Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2015, 22:02:03

Ti kihasználjátok rendszeresen a hétfői 10%-os újratöltési bónuszukat? (ami a Bonus Clubért jár, ha volt legalább 200 pontod előző hónapban)

Kiváncsi vagyok, hogy az mellett is hajlandóak-e ilyen bónuszokat ajánlani. (nekem mondjuk nem teszik meg)

Én csak akkor fizetek be Hozzájuk, ha ott a legmagasabb a szorzó. Ilyen meg nem túl gyakran fordul elő. Tehát a kérdésedre válaszolva, én nem. ;)

Én az újratöltésit ki szoktam használni, egyéb bónuszokat nem kínálgatnak. (az itteni SFTotó nyereményt sem írták jóvá legutóbbi alkalommal, korábban kizártak minden akcióból...)

Skrillre mennyi idő alatt szoktak kifizetni?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum április 04, 2015, 19:28:32
Skrillre mennyi idő alatt szoktak kifizetni?

Délután 1 óra körül szoktak fizetni, ha ma délután hívtad le, akkor holnap 13:00-13:30 körül kellene megkapnod.

Udvozletem!

Most tervezek regisztralni a Sportingbet-hez. Lenne egy olyan kerdesem, hogy bankszamlara, azaz banki atutalassal mostanaban mennyi ido alatt szokott megerkezni a penz?

Elore is koszonom a valaszt! :-)

Nekem 1 nap alatt meg szokott jönni többnyire. De max 2.

Idézetet írta: Kaliber Dátum április 10, 2015, 12:26:22
Nekem 1 nap alatt meg szokott jönni többnyire. De max 2.

Az nagyszeru, akkor olyan gyors a kifizetes, mint bet365-on. :-)

Fogadjon kedden, szerdán és csütörtökön bármely sporteseményre minimum 9000 Ft értékben, és 3 ingyenes fogadást kap 9000 Ft értékben!

MINIMUM 9000 Ft FOGADÁS KEDDEN = 3000 Ft INGYENES FOGADÁS PÉNTEKEN
MINIMUM 9000 Ft FOGADÁS SZERDÁN = 3000 Ft INGYENES FOGADÁS SZOMBATON
MINIMUM 9000 Ft FOGADÁS CSÜTÖRTÖKÖN = 3000 Ft INGYENES FOGADÁS VASÁRNAP

(Belső levélként érkezett)

Van ez a nap meccse promó, ahol ha Barca-bayern pontos végeredményére fogadunk akkor jóváírnak 15 ingyenes pörgetést. A feltételekben nem látom mennyi a minimum tét. Illetve jól látom hogy mindössze egyszeres forgatási követelmény van a freespinek után?  :o Tehát bukni nem lehet rajta? Mi itt a gebasz?

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 06, 2015, 11:23:55
Van ez a nap meccse promó, ahol ha Barca-bayern pontos végeredményére fogadunk akkor jóváírnak 15 ingyenes pörgetést. A feltételekben nem látom mennyi a minimum tét. Illetve jól látom hogy mindössze egyszeres forgatási követelmény van a freespinek után?  :o Tehát bukni nem lehet rajta? Mi itt a gebasz?
Azt hiszem, hogy a minimum tét itt 250 Ft. Én már sokszor megpróbáltam jól kijönni belőle, nekem nem ment. Igen szarul adják nekem a SB-s freespinek. Volt már, hogy 115 freespinem volt egy nap és lett belőle kb 3 euró, abból 1-t meg kellett még forgatni egyszer, amiből pár tized euró maradt. A kaparós sorsjegy ugyanez... 5-ből ha szerencsém van, akkor kétszer kapom meg az "árát". Persze önmagában nem rossz promó, mert mi van, ha duplán nyersz. Nos, a pontos eredmény nekem még csak egyszer jött be :D

Idézetet írta: drogos Dátum május 06, 2015, 11:39:02
Azt hiszem, hogy a minimum tét itt 250 Ft. Én már sokszor megpróbáltam jól kijönni belőle, nekem nem ment. Igen szarul adják nekem a SB-s freespinek. Volt már, hogy 115 freespinem volt egy nap és lett belőle kb 3 euró, abból 1-t meg kellett még forgatni egyszer, amiből pár tized euró maradt. A kaparós sorsjegy ugyanez... 5-ből ha szerencsém van, akkor kétszer kapom meg az "árát". Persze önmagában nem rossz promó, mert mi van, ha duplán nyersz. Nos, a pontos eredmény nekem még csak egyszer jött be :D

De akkor ez tényleg nem elírás, a nyereményt még fel kell tenni egyszer és ennyi?

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 06, 2015, 11:41:22
De akkor ez tényleg nem elírás, a nyereményt még fel kell tenni egyszer és ennyi?
Igen.

Részt vesz valaki ebben a jégkorong vb tippjátékban?

Idáig 2-szer volt telitalálatom, és először a tippelés napját követő napi nyereményt írták jóvá (300 Ft freebet), most viszont már a tippelés napja szerintit... ki érti ezt.  :-\

Kezdje a júliust 7x7 ingyenes pörgetéssel népszerű Startburst játékunkon! Július 1-tól 7-ig napi 7 ingyenes pörgetést adunk Önnek a Starburst nyerőgépen, összesen 49 ingyenes pörgetéssel ajándékozzuk meg!


Természetesen big winnel sem sikerült kipörgetni, pedig "csak" 20x a forgatási követelmény.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 01, 2015, 13:33:42
Kezdje a júliust 7x7 ingyenes pörgetéssel népszerű Startburst játékunkon! Július 1-tól 7-ig napi 7 ingyenes pörgetést adunk Önnek a Starburst nyerőgépen, összesen 49 ingyenes pörgetéssel ajándékozzuk meg!


Természetesen big winnel sem sikerült kipörgetni, pedig "csak" 20x a forgatási követelmény.

Ez e-mailben jött, mert nekem sehol semmi  :D