Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van ez az új EB-s tippjáték, a nagy nyereményekkel.
Ha kiválasztok úgymond továbbjutó csapatokat, akkor utána kell csinálni valamit? Úgy értem, hogy van pl. a labdarúgás tippjáték, ott ha kitöltöm a totót, utána kiírja, hogy erősítsem meg az egészet egy fogadással, stb. Itt ilyet nem ír ki.
Ki tudom választani a csoportok első 2 helyezettjét, aztán annyi... Vajon hogyan tovább?

Minden csoportban válaszd ki az első 3 helyezettet, mivel a teljes sorrend kell nekik! ("telitalálatra" fizetik ki a fődíjat, ami enyhén szólva esélytelen)
Másrészt a csoport 3. helyezettek közül is továbbjut 6-ból 4, ezeket kell a következő lépésben kiválasztanod. (ezért sem elég az 1-2. helyezett megadása)

Ekkor automatikusan kitölti az ágrajzot, te meg minden párosításból kiválaszthatod a továbbjutót, egészen a döntőig.
Ott a pontos eredményt is meg kell adni és ki kell választani a győztest. (az eredményből nem találja ki a rendszer)

Ezután jelenik meg a küldés opció.




Köszi, azóta aztán sikerült beküldenem egy tippsort ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 25, 2016, 20:50:57
Minden csoportban válaszd ki az első 3 helyezettet, mivel a teljes sorrend kell nekik! ("telitalálatra" fizetik ki a fődíjat, ami enyhén szólva esélytelen)
Másrészt a csoport 3. helyezettek közül is továbbjut 6-ból 4, ezeket kell a következő lépésben kiválasztanod. (ezért sem elég az 1-2. helyezett megadása)

Ekkor automatikusan kitölti az ágrajzot, te meg minden párosításból kiválaszthatod a továbbjutót, egészen a döntőig.
Ott a pontos eredményt is meg kell adni és ki kell választani a győztest. (az eredményből nem találja ki a rendszer)

Ezután jelenik meg a küldés opció.




egyszer lehet ilyent beküldeni?


#1895 április 27, 2016, 12:09:39, sbrzol
Idézetet írta: sbrzol Dátum április 22, 2016, 16:44:27
másnak működik a neteller-es  kifizetés?  Nekem azt írta az ügyfélszolgálat : "jelenleg technikai hiba áll fenn az oldalon"  így nem működik , de majd hamarosan

vagy csak szimplán hazudtak (így elsőre) és így próbálják elérni, hogy tartsam még bent a pénzem és hátha elveszítem ...

megkérdeztem netellert is erről , ők azt írták, hogy részükről minden oké és működnie kell a kifizetésnek

a sportingbet erre megintcsak azt írta technikai problémái vannak ( a befizetés természetesen működik)

Az lenne a nagy kérésem, hogy valaki aki használta már a neteller kifizetést, próbálja már ki, úgyis ingyenes és írja meg , hogy sikerült e
mert továbbra is az a gyanúm, hogy csak velem szórakoznak/akadályoznak

A következő az lesz, hogy külföldi fórumban járok utána,
( mert ilyen nem létezik, hogy ha nekem van egy számlám a netellernél és a sportingbetnek is, én tudok fogadni és küldeni,  a sportingbet pedig csak fogadni tud, amikor ő csak egy hasonló ügyfél mint én és a neteller végez mindent, a sportingbetnél csak egy gombot kell megnyomni egy összeget és egy neteller id-t beírni, hogy kinek küldje a pénzt)

thx





Idézetet írta: sbrzol Dátum április 27, 2016, 12:01:02
megkérdeztem netellert is erről , ők azt írták, hogy részükről minden oké és működnie kell a kifizetésnek

a sportingbet erre megintcsak azt írta technikai problémái vannak ( a befizetés természetesen működik)

Az lenne a nagy kérésem, hogy valaki aki használta már a neteller kifizetést, próbálja már ki, úgyis ingyenes és írja meg , hogy sikerült e
mert továbbra is az a gyanúm, hogy csak velem szórakoznak/akadályoznak

A következő az lesz, hogy külföldi fórumban járok utána,
( mert ilyen nem létezik, hogy ha nekem van egy számlám a netellernél és a sportingbetnek is, én tudok fogadni és küldeni,  a sportingbet pedig csak fogadni tud, amikor ő csak egy hasonló ügyfél mint én és a neteller végez mindent, a sportingbetnél csak egy gombot kell megnyomni egy összeget és egy neteller id-t beírni, hogy kinek küldje a pénzt)

thx

Hidd el,simán lehetnek ilyenfajta (egyirányú) technikai problémák.
Az már más kérdés,hogy pl. egy programozó miért nem tudja megoldani a problémát mondjuk úgy 20 perc alatt.  :noway:

Valakinek bejön valamilyen elérhetőségük?Nálam semmi sem működik.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 02, 2016, 09:52:09
Valakinek bejön valamilyen elérhetőségük?Nálam semmi sem működik.
Nekem UPC netem van, itt simán betölt és be is tudok lépni. hu.sportingbet.com

Esetleg ZenMate-val próbáltad?

Arra nem is gondoltam hogy ilyen simán meg lehet oldani  ;D Alternatívokkal próbálkoztam.Zenmate-t csak végső esetben szoktam használni amióta az Interwettennél a nemtetszésüket nyilvánították.

Sportingbet pár NBA player prop fogadás után  teljesen kitiltott a kosárlabda fogadásokból, a lehető legkisebb tétet , 250Ft-ot sem tudok feltenni semmire.

Ennyit ezekről a kamu oldalakról, 

expekt 2 vesztes 15.000Ft-os fogadás után : max tét: 6200 Ft
bwin is hasonlóan  max nyeremény 15.000 Ft

unibet még nem korlátozott , bár még csak vesztes fogadásom volt, kb 3-4  (40.000)


most megnézem a betclic-et és betsafe-t , de szerintem  itt is meglesz 2-3 nap vagy 2-3 fogadás után a korlát

Sziasztok!
Blokkolva lett a hu.sportingbet.com cím, ezért tudtok egy alternatívát, amelyen keresztül be tudok lépni az oldalra?
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: Diesel014 Dátum május 15, 2016, 19:34:08
Sziasztok!
Blokkolva lett a hu.sportingbet.com cím, ezért tudtok egy alternatívát, amelyen keresztül be tudok lépni az oldalra?
Előre is köszönöm!

Szia!
Nálam ezen a címen bejön: https://hu.sportingbet174.com/

Elvileg aki tegnap fogadott a nap mérkőzésére, azaz a Sevilla-Liverpool meccsre ÉS tett utána 3 élő fogadást is, annak ma 20 pörgetést kellett volna kapnia.
Van, aki meg is kapta?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 19, 2016, 22:18:05
Elvileg aki tegnap fogadott a nap mérkőzésére, azaz a Sevilla-Liverpool meccsre ÉS tett utána 3 élő fogadást is, annak ma 20 pörgetést kellett volna kapnia.
Van, aki meg is kapta?

Én a múlt heti labdarúgó tippjátékkal kapcsolatban várom, hogy adják az ingyen 50 pörgetésemet, mert lett egy 9-es találatom. A MU-Bournemouth meccset már 3 napja lejátszották, de még mindig függőben van, nem képesek kiértékelni. Kb. 2 kattintás lehet, vagy valamit beírnak valami rubrikába, már a sportradarnál is bizonyára hivatalossá tették a végeredményt.