Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Tigris Dátum december 01, 2014, 17:02:54
Ti megkaptátok már a tegnapi Valencia-Barcelona meccs után járó 7 ingyen pörgetést a Starburstra?

Még én se kaptam meg, az előbb kérdeztem rá, az alábbi választ kaptam:
Elnézést kérünk a kellemetlenségért és a késedelemért. Sajnos jelenleg egy technikai hiba miatt egyelőre nem kerültek az ingyenes pörgetések jóváírásra. A bónusz rendszerben van a hiba és egyelőre javítás alatt áll. Várhatóan hamarosan jóváírásra kerül, kérem próbálja meg 1-2 órán belül.

Nálam is csak mostanában jelentek meg az ingyen pörgetések...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 24, 2014, 21:14:11
Kb. azért játszanak vele, mint sokan a lottóval: a "big win" ígérete miatt...
A "nyerőgépeken" 3 másodpercenként jön az újabb esély, nem kell egy hetet várni sem.  :)

Ez a lényeg, illetve egy-két játékgép szerintem igazán élvezetes :) SAJNOS :S

Nem elérhető jelenleg az oldaluk. Hátha ők is megdobnak minket egy kis kárpótló ajándékkal, mint az Unibet!  :D

Idézetet írta: forzainter Dátum december 02, 2014, 12:01:03
Nem elérhető jelenleg az oldaluk. Hátha ők is megdobnak minket egy kis kárpótló ajándékkal, mint az Unibet!  :D

A bwin már kora reggel nem elérhető,mert szerelik....gondolom ennyi idő után már az a minimum,ha nem is csinálják meg,hanem mindenkit átraknak prémiumba..

Számláján 5000.00 összeg áll rendelkezésére!

Szeretnénk jelezni, hogy 5000.00 elérhető összeg van Sportingbet számláján melynek felhasználószáma xxxxxx. Fogadjon és nyerjen még többet ebből a pénzből!


Ilyet más is kapott, vagy csak én nekem ment ki a fejemből, hogy van összeg a számlámon? ;D

Idézetet írta: stdavid Dátum december 06, 2014, 11:59:38
Számláján 5000.00 összeg áll rendelkezésére!

Szeretnénk jelezni, hogy 5000.00 elérhető összeg van Sportingbet számláján melynek felhasználószáma xxxxxx. Fogadjon és nyerjen még többet ebből a pénzből!


Ilyet más is kapott, vagy csak én nekem ment ki a fejemből, hogy van összeg a számlámon? ;D

Én még régebben kaptam 3ezret... amikor US Open kezdődött.

Kezdem elveszíteni a hitem a Sportingbetben.Már legalább két hónapja nem kaptam semmiféle különbónuszt  :(
A reménytelen nyerőgépes pörik amit a plebsznek adnak azok nem érdekelnek.

15 INGYENES PÖRGETÉS MINDENKINEK

15 ingyenes pörgetést adunk a Starburst nyerőgépen, ha legalább egy pontos végeredmény fogadást tesz a kiemelt mérkőzésre AS Roma v Manchester City.

Az ingyenes pörgetéseket holnap 12:00-kor írjuk jóvá.

szerintem új elésrés van megint mert nem jön be az oldal / https://hu.sportingbet735.com/



Valamiért nem enged regelni valami ötlet? Remélem pont most nyerem meg az sftotot. Kb 3 hete nem birok regelni nem értem miért.

Jóváírták a decemberi bónuszt  :ok:

Készüljön fel az Ausztrál Openre
Egy újabb nagyszerű tenisz szezon előtt állunk, és rögtön egy különleges ajánlatunk van Önnek az Ausztrál Openre, a szezon első Grand Slam tornájára, mely január 19én kezdődik.

Az Ausztrál Open előtt az ATP tenisz szezon ellátogat Brisbane, Chennai és Doha után Sydney-be és Aucklandba. Fogadjon ezekre a bajnokságokra (2015.01.05-18. között) legalább 1.5 szorzóval, összesen 60000 Ft értékben, és mi egy 50% feltöltési bónuszt Önnek első befizetésére az Ausztrál Openre 15000 Ft-ig.

"Ez az ajánlat csak azoknak az ügyfeleknek érvényes, akik ezt közvetlenül kapták SMS-ben vagy emailben a Sportingbettől, vagy megjelent nekik weboldalunkon."

Ma van 10 freespin a Fantasini játékra. Mivel 35x a forgatási követelmény, úgy se nyer senki, de azért szólok  :)