Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


15€ no deposit kaszinó.

Egy 100€ óst ástam ki ::)
100%-os befizetős :crazy:
Ilyet se láttam még....

Szokásos befizetési bónusz. Nem is értem miért reménykedem még hogy valaha kapok valami értelmeset itt!

Ez micsodi bwin premiumon?
Nem látom a freebetet sehol sem.

"Siessen, az ajánlat csak 5 napig érvényes!
Fed kupa fogadás kockázat nélkül!
Fed kupa fogadás kockázat nélkül!
Ma rajtol a Fed kupa, használja fel tenisz FreeBet-jét: játék, szett, meccs. Kattintson fogadószelvénye felett a zöld FreeBet banner-re!

Fogadjon a Fed kupára!"








Prémiumosok!
Ti is átkalandoztatok már a korábbi számlátokra?
Miután bepötyögjük a felhasználói adatokat megjelenik a prémium számlaátvitel és ott a számlatörténet megnyitása engem egyenesen a sima bwines számlámra visz.
Nem kellett kétszer mondani ki is próbáltam rögtön a  scratch&win-t:
-először 15 dollár no deposit
- másodjára  7 dollár freebet
persze használni nem engedte és rögtön zárolták is a számlát de még mindig ott alehetőség h visszamenjek az időbe és élvezzem hogy mennyivel is jobb lenne az élet a scratch&winn-el..nem igaz h nem tudják megoldani a visszalépés megakadályozását ha már annyira erőltetik a prémiumot mert így kipaszott csábítás&koppanás after nosztalgiázás majd csalódottság az egész :D

A gb csak feltöltésit adott az elmúlt 2 napon, a bwin viszont tegnap 2 euró freebetet, ma meg 10 euró bef. nélk. kaszinó bónuszt.
Utóbbiból 51,605 ft lett forgatás utánra...  :)
Úgy érzem, Sin City befogadott engem! Ott nincsenek köcsög kézisek, akik felbasszák az agyamat, de a villamosszékbe simán oda tudom őket képzelni!   ;D

2x7 euró freebet, kb negyed 1 -kor.  :beerchug:

Kár hogy a Houston-Portland nem igazán akart over lenni, a második negyedben zsinórban 14 dobás maradt ki, illetve négy büntető. WTF  :crazy: :crazy:

Sziasztok. A banki kifizetés mennyi idő? Tegnap 7:45-kor kértem ki és még mindig visszaigazolásra vár.

Idézetet írta: tomika993 Dátum február 11, 2016, 03:09:59
Sziasztok. A banki kifizetés mennyi idő? Tegnap 7:45-kor kértem ki és még mindig visszaigazolásra vár.

Gamebookersről ami kb ugyanaz a cég, vasárnap kértem le, és tegnap este jött meg.

Általában 1-1,5 munkanap, de 2 munkanapon belül biztosan megjön.


7€ és 4€ freebet!  :ok:

Egyből éjfél után "kaparva" 15 € kaszinó és 5 € freebet  :ok:

Háhááááá  :great: :great: :great: :great:
Beadta a 100€ befizetésnélkülit :ok: :ok: :ok: :ok:

2€ freebet és 4€ befizetés nélküli. (20%-ig jutottam)  :ok: