Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum július 22, 2015, 08:49:27
Aki szerencsés (??), az kapott belső levelet 7x7 ingyen pörgetésről az Attraction nyerőgépen. 15 centet nehéz volt húsz alkalommal megforgatni  :D

Haladás, a 7 pörgetés után 1,65-m lett, elkezdtem forgatni, utolsó esélyre beadta a big wint, majd felmentem 3,72-ig. 23 (!!!) körig nem adott utána semmit  ;D 0,1 -s téttel is kinyírt... Lehetetlen. Ha van olyan hős közöttünk aki ebből kihoz valamit, kérem jelezze  :)

Aki kapott bónuszt meghívásért, annak szólok h nem is kell megforgatni, legalábbis nem a leírt követelményeknek megfelelően. Lehet hogy megforgattam 3x, de 1,5 -ös oddson biztosan nem, még kombizva sem. De beleuntam a gyenge kínálatba, megnéztem kivehető-e, rá is kérdeztem, szóval már úton van. Pirospont nekik.  :ok:

Ez az új felvehető funkció elég gyengére sikerült! Konkrétan egy alkalommal sem tudtam még élőzés közben felvenni összeget, mert zárolva volt a kifizetés!

Hogy van ez a kifizetés rendszer itt? Emlékeim szerint 1 óra körül szoktak kiutalni skrillre, akkor is ha reggel kérem ki. Láttam hogy még mindig függő, de a chates azt mondta 2 körül hogy ha ma jóváhagyják a kifizetést akkor még megérkezhet. Beszélt a kollégákkal, jóváhagyta a pénzügyi osztály. De nem jött a pénz. Most meg azt mondják hogy jóvá lett hagyva, de az utalás mindig csak másnap történik meg. Akkor ki a hülye?  :D

Mindig csak a promók miatt fizettem be ide, de most már bónusznaptár sincs, csak ez a ratyi heti biztosítás. Élő szinte nulla, és tök lassan fogadja el a tétet, kifizetés dög lassú. Van már felvehető most opció, de nem lehet felvenni. Nagy ritkán elnéznek egy-két oddsot, de azon kivül sajnos csak gyengébb lett legutóbbi látogatásom óta. 

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 24, 2015, 18:34:14
Hogy van ez a kifizetés rendszer itt? Emlékeim szerint 1 óra körül szoktak kiutalni skrillre, akkor is ha reggel kérem ki. Láttam hogy még mindig függő, de a chates azt mondta 2 körül hogy ha ma jóváhagyják a kifizetést akkor még megérkezhet. Beszélt a kollégákkal, jóváhagyta a pénzügyi osztály. De nem jött a pénz. Most meg azt mondják hogy jóvá lett hagyva, de az utalás mindig csak másnap történik meg. Akkor ki a hülye?  :D

Mindig csak a promók miatt fizettem be ide, de most már bónusznaptár sincs, csak ez a ratyi heti biztosítás. Élő szinte nulla, és tök lassan fogadja el a tétet, kifizetés dög lassú. Van már felvehető most opció, de nem lehet felvenni. Nagy ritkán elnéznek egy-két oddsot, de azon kivül sajnos csak gyengébb lett legutóbbi látogatásom óta.

Már egy ideje nem egy óra a kifizetés :)
Nekem általában legalább 1 nap szokott lenni  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum július 24, 2015, 18:44:47
Már egy ideje nem egy óra a kifizetés :)
Nekem általában legalább 1 nap szokott lenni  :ok:

Úgy értettem hogy egy óra körül ér ki  ;D Így nekem marad a holnap 13 óra, csak akkor ne mondta volna hogy még ma kiérhet, akkor legalább tudok máshonnan leutalni. Mindegy Coricot még megbombáztam náluk, kapják be  ;D

A wimbledoni tippjátékukban nyert valaki közületek?

Idézetet írta: rosco Dátum július 25, 2015, 16:43:33
A wimbledoni tippjátékukban nyert valaki közületek?

Én pont 28 meccset találtam el, ami szükséges volt a díjazáshoz. Wimbledon után felugró üzenetben jelezte, hogy rajtam kívül még 263 játékos talált el legalább 28 meccset a 42-ből, így szétosztották a 10000€ fődíjat, 11817Ft-ot írtak jóvá, amit egyszer kellett megjátszani.

Idézetet írta: rosco Dátum július 25, 2015, 16:43:33
A wimbledoni tippjátékukban nyert valaki közületek?

Én is résztvettem a játékba és pont 28 mérkőzést találtam el.

A Nyári Szuper Tippjáték harmadik fordulójában Ön és 263 másik játékossal együtt helyesen tippelte meg legalább 28 mérkőzés végeredményét a 42-ből, és ezért a €10,000 fődíjon közösen osztoznak, melynek Önre eső része: 11817 HUF !

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 23, 2015, 07:43:17
Haladás, a 7 pörgetés után 1,65-m lett, elkezdtem forgatni, utolsó esélyre beadta a big wint, majd felmentem 3,72-ig. 23 (!!!) körig nem adott utána semmit  ;D 0,1 -s téttel is kinyírt... Lehetetlen. Ha van olyan hős közöttünk aki ebből kihoz valamit, kérem jelezze  :)

A hős én vagyok!!! 0,25 -t adott a hét freespinre, majd forgatásnál rögtön az elsőre beadott egy olyan wild cikeszt, arra még egyet, majd még egyet. Aztán valahogy mindig túléltem, és végül 1,4 euró lett belőle  ;D Ahhoz képest amire számítottam ez egy vagyon :D Kár hogy talán mára volt az utolsó.

Ma van az utolsó 7 ingyen pörgetés.

Srácok, ne haragudjatok, de nem lehetne ezt az egész filléres pörgetéses dolgot hanyagolni már, vagy átteni valami más alfórumra? Már jó ideje jóformán másról se szól a "Sportingbet infó", mint ezekről a komolytalan párcentes nyereményekről.

Idézetet írta: the_dawg Dátum július 31, 2015, 19:04:04
Srácok, ne haragudjatok, de nem lehetne ezt az egész filléres pörgetéses dolgot hanyagolni már, vagy átteni valami más alfórumra? Már jó ideje jóformán másról se szól a "Sportingbet infó", mint ezekről a komolytalan párcentes nyereményekről.

Még ha lenne belőle nyeremény  ;D ;D (na jó, én egyszer "megcsináltam")

Hol tudom azt nyomon követni, hogy a bónuszból mennyit forgattam már meg, mennyi van hátra, mekkora a már kivehető összeg? Mobilon annyit találtam a számla fülön, hogy mennyi a kivehető összeg értéke, de jó lenne a többit is nagyjából tudni, mint a bet365-nél, viszont gépen semmit nem találok a számla fül alatt, csak számlatörténetet és beállításokat. Vagy itt nekem kellene magamnak vezetni?

Ez ma jött mail-ben:
   
SZEREZZE MEG A 6.000 FT BÓNUSZT

A Premier Liga ezen a hétvégén kezdődik! Szerezzen 6.000 Ft bónuszt és fogadjon az első körre az extra pénzzel!

Töltse fel Sportingbet számláját legalább 18.000 Ft összeggel és másnap jóváírunk 6.000 Ft bónuszt. Az ajánlat időben limitált 2015.08.09. 23:59 CEST-ig, ne hagyja ki és fizessen be most!

Felhasználószám:


Ez az ajánlat csak azoknak az ügyfeleknek érvényes, akik ezt közvetlenül kapták SMS-ben vagy emailben a Sportingbettől, vagy megjelent nekik weboldalunkon. Ez az ajánlat csak a következő Sportingbet ID-vel vehető igénybe:
Az ajánlatban való részvételhez, legalább 18000 Ft értékben kell feltöltenie számláját 2015.08.07. 1:01 CEST és 2015.08.09. 23:59 CEST között, a befizetési bónusz a promóciós időszak első befizetésére érvényes.
A Moneybookers/Skrill befizetések a promócióban nem vesznek részt. Ezért kell egy ABAQUOS számla.  :)
Ha a befizetése 18000 Ft vagy magasabb, akkor 6000 Ft bónuszt kap.
A promócióban megszerezhető maximális feltöltési bónusz összege 6000 Ft.
A bónuszt a következő munkanap írjuk jóvá az ügyfél számláján.
A bónuszt legalább:
- ötször, minimum 1.5x szorzóval kell megforgatni a sportfogadáson vagy
- minimum 20x a Kaszinóban,
mielőtt a bónusz és az abból származó nyereség kivehető lesz a számláról.
A promóció keretében jóváírt bónusz 30 napig érvényes. A fel nem használt vagy meg nem forgatott bónuszt 30 nap után eltávolítjuk a számláról, az összes ebből származó nyeremény is törlésre kerül. Ezután csak az eredeti befizetés maradéka vehető ki a számláról.
Ezen bónusz megszerzése nem teszi lehetetlenné más bónuszok megszerzését.