Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1485 október 16, 2014, 13:17:29, atiloki
Sziasztok!
A bonus clubos ACE kaparós sorsjegyet merre találom? Elvileg ma meg holnap lehet felhasználni, de ha belépek az ACE játékba, nem jelenik meg ingyen sorsjegy.
Közben kiderült, hogy az mostani pontokért, majd csak jövő hónapban kapok sorsjegyet, úgyhogy tárgytalan a kérdés.  :)

Nem ma, holnap :

Próbálja ki ma ingyen az Starburst nyerőgépet! 10 ingyenes pörgetés várja Önt a játékon - nyissa meg a játékot és indítsa el ingyenes pörgetéseit. Az ingyenes pörgetések csak 2014.10.18. 12:00 CEST és 2014.10.18. 15:00 CEST között érvényesek.

Aki tegnap a PSG meccs pontos végeredményére fogadott, annak is jóváírtak ma 15 ingyen pörgetést a Starburstra, viszont annak csak egyszeres forgatási követelménye van,  miközben a mai 10-nek 35-szörös, szóval én nem lépek be 15 óra előtt a játékba, nehogy a két promó keveredjen és a nyakamba varrjanak egy olyan forgatási kötelezettséget, amilyet nem szeretnék...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2014, 12:30:03
Aki tegnap a PSG meccs pontos végeredményére fogadott, annak is jóváírtak ma 15 ingyen pörgetést a Starburstra, viszont annak csak egyszeres forgatási követelménye van,  miközben a mai 10-nek 35-szörös, szóval én nem lépek be 15 óra előtt a játékba, nehogy a két promó keveredjen és a nyakamba varrjanak egy olyan forgatási kötelezettséget, amilyet nem szeretnék...

Csak nehogy megvárjon az a 10 pörgetés így is

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2014, 12:30:03
Aki tegnap a PSG meccs pontos végeredményére fogadott, annak is jóváírtak ma 15 ingyen pörgetést a Starburstra, viszont annak csak egyszeres forgatási követelménye van,  miközben a mai 10-nek 35-szörös, szóval én nem lépek be 15 óra előtt a játékba, nehogy a két promó keveredjen és a nyakamba varrjanak egy olyan forgatási kötelezettséget, amilyet nem szeretnék...

Én az előbb lepörgettem mind a 2-t.
Először a 15 pörgetés jött be, majd látszólag a nyereménye lenullázódott és kiírta a mai akció 10 ingyenpörgetését. Közvetlenül ezután lenyomtam ezt is, majd ezt követően már látszódott a 15 pörgetés nyereménye is, gyakorlatilag egybevette a 2 pörgetés nyereményét, de ugyanúgy kellett kezelni, mintha ez a mai 10-es nem is lett volna. Amit nyertél a 15 pörgetéssel, annak az értékében pörgetsz, ahogy eddig is és ezt már tiszta pénzként kezeli. Ezután fogadhatsz ebből, ha van annyi, majd megint visszalépve a játékba folytathatod a 10 pörgetés forgatását.

Komolyan megerőltették magukat. Egészen egy jó nagy 0. :noway: :noway:

#1491 október 18, 2014, 14:11:54, luckyzoz
Idézetet írta: slices Dátum október 18, 2014, 13:35:55
Komolyan megerőltették magukat. Egészen egy jó nagy 0. :noway: :noway:

Én már neki se állok. Trutyi az egész sportingbet úgy ahogy van!!! Az unibettel együtt!!!


Nézzétek a postaládát, nekem ma jött egy 50%-os bónusz 6000 Ft-ig. A szokásos 5x1.5 a forgatási kötelezettség.

Melyik játékon van ma ingyen pöri?

Idézetet írta: forzainter Dátum október 24, 2014, 12:29:43
Melyik játékon van ma ingyen pöri?

A Twin Spinen lett volna, de áttették hétfőre.

Aki ma a Real - Barca meccs pontos végeredményére fogad (nincs minimum tét megadva!), az kap holnap délben 15 ingyen pörgetést a Starburstra.
A pörgetések nyereményét egyszer kell csak megforgatni ugyanezen a játékon, így ez egész tűrhető promó.

Sajnos még ez is lehetetlen küldetés volt :-\

Ma déltől háromig 10 ingyen pöri van a Twinhez.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 27, 2014, 11:26:04
Ma déltől háromig 10 ingyen pöri van a Twinhez.

36x forgatási feltétellel  :redchug: :redchug: