bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


eredmények.com, bármelyik eseményre rámész, az oddszoknál a "bet365"-re kattintva mindig az aktuálisan működő oldalra irányít.

#6166 január 18, 2017, 13:33:25, SPF Admin
Idézetet írta: LosGabos Dátum január 17, 2017, 22:23:27
eredmények.com, bármelyik eseményre rámész, az oddszoknál a "bet365"-re kattintva mindig az aktuálisan működő oldalra irányít.

Ez mondjuk relatív, mert volt olyan, hogy egy címet már rég blokkoltak, de ők még ugyanazt használták.  ;)

A működő cím viszont nálunk is mindig aktuális.  :P

Sziasztok!
Nálatok működik? Tudtok fogadni? Hiányosan jön be a kezdőlap, fogadni se lehet, qrva lassan tölt (minden más oldal normálisan megy), nem fogadja el a fogadásomat ... Mi a tököm van???  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 18, 2017, 10:52:33
Sziasztok!
Nálatok működik? Tudtok fogadni? Hiányosan jön be a kezdőlap, fogadni se lehet, qrva lassan tölt (minden más oldal normálisan megy), nem fogadja el a fogadásomat ... Mi a tököm van???  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Milyen címet használsz, hogy kezdődik?

635
A chat szerencsére már bejött 20 perc után, de ...  >:(

Az oldallal nálam is egész nap probléma van. Nem tölt be, nem fogadja el a fogadást....
Viszont a mobilról tökéletes.

Sziasztok!

Nem tudom nektek is feltűnt-e, de kínál fel cash out-ot mostmár kézi meccsekre is a bet.

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 19, 2017, 14:23:43
Sziasztok!

Nem tudom nektek is feltűnt-e, de kínál fel cash out-ot mostmár kézi meccsekre is a bet.

Igen fel. Az egyik fogadásomat visszaváltottam. Viszont volt olyan amire hiába nyomtam több alkalommal is nem váltotta vissza.
Mindenképp üdvözlendő újítás.

hi! Bet365ről megy még a leutalás otp-re, vagy már blokkolja a nav?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 23, 2017, 11:23:08
hi! Bet365ről megy még a leutalás otp-re, vagy már blokkolja a nav?

Megy. Kiutalásnál nincs gond.


Sziasztok!

Második napja nem tudok belépni a bet365 póker kliensébe.
Érdeklődnék, hogy rajtam kívül másnál is fennáll-e ez a probléma??

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 24, 2017, 19:28:31
Sziasztok!

Második napja nem tudok belépni a bet365 póker kliensébe.
Érdeklődnék, hogy rajtam kívül másnál is fennáll-e ez a probléma??

Nálam oké minden. Minden nap engedi/engedte a belépést.

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum január 26, 2017, 10:26:27
Nálam oké minden. Minden nap engedi/engedte a belépést.

Köszi a választ!

Nálam azóta sem.
Most nem tudom, hogy esetleg létezne olyan, hogy külön zárolják a pókerrészleget??

Mondjuk okot nem adtam rá, de sose lehet tudni. Ügyfélszolgálattal többször is beszéltem, azt mondják náluk-nálam minden rendben, vagyis Ők ezt látják...
:-\

többi ilyen ipoker klienssel be tudsz lépni?pl betfair vagy william hill