Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok honnan tudom hogy sikerült kipörgetnem a teljes bonust?

4.95 porgettem mennyit kell kiporgetnem h feltudjam irni a szamlamra?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum október 27, 2014, 14:43:26
4.95 porgettem mennyit kell kiporgetnem h feltudjam irni a szamlamra?

4.95*35 = 173.25€ tétet kell felraknod összesen... csak a feltételeket kéne elolvasni.

5 ingyen piritós:
Ezt nagyon bedúrvázta  :great: :great: :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 27, 2014, 15:47:52
5 ingyen piritós:
Ezt nagyon bedúrvázta  :great: :great: :great:

Gratulálok! Ez még az ingyen pörikből jött, vagy már a forgatásból? Mert ha az ingyen pörikből, akkor a héten a gép előtt leszel :D

Idézetet írta: iLogic Dátum október 27, 2014, 15:50:21
Gratulálok! Ez még az ingyen pörikből jött, vagy már a forgatásból? Mert ha az ingyen pörikből, akkor a héten a gép előtt leszel :D
Nem, a 10 inyenből 1,90$ jött,
ezt már utána adta be... :ok:
36X fogatás után:
8,2$ lett :D
:ok:

5,25 euróból 15 937 Ft megy skrillre  :D három részletben pörgettem, az evening session kétszer is beadta a 15 eurós megawint. Pedig annyira hittem a sportingbetes 35x forgatásban, mint oakland a tiszta meccsben  ;D

csak nekem sincs soha szerencsém az ilyen ingyen pöris meneteknél? :redchug: :redchug:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum október 27, 2014, 20:34:21
csak nekem sincs soha szerencsém az ilyen ingyen pöris meneteknél? :redchug: :redchug:

Eddig nekem sem volt...

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 27, 2014, 20:21:06
5,25 euróból 15 937 Ft megy skrillre  :D három részletben pörgettem, az evening session kétszer is beadta a 15 eurós megawint. Pedig annyira hittem a sportingbetes 35x forgatásban, mint oakland a tiszta meccsben  ;D

Gratulálok! Az ilyen beszámolók miatt nem adtam még fel a reményt :D

A nap lúzere: én!

Kaptam 20 ingyen pörgetést a Sportingbettől, gondoltam egye fene, tekerjük le. A 20 pörgetés után nyertem picivel több, mint 2 eurót, s jött az üzenet, hogy innentől akkor már pénzért megy a móka.
Nem szerettem volna játszani, viszont bámészkodtam továbbra is, s gondoltam, hogy a pörgetés csak a "pörgető" gombbal működik.

Nos, nem értett velem egyet a Netent, hisz a max. tétre kattintva egyből beindult a kerék, s természetesen nem volt nyerő, így én 20 euróval boldogítottam a mai nap a Sportingbet kaszinót.

Tanulság: ha bámészkodsz, akkor győződj meg róla, hogy nem valós pénzért teszed azt.

Na jó, többet nem iszom.  :redchug:

Ez a max tét gomb egyszer már engem is megszívatott. Ki van ez találva rendesen.

Azért merem remélni Milan, hogy nem kaszinóval akarod visszanyerni ezt a tanulópénzt.  ;)

Nekem az a "kedvencem", hogy az ingyen pörgetések 0,1-es téttel mennek a Starburst játékban, majd mikor lejár, egyből 2 eurós tétre ugrik!
Már kétszer szívtam meg vele, hogy csak azt számolgattam, hányszor kell megnyomnom a pörgetés gombot, miközben zabálta 2 eurókkal a pénzemet 0,1 helyett...


Idézetet írta: Milan Dátum november 03, 2014, 12:15:55
A nap lúzere: én!

Kaptam 20 ingyen pörgetést a Sportingbettől, gondoltam egye fene, tekerjük le. A 20 pörgetés után nyertem picivel több, mint 2 eurót, s jött az üzenet, hogy innentől akkor már pénzért megy a móka.
Nem szerettem volna játszani, viszont bámészkodtam továbbra is, s gondoltam, hogy a pörgetés csak a "pörgető" gombbal működik.

Nos, nem értett velem egyet a Netent, hisz a max. tétre kattintva egyből beindult a kerék, s természetesen nem volt nyerő, így én 20 euróval boldogítottam a mai nap a Sportingbet kaszinót.

Tanulság: ha bámészkodsz, akkor győződj meg róla, hogy nem valós pénzért teszed azt.

Na jó, többet nem iszom.  :redchug:

De ha beadta volna :D :D ;D

Pénteken INGYEN pörgetés!

"10 Ingyenes pörgetést - Muse

Próbálja ki ma ingyen az Muse nyerőgépet! 10 ingyenes pörgetés várja Önt a játékon - nyissa meg a játékot és indítsa el ingyenes pörgetéseit. Az ingyenes pörgetések csak 2014.11.07. 12:00 CET és 2014.11.07 15:00 CET között érvényesek."

Forgatás szokásos, 35x.