Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stlkmi Dátum február 25, 2015, 15:58:12
nekem beadott 20 eurót aztán mondom, na most vagy soha, felemeltem 3eurós tétre, mondom 6 pörgetés, nyilván nem adott semmit, maradékból se...nem véletlen, hogy vagy 30 eurón kell megforgatni és csak ugyanezen a játékon lehet

Szia, üdv a fórumon. Bemutatkoznál?

Nem egészen értem a kérdésedet :D Miért kéne bemutatkoznom? Mire vagy kíváncsi? Hányas a lábam?Porcukorral eszem a túrós csuszát vagy nem?

Idézetet írta: stlkmi Dátum február 25, 2015, 16:35:25
Nem egészen értem a kérdésedet :D Miért kéne bemutatkoznom? Mire vagy kíváncsi? Hányas a lábam?Porcukorral eszem a túrós csuszát vagy nem?

Minden rendben, Zoli?

Idézetet írta: stlkmi Dátum február 25, 2015, 16:35:25
Nem egészen értem a kérdésedet :D Miért kéne bemutatkoznom? Mire vagy kíváncsi? Hányas a lábam?Porcukorral eszem a túrós csuszát vagy nem?
sok sikert, ne hagyd magad.
good LUCK!

Ennyire elmebeteg emberek vannak itt? :D Gondolom valami régi visszatérő trollt hívhatnak Zolinak, az én nevem Bálint. Ha gondolod írj privát üzenetet és skypeolhatunk, sőt a személyimet is megmutatom, ha kíváncsi vagy.

Idézetet írta: stlkmi Dátum február 25, 2015, 16:42:33
Ennyire elmebeteg emberek vannak itt? :D Gondolom valami régi visszatérő trollt hívhatnak Zolinak, az én nevem Bálint. Ha gondolod írj privát üzenetet és skypeolhatunk, sőt a személyimet is megmutatom, ha kíváncsi vagy.

Akkor elnézést kérek, nagyon tévedtem. Van egy barátunk, a Zoli, ő szokott írni úgy, hogy regisztrál, s nem is köszön az első hozzászólása során.

Tudod, én úgy voltam nevelve, hogy amennyiben belépek valahova köszönök, de lehet, hogy ez is csak az elmebetegségemhez tartozik.

A legjobbakat.  :beerchug:

Gondoltam ez egy fórum, itt nem kell bemutatkozni, meg mégis hol? Van külön bemutatkozó topic vagy mi? Egyébiránt ha nálatok így szokás, sajnos nem tudtam, elnézéseteket kérem. Ha gondolod töröld ezeket az off hozzászólásokat amiket írtunk, mert talán nincs itt helye. Viszont kívánom!

Ezen a Steam Toweren nem kell aggódni hogy sikerül-e a forgatás. Come on adott rá húsz ingyenpörit tegnap előtt, jött 57 cent  ;D Most 42 :D Hiába Bloodsuckers csak egy van  :)

Legalább tudjuk, ezt is kerülni kell. 25 cent :noway:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 25, 2015, 17:26:27
Ezen a Steam Toweren nem kell aggódni hogy sikerül-e a forgatás. Come on adott rá húsz ingyenpörit tegnap előtt, jött 57 cent  ;D Most 42 :D Hiába Bloodsuckers csak egy van  :)

Nekem sikerült kiforgatni :ok:
0,6$ adott a tíz FS-re
A végén 5,6$ lett,  :great:
3Xor adta a 10 freespint, 12szintig mentem fel :)
meg volt egy 17$-os Megawin is...

#1675 február 28, 2015, 09:38:32, drogos
Az első, akár 30.000 ft-S kockázatmentes fogadást kétesélyes hendire is lehet tenni?

Igen, lehet. Most kérdeztem meg őket telefonon.

Más: 7 ingyen pörit lehet nyerni

Pirospont a sportingnak!

Jóváírtak szülinapomra 20 ingyenes pörgetés a Mega Fortune játékra tízszeres forgatással. Milliomos nem lettem, de sikerült tisztán 9€-t csinálni  :yeah:

Még sose csináltak ilyet (legalábbis velem)  :redchug:

Sziasztok!

Lenne egy-két kérdésem a kifizetéssel kapcsolatosan, előre is köszi a segítséget!

4-5 éve regisztráltam kb az oldalra, akkor Visa Electron kártyával fizettem be némi összeget, minden rendben van idáig. Jó hosszú ideig nem voltam aktív, most a tavaly kezdtem ismét játszani és elértem egy csekélyke összeget (kb 30ezer ft) és szeretném kikérni. Azt tudni kell hogy közben más VISA kártyám van, a régit meg kellett semmisítenem. A kérdés hogy most ha az adatlapon hozzáadom az új kártyát, akkor tudom igényelni rá a pénzt?

Hallottam olyant is, hogy egyszer erről az új kártyáról is (természetesen ez is az én nevemen szerepel mint a sportingbet számlám is) be kell fizessek, hogy majd erre ki is tudjanak fizetni, a másik hogy nem dómbornyomatú a kártya és az is hallottam hogy csak kimondottan arra fizetnek. Létezik az, hogy sima (nem dómbornyomatú) kártyával be lehet fizetni, de már ki nem fizetnek?

Kérném, aki tudja írja le az eljárást, hogy én most hogyan kéne eljárjak, hogy ki tudjak kérni pénzt!

Köszönöm a választ!
Üdv!

Idézetet írta: attilla84 Dátum március 13, 2015, 10:28:41
Sziasztok!

Lenne egy-két kérdésem a kifizetéssel kapcsolatosan, előre is köszi a segítséget!

4-5 éve regisztráltam kb az oldalra, akkor Visa Electron kártyával fizettem be némi összeget, minden rendben van idáig. Jó hosszú ideig nem voltam aktív, most a tavaly kezdtem ismét játszani és elértem egy csekélyke összeget (kb 30ezer ft) és szeretném kikérni. Azt tudni kell hogy közben más VISA kártyám van, a régit meg kellett semmisítenem. A kérdés hogy most ha az adatlapon hozzáadom az új kártyát, akkor tudom igényelni rá a pénzt?

Hallottam olyant is, hogy egyszer erről az új kártyáról is (természetesen ez is az én nevemen szerepel mint a sportingbet számlám is) be kell fizessek, hogy majd erre ki is tudjanak fizetni, a másik hogy nem dómbornyomatú a kártya és az is hallottam hogy csak kimondottan arra fizetnek. Létezik az, hogy sima (nem dómbornyomatú) kártyával be lehet fizetni, de már ki nem fizetnek?

Kérném, aki tudja írja le az eljárást, hogy én most hogyan kéne eljárjak, hogy ki tudjak kérni pénzt!

Köszönöm a választ!
Üdv!

Kérd ki egyszerűen bankszámlára a pénzt! (mondjuk arra, amelyhez a kártyád tartozik)
Azt általában kötözködés (és befizetés) nélkül is engedik az irodák, maximum egy számlakivonattal kell igazolnod, hogy a tiéd a számla.

Megint "dadog" az oldal, nem tölt be, nem enged be vagy egyszerűen a számla menűt nem engedi megtekinteni. Tegnap is volt ilyen, de ez már vagy két órája tart.
Nálatok rendben van?