Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum november 30, 2016, 12:57:01
A Bwin is megszüntette a magyar bankszámláját, így a hazautalás nemzetközinek számít. 3 nap és 4,7%-os átváltási díj (Ft>Euró>Ft). Korábban 1 nap és ingyenes volt. Orbán-kormány, én így szeretlek!

igy motiválnak a figyelmesebb tétkiválasztásra és a jobban odafigyelésre a tétekkel kapcsolatban, mivel bele kell kalkulálnod az utalási költségeket

igy az egész nagyobb odafigyelésre és fokozottabb óvatosságra ösztönöz, ezáltal csökken a veszteséged és nő a nyereség!

ez is egy szempont :)

na majd ránézek megint a bwinre, van ott most valami befizetési regisztrációs  bónusz? ha ezt a VPN funkciót bekapcsolom szerintetek tudok regelni?

Én premiumons vagyok, nem tudom, hogy a sima Bwinen most van-e bónusz. Miért kéne VPN a regisztrációhoz?

Idézetet írta: Arzeen Dátum november 30, 2016, 13:01:34
igy motiválnak a figyelmesebb tétkiválasztásra és a jobban odafigyelésre a tétekkel kapcsolatban, mivel bele kell kalkulálnod az utalási költségeket

igy az egész nagyobb odafigyelésre és fokozottabb óvatosságra ösztönöz, ezáltal csökken a veszteséged és nő a nyereség!

ez is egy szempont :)

na majd ránézek megint a bwinre, van ott most valami befizetési regisztrációs  bónusz? ha ezt a VPN funkciót bekapcsolom szerintetek tudok regelni?

Erről már lekéstél,
már tavaly se lehetett újmagyar számla.
Régi ügyfelek játszhatnak csak.
Aki ügyes volt 4-5 éve csinált magának pár számlát .... :ok:

Wonder68 minek terjesztesz hamis információt? Bwinen most is lehet regelni, ott van az országok közt hogy MAGYARORSZÁG.

Egy időben valóban nem lehetett regelni, aztán hirtelen újra engedélyezték. De amúgy VPN nélkül is bejön az oldal.

Idézetet írta: dert Dátum november 30, 2016, 18:44:17
Egy időben valóban nem lehetett regelni, aztán hirtelen újra engedélyezték. De amúgy VPN nélkül is bejön az oldal.

ok akkor megnézem megint
oldal bejött máltkor de a regelésnél nem engedett be, a willhill ugyanigy

VPN akcióval majd lehet megpróbálom
meg minek kellene töb számla? nyerni egy is elég :) veszteni meg pláne :)

Sziasztok
2010 óta bwin tag.(már egy jó ideje premiumom van)
A premium sose volt blokkolva oda nem kell semmi, a reget nem tudom már rég volt :)
De szerintem a bwin sima oldala is gond nélkül elérhető.
MÁS: Tegnap beszéltem a supporttal be.kifizetéssel kapcsolatban.
Azt mondták, hogy a külföldi számla ideiglenes, már dolgoznak a megoldáson, bár azt nem tudják, mikor lesz megoldás.
Jelenleg kártyás fizetést és skrillt javasolt a supportos hölgy.( nagyon segítőkész volt)
Bocsánat, hogy sokat írtam remélem hasznos volt. :)

Hali!
Esetleg ha valaki nem tud belépni. Ezt email-ben küldték:
Kedves bwin ügyfelünk,

Tájékoztatni szeretnénk, hogy ha problémát észlel a bwin oldal elérésével kapcsolatban, akkor az oldalt azonos tartalommal elérheti a következő linken: https://www.bwin10001.com/

7 ingyenpörgentyű dec13-20között 20x forgatási követelménnyel a Fruit Shop Christmas Edition masinán.Good Luck!

Idézetet írta: iamstar Dátum december 15, 2016, 23:25:43
7 ingyenpörgentyű dec13-20között 20x forgatási követelménnyel a Fruit Shop Christmas Edition masinán.Good Luck!
Hali!
Igen ezt én is írtam itt : http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11817.210.html De sajnos nem mindenkinek adják.

Helló, kinek mi a véleménye a bwinről? Érdemes ott csapatni? Köszi!

Idézetet írta: riverside Dátum január 05, 2017, 17:03:16
Helló, kinek mi a véleménye a bwinről? Érdemes ott csapatni? Köszi!

Én úgy tudom (gondolom?  ::) ), hogy magyar játékosok már nem regisztrálhatnak, csak a régiek játszhatnak náluk.

Nekem nincs velük problémám!

Idézetet írta: flamman Dátum január 09, 2017, 09:20:51
Én úgy tudom (gondolom?  ::) ), hogy magyar játékosok már nem regisztrálhatnak, csak a régiek játszhatnak náluk.

Volt egy időszak, mikor magyarok nem regisztrálhattak, bár a meglévő számlákat akkor sem zárták be, de egy ideje tudtommal ismét él a regisztráció lehetősége.
Jelenleg az ugyanolyan szorzókkal dolgozó gamebookers játssza ezt, azaz regisztrálni nem tudsz, de ha korábban megtetted, akkor játszhatsz náluk.

Bár jelenleg nullás a számlám, beléptem nézelődni. A pénzügyi résznél ezt találtam:

Mi kifizetjük nyereményigénylését közvetlenül a bankszámlájára.
Minimum:  HUF 14296187.68
Maximum:  HUF 13501758.85
Díj:  INGYENES
Kifizetési idő:    Jóváhagyás után, 3-5 munkanap. 

;D