bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Semmi extra.
Az oldal alternatív címével volt a probléma.
Egy ideje nem frissítettem. Most viszont rendben van.

Idézetet írta: pataki Dátum december 07, 2016, 14:18:51
Megköszönöm, ha megosztod az információt velünk.

nem tudom nálatok mi van, de nekem a live stream sokszor össze vissza van.

pl 83. percet irt, amikor mondjuk 61. perc volt, illetve 2 - 0 volt már az eredmény és még engedte felvenni cash outba az 1,5 undert /holott a tét már vesztes volt/

na meg tegnap vagy tegnap előtt az összes élő fogadás nem volt elérhető egy ideig, a csetes mondta, hogy elnézést...stb.
azért kérdeztem rá, mert benyomtam valami vackot és azt hittem korlátoztam magam valamiben, de mégsem

na szóval ilyen kalandjaim voltak, vannak. másoknak esetleg valami hasonló az új felület óta?

Tegnap reggel folyamatosan nem engedett be, de délben már jó volt.

Idézetet írta: Arzeen Dátum december 08, 2016, 10:52:02
nem tudom nálatok mi van, de nekem a live stream sokszor össze vissza van.

pl 83. percet irt, amikor mondjuk 61. perc volt, illetve 2 - 0 volt már az eredmény és még engedte felvenni cash outba az 1,5 undert /holott a tét már vesztes volt/

na meg tegnap vagy tegnap előtt az összes élő fogadás nem volt elérhető egy ideig, a csetes mondta, hogy elnézést...stb.
azért kérdeztem rá, mert benyomtam valami vackot és azt hittem korlátoztam magam valamiben, de mégsem

na szóval ilyen kalandjaim voltak, vannak. másoknak esetleg valami hasonló az új felület óta?

Idézetet írta: alteregg Dátum december 08, 2016, 10:09:28
Semmi extra.
Az oldal alternatív címével volt a probléma.
Egy ideje nem frissítettem. Most viszont rendben van.

Kösz, ezzel sokat segítettél, mert én is kerestem egy új linket, és ezzel már rendesen működik minden... :)

De, hogy ezt miért nem tudták megírni a chat-en, minek ez a fölösleges "konspiráció", hát azt nem értem... >:(

Idézetet írta: alteregg Dátum december 08, 2016, 10:09:28
Semmi extra.
Az oldal alternatív címével volt a probléma.
Egy ideje nem frissítettem. Most viszont rendben van.

Elkiabáltam. Ma délelőtt valóban rendesen működött - láttam a fogadásaimat, tudtam élőben fogadni - a betmagyar.com alternatív linkjével belépve, de most már azzal sem működik. A történetben ott a fogadásom, de sehol máshol nem látszik, és így természetesen élőben ki sem tudom venni...

Megüt a guta, létezik, hogy én szívok ezzel egyedül az országban?  >:(

Idézetet írta: Irtis Dátum december 06, 2016, 11:30:40
Az irodának elvileg minden fogadádáson van kb. 8% haszna, ezért ebből kiindulva az lenne az érdeke, hogy minél nagyobb kínálatot adjon, mert az növeli a forgalmát, és így a profitját. A standardtől eltérő határokon is ugyanúgy 8% a haszna. Szóval nem értem, hogy miért nem fejlődött semmit ebben a Bet365. Már olyan kis irodáknál, mint a Voxbet (Yogano) sokkal több határ van élőben.

Szerintem meg minél kisebb egy piac, annál rosszabb szorzókat ad rá a bet365, mivel azokon nagyobb a kockázata.

A legnépszerűbb események legnépszerűbb határain messze nem kell nekik 8%-os rés a haszonhoz, pl. a foci 1X2 piacon azt csinálják, hogy a meccs előtt egy héttel még 93% körüli payouttal számolják a szorzókat, a meccs előtt közvetlenül - amikor a legnagyobb a forgalom - már 98% közelében vannak.
Ott már nem kell attól tartani, hogy egy-egy rossz szorzóval nagyot buknak, mert kb. arányosan érkeznek a tétek minden kimenetelre a piac által addigra jól belőtt szorzókra. Na meg ugye beszedtek már egy csomó pénzt alacsony szorzókon...

Ez a kevésbé népszerű eseményeken/piacokon nem lesz meg sosem, ezért ha adnak is szorzót, az mindig gyenge lesz és hosszú távon nem érdemes tippmix szintű szorzókkal foglalkozni.

Ennyit ér a magyar ID és ennyit a UK .

A huge offer on Manchester United vs Tottenham Hotspur in the Premier League this weekend for all bet365 customers. They are offering a £50 risk free in play bet for both new and existing customers!

Egy angol sportfogadó oldalon vettem észre.

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 10, 2016, 16:01:45
Ennyit ér a magyar ID és ennyit a UK .

A huge offer on Manchester United vs Tottenham Hotspur in the Premier League this weekend for all bet365 customers. They are offering a £50 risk free in play bet for both new and existing customers!

Egy angol sportfogadó oldalon vettem észre.
Ezt lehetett tudni eddig is, angoloknak a kezdő bónusz is 200 font.

Igen tudom,  de mi még ajánlatot sem kaptunk. HU=O

Idézetet írta: euro1000 Dátum december 10, 2016, 16:21:10
Igen tudom,  de mi még ajánlatot sem kaptunk. HU=O

Elgondolkodtál azon, hogy vajon ez miért is van így?

Másoknak sem akar betölteni az oldal így vasárnap reggel, vagy csak nálam van valami gebasz?

Idézetet írta: robmiller Dátum december 11, 2016, 07:41:52
Másoknak sem akar betölteni az oldal így vasárnap reggel, vagy csak nálam van valami gebasz?

Nekem tegnap rosszalkodott, be betöltött, de hiányosan, és volt hogy fogadni sem tudtam. :( Most rendben van.

Idézetet írta: riverside Dátum december 11, 2016, 08:13:09
Nekem tegnap rosszalkodott, be betöltött, de hiányosan, és volt hogy fogadni sem tudtam. :( Most rendben van.

Köszi, időközben itt is összekapta magát!  :beerchug:

#6058 december 11, 2016, 14:44:57, hilles
sziasztok!

ajánlat összeg különbség ide vagy oda az ajánlat ránk is vonatkozik? ti kaptatok emailt? én tegnap láttam az oldalon először, ma pedig először nem írta a főoldalon ( azt hittem, hogy akkor csak véletlenül tették ki és valójában az UK-nak szól és ezt javították) de belépés után pedig kiírta megint. az érdekesség, hogy az oldalon belül sem jött üzenet és emailt se küldtek. többieknek tapasztalat? előre is köszi

Idézetet írta: hilles Dátum december 11, 2016, 13:59:14
sziasztok!

ajánlat összeg különbség ide vagy oda az ajánlat ránk is vonatkozik? ti kaptatok emailt? én tegnap láttam az oldalon először, ma pedig először nem írta a főoldalon ( azt hittem, hogy akkor csak véletlenül tették ki és valójában az UK-nak szól és ezt javították) de belépés után pedig kiírta megint. az érdekesség, hogy az oldalon belül sem jött üzenet és emailt se küldtek. többieknek tapasztalat? előre is köszi
Egyértelmű, hogy ez nekünk most nem szól. De általánosságban, akkor érvényes egy ajánlat nekünk is, ha jön róla belső üzenet, vagy email.