Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum február 01, 2016, 14:19:28
9 találatom volt a totón, a kapott 50 pörgetésből 276 !!!! Ft-ot "csináltam", a kiforgatásra meg 0. :redchug:

(Persze a nyomorék Valencia kikap, a Las Palmas meg a 90.-ben rontja el a döntetlent. :bash:)

100 ingyenpörgetésből 178 Ft profit (az kevesebb, mint 10% az ingyenpörgetések értékéhez képest).  :crazy: :crazy:
Ennél undorítóbb nyerőgépet szerintem nem tudtak volna találni az ingyenpörgetések lejátszására...

A Valencia és Eibar igazán kihúzhatta volna X-re.  ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum február 01, 2016, 16:36:20
A napi 1000 ft-os tét szépen lebontja majd a mezőnyt, így legalább lesz esély több tízforintos részesedésre is.
Meg azért elég hosszú "verseny" lesz ez :)

Valaki tudja esetleg, hogy a sportingbet mit ért cash out funkció alatt?
Mert, hogy működni még nem sokat láttam az is biztos. Most pont jól jönne...
Rá is kérdezek náluk.

Idézetet írta: szumos Dátum február 05, 2016, 08:57:05
Valaki tudja esetleg, hogy a sportingbet mit ért cash out funkció alatt?
Mert, hogy működni még nem sokat láttam az is biztos. Most pont jól jönne...
Rá is kérdezek náluk.

Van ilyen,csak nem rendszeres. Még igen kevés fogadásnál adja a rendszer.

Azt hiszem,korrektnek kell lennünk,és ha sokszor "szidjuk" a supportot,akkor a jót is meg kell említeni.
Történt,hogy elmaradt egy tegnapi meccs,ami egy 5/8-as kombóban volt megjátszva.
Az SB szabályzata szerint törlésre kerül,ha nem játszák le a következő hétfőig.
Nos,a meccset március 7-re halasztották,tehát törölni kellett volna,de nem tették.
Ráírtam chat-en a supportra,elmondtam,hogy mi a helyzet. A srác azt mondta,hogy 36 órán belül szokták törölni,de ha kérem a törlést,akkor törlik.
Hát én kértem,azt mondta,átküldi az illetékeseknek.
Nem telt bele 3 perc,és a meccset érvénytelenítették.

Szép volt!  :great:

15.000.0000 Ft-os kihívás.

Kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a versenyben maradtak tendenciája a mostani játék során.Mennyi lehet a különbség,hogy most 1.000 Ft-os tét kell,múltkor elég volt egy centes pörgetés félkarú rablón?Végigolvastam az előző játék során írt kommenteket,látom,hogy a végén 3199-en maradtak.Valószínűnek tartom,hogy ez a kb. 2-3000-es tömeg,akik a múltkor is végigtolták a 60 napot,azok nagyrésze most is végigcsinálja a promót.A nehezebb feltételek miatt lehet,hogy kb csak 2000-en maradnak,ami 7500 Ft-os részesedésnek felel meg.Ez csak tipp,ne így legyen és hulljanak ki még többen :ok:

Az utóbbi néhány napon egyenletesen csökken a létszám napi 1000-el,ez nyilván csökkeni fog folyamatosan.
6.nap 13.500
7.nap 12.800
8.nap 11.800
9.nap 10.700
10.nap 9.700

Én 4 nap után feladtam, sok sikert, aki végigtolja.  :ok:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum február 11, 2016, 11:38:17
15.000.0000 Ft-os kihívás.

Kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a versenyben maradtak tendenciája a mostani játék során.Mennyi lehet a különbség,hogy most 1.000 Ft-os tét kell,múltkor elég volt egy centes pörgetés félkarú rablón?Végigolvastam az előző játék során írt kommenteket,látom,hogy a végén 3199-en maradtak.Valószínűnek tartom,hogy ez a kb. 2-3000-es tömeg,akik a múltkor is végigtolták a 60 napot,azok nagyrésze most is végigcsinálja a promót.A nehezebb feltételek miatt lehet,hogy kb csak 2000-en maradnak,ami 7500 Ft-os részesedésnek felel meg.Ez csak tipp,ne így legyen és hulljanak ki még többen :ok:

Az utóbbi néhány napon egyenletesen csökken a létszám napi 1000-el,ez nyilván csökkeni fog folyamatosan.
6.nap 13.500
7.nap 12.800
8.nap 11.800
9.nap 10.700
10.nap 9.700

Csak annak,aki az elején szállt be. Minden nap 150K-val csökken a 15M. Így aki későb száll be,annak az akkori összeget osztják el a versenyben maradottak számával.
Én 14,7M-ről indultam,mutatja is,hogy ennyi a nyeremény. De aki pl. március 1-én száll be,annak már csak kb. 10,5M lesz az induló összeg.

15.000.000 Milliós játék.

Elég furcsa,hogy 5 napon keresztül minden nap kiestek 1000-en,most meg napok óta stagnál és hol csökken 100 fővel,hol nő 100-al.Az nyilván logikus,hogy folyamatosan csökken a kiesők száma,de ez elég különös.

Hát nemtudom, de én pl. tegnap raktam fel 5k-t és kezdtem el a játékot, szóval kitudja.. Lehet sok davixxx volt tegnap. ;D

Szerintem hétvégén és most "kivételesen" a BL újraindulása miatt vannak új játékosok, akik lassítják a csökkenést, illetve átmenetileg növelték is a létszámot.
Aki egyszer már kiesett, az visszakerülhet? Láttatok már erre példát? Nem lepődnék meg rajta, ha így lenne...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 17, 2016, 17:17:33
Szerintem hétvégén és most "kivételesen" a BL újraindulása miatt vannak új játékosok, akik lassítják a csökkenést, illetve átmenetileg növelték is a létszámot.
Aki egyszer már kiesett, az visszakerülhet? Láttatok már erre példát? Nem lepődnék meg rajta, ha így lenne...

Szerintem simán vissza lehet szállni,csak az induló összeg lesz kevesebb.

Idézetet írta: runin Dátum február 18, 2016, 11:43:34
Szerintem simán vissza lehet szállni,csak az induló összeg lesz kevesebb.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum február 18, 2016, 13:37:04
Én sem lepődnék meg a dolgon, egy napot már kihagytam, de mindkét Joli megvan még ennek ellenére.

Ha így van, ahogy sejtjük, akkor az a pár ezer ember, aki alkalmanként tesz fel pár ezer forintot, az többször megjelenik a játékosok között. Ha meg egyszer visszakerült, napokig tart, míg eltűnik onnan a jokerek miatt.
Így csak március első hetében látszik majd, hányna gondolják komolyan ezt a promót, mindenesetre érthetetlen lenne, ha ezúttal többen maradnának a végére, mint az előző alkalommal...

Kezdek izgulni. 5/5tel állok a totón. Fasza lenne a 100ingyen pöri is..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2016, 16:46:55
Kezdek izgulni. 5/5tel állok a totón. Fasza lenne a 100ingyen pöri is..

Az egyik tippsorom nekem is éppen így áll!  :D