bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum február 14, 2017, 19:22:51
Holnap lesz egy freebet. Kaptatok róla emailt? Én még nem. Kezdjek aggódni? :S

Real Madrid - Napoli kockázatmentes élő fogadás

Erre gondolsz?


Sosem az email a lényeg. Látod az oldalon belépve az ajánlatot? Ha igen nincs miért aggódni.

Idézetet írta: drogos Dátum február 14, 2017, 19:24:58
Igen

Meg tudjuk erősíteni, hogy az illető ajánlat érvényes a magyar játékosokra.

Különböző piacokon, különböző mérkőzésekre érvényes az ajánlat. Ha minden igaz a ma esti PSG - Barcelonára is van ajánlatuk, de az csak Spanyolországra, meg talán Dániára érvényes, viszont tőlük kaptuk az információt, hogy a Real Madrid - Napoli mérkőzésre vonatkozó kockázatmentes fogadás Magyarországra is érvényes.

Hello,
ez az új "auto kifizetés" funkció működik valakinél, és ha igen, hogyan kell beállítani?  :-\

Idézetet írta: drogos Dátum február 14, 2017, 19:22:51
Holnap lesz egy freebet. Kaptatok róla emailt? Én még nem. Kezdjek aggódni? :S

Email vagy belső üzenet eddig nekem sem jött, de azt nem is kötelező küldeniük. (mondjuk azért illene.  :)  )
Elvileg mindenkinek jár, akit nem zárt ki a bet365 a bónuszaiból.
Mondjuk szerintem akiket kizártak, azok is ugyanúgy látják a főoldalon ezt a promót...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 15, 2017, 00:20:56
Email vagy belső üzenet eddig nekem sem jött, de azt nem is kötelező küldeniük. (mondjuk azért illene.  :)  )
Elvileg mindenkinek jár, akit nem zárt ki a bet365 a bónuszaiból.
Mondjuk szerintem akiket kizártak, azok is ugyanúgy látják a főoldalon ezt a promót...

Valóban. Én is látom az ajánlatot.
Engem most januárban zártak ki minden promóbol :(

Megjött az e-mail és a belső üzenet is  :ok:

2016 első felében még 2 nappal a meccs előtt küldtek üzenetet az ajánlatról, 2016 második felében már csak 1 nappal előtte, most már csak aznap, ősszel majd utólag szólnak.  :D

28 naponta lehet kérni ingyen bankszámlára,mivan akkor ha én most akarom kiszedni(nem 2 hét múlva) a pénzt de nem akarom otthagyni azt a 2k-t nekik?

Mi lenne szerinted? Vagy vársz vagy fizetsz, le vanmírva elég világosan. Nem lehet megkerülni.

oké azért a flegmaságot mellőzzük
egyébként meg itt aztán senki nem szokott megkerülni semmit egyébként se

Sziasztok,Unicredites bankkártyával tudok regisztrálni a bet365-re?

Sziasztok!
Mennyire valoszinu hogy a bet365 csal az elo fogadas tamadasi statisztikakkal? Par honapja mar jrta itt valako hogy csalnak de most hogy jobban megnezem nehany meccsnel az Unibet es a bet365 kozt hatalmas kulonbseg van. Peldaul: Motherwell U20-Celtic U20 1.fi. vegen a bet365nel tamadas: 52/61, veszelyes tamadas 28/39, kapura loves 1/5, kapu melle 2/4
Unibetnel ugyan ez: 28/30, 11/18, 1/3, 1/2.
Vagy lehet hogy mind mashogy szamol? De a tamadas akkoris tamadas kene hogy legyen.. esetleg kuldene valaki egy alternativ linket a Williamhill oldalhoz (mobilra) hogy azt is megnezhessem?
Ugyanakkor neha egyforma statokat irnak ki...

Idézetet írta: kri1219 Dátum február 27, 2017, 19:57:34
Sziasztok!
Mennyire valoszinu hogy a bet365 csal az elo fogadas tamadasi statisztikakkal? Par honapja mar jrta itt valako hogy csalnak de most hogy jobban megnezem nehany meccsnel az Unibet es a bet365 kozt hatalmas kulonbseg van. Peldaul: Motherwell U20-Celtic U20 1.fi. vegen a bet365nel tamadas: 52/61, veszelyes tamadas 28/39, kapura loves 1/5, kapu melle 2/4
Unibetnel ugyan ez: 28/30, 11/18, 1/3, 1/2.
Vagy lehet hogy mind mashogy szamol? De a tamadas akkoris tamadas kene hogy legyen.. esetleg kuldene valaki egy alternativ linket a Williamhill oldalhoz (mobilra) hogy azt is megnezhessem?
Ugyanakkor neha egyforma statokat irnak ki...

Emberek döntik el, hogy mi számít támadásnak. Kézilabdában lényegében minden labdabirtoklás az, fociban ez teljesen szubjektív. Ha a saját térfeled közepén labdát szerzel és egy indítással kontrázhatsz, az már támadás? Vagy csak akkor, ha a félpályán túlra átérsz?
Veszélyes támadásnál sem mindegy, hogy Dombi Tibi vagy C. Ronaldo húzza meg a szélen.   ;D  (ezért én nem alapoznék ilyen statisztikákra)

Szerintem felesleges a különböző irodákat összehasonlítgatni, max. annyit érdemes csinálni, ha az ilyen statisztikákra hagyatkoznál hosszabb távon, hogy végignézel néhány meccset és figyeled, mit vesznek támadásnak vagy éppen kapura lövésnek az irodák.