jelezni ha van valamilyen ajánlat. Most is megtörtént, csak nem értem, hogy miért, ha csak exkluzív UK-ra, meg Írországra volt kidobva.

Az nagyon jó dolog, ha ezen kívül a játékosokat is külön-külön értesítik.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 23, 2016, 21:07:03
Mivel együttműködünk velük, így külön szokták nekünk azt jelezni ha van valamilyen ajánlat. Most is megtörtént, csak nem értem, hogy miért, ha csak exkluzív UK-ra, meg Írországra volt kidobva.

Az nagyon jó dolog, ha ezen kívül a játékosokat is külön-külön értesítik.

ja értem. akkor viszont szólhatnál pár szót az érdekünkben, hogy az európai ügyfelek elégedetlenek és lázonganak a negatív diszkrimináció miatt  ;D

de komolyra fordítva a szót meg lehetne kérdezni hogy a szigetországiaknak miért jár ennyivel több ajánlat, vagy milyen logika alapján küldik ezeket ide és oda? mikor számíthatunk mi a következőre?

Idézetet írta: hilles Dátum október 24, 2016, 00:01:51
ja értem. akkor viszont szólhatnál pár szót az érdekünkben, hogy az európai ügyfelek elégedetlenek és lázonganak a negatív diszkrimináció miatt  ;D

de komolyra fordítva a szót meg lehetne kérdezni hogy a szigetországiaknak miért jár ennyivel több ajánlat, vagy milyen logika alapján küldik ezeket ide és oda? mikor számíthatunk mi a következőre?

Mert a bet365-öt Stroke-on-Trentben alapították, szerintem ezért.